• Eila

    máte někdo zkusenosti se sramem x.0 na gripshiftech? nebo s truvativ stilo s titanovou osou a naby dtsviss, takovy ty nejlehci:-) nebo znate to? je to vhodny pro 110 kg tezkeho bikera? diky moc:-)))

    0 0
    • Gatier  

      Tak predsa si chlap! :-)

      0 0
      • Eila  

        nejsem, je pro tatu:-)

        0 0
        • Gatier  

          Uz som myslel, ze si zo mna robis prcu:-) No nie som zasancom GS ale funguje to super. Len sa mi to zda trochu drahe, tak trochu pre fajnsmekrov. Vahovo ako XTR, cenovo trochu viac. Ale aj vizazou uplne niekde inde ako vsetko ostatne.

          0 0
          • Eila  

            no ja to neplatim, ja se jen ptam:-)

            0 0
            • Gatier  

              Dobre, dobre. Ja zas pisem vsetko co viem :-)

              0 0
          • lubos  

            Sram X.0 prehazka je asi o 2–3g tazsia ako XTR. Gripshify su lahsie asi o 50g nez radenie XTR (nie dualy, este rf).

            0 0
        • Jogador  

          No já si říkal že v 17 mít 110 a eště být baker, no to by bylo i namě moc:)

          0 0
          • Eila  

            no dovpol?:-) jsem bikerka:-))) uplne normalni

            0 0
      • McBlacky  

        za tohle by se nemusel stydět ani S. Holmes :-) takže až příště hodím dotaz na vidli jestli je pro 100kg chlápka, budu automaticky vážit 100kg?

        0 0
        • Gatier  

          K teme, hej!? Co sa tyka tych nab, v pohode. Titanova oska? Zalezi od toho ako jazdi. Vraj je tochu ohybnejsia ako klasika, ale tiez by to nemal byt problem.

          0 0
          • McBlacky  

            jo to bylo k tématu… jak jsi uhodl že Eilla je chlap z toho že se ptá na určitý komponent pro xxxkg chlapa, tak jsem to lehce parafrázoval… ale to nic jen se nudim a prudim, nemužu se dočkat zítřejšího bikování :-)

            0 0
          • Eila  

            jj, dik, spis mel starost aby se to nejak nekroutilo kdyz je to odlehcene

            0 0
        • Eila  

          ne, ale ja vim ze nektere komponenty jsou spis jen pro poradne vychrtliky.:-)

          0 0
          • McBlacky  

            jo docela mě překvapí, že někdy i 70kg je moc :-(

            0 0
            • Eila  

              jj ja vim, ale zatim mamjen opradne bytelne veci.-)

              0 0
          • Gatier  

            To mas pravdu. Medzi take patria napr. Tune naby, kluky, a vselijake lahke sedlovky, sedla, riaditka, ramy… Prehadzovacka nema moc s jazdcovou vahou spolocne. Oska, pokial nebude extremne lahka, tak tiez nemusis mat strach.

            0 0
            • Eila  

              ok:-) diky

              0 0
              • Gatier  

                To bolo vsetko? Akurat som sa rozpisal (rozkecal). Nie je zac :-)

                0 0
                • Eila  

                  tak pis:-) porad daaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaal:-)

                  0 0
                  • Eila  

                    hm se mi nepovedlo:-(

                    0 0
                    • Gatier  

                      To sa neda. To by sa potom niektori stazovali, ze pisem od veci. A pomaly pojdem spat. Zajtra ma caka tazky maraton. Uz sa vyhovaram, ze :-)

                      0 0
                      • Eila  

                        jasny:-)ú dok za radu

                        0 0
                      • McBlacky  

                        co jedeš?

                        0 0
                        • Gatier  

                          Aspang, Wechselkaiser, ak sa mna pytas. Aj Beskyd je tento vikend?

                          0 0
                          • McBlacky  

                            hodně štěstí… pak napiš jak jsi dopadl. Tento víkend nikam nejedu, až příští.

                            0 0
                            • Gatier  

                              No dik!

                              0 0
                            • Gatier  

                              Tak som to absolvoval vcelku dobre. Asi 50km, zhruba 2000 metrov prevysenie, 16.miesto, 15min na vytaza. Trat vcelku o nicom az na tie zjazdiky :-) Korene, kamene atd. Celkom pekne. A konecne sa mi podarilo padnut. Boli sme si prejst kusok trate pred startom a ja este taky prispaty. Na takych korenoch ma to hodilo moc doprava a na nasledujucich kamenoch som isiel cez riadidla. Nestalo sa mi nastastie nic, akurat bike skoncil v potoku. Trochu som to podcenil:-) Potom ma este napadol jeden domaci, ked som polieval ruze. Este ze tam boli kamarati a ukludnili ho. Su to niektori ale podrazdeni. A este jedna perlicka: V predposlednom kopci som videl na ceste dusu a aj plast. Tak som chvilu rozmyslal, preco aj plast. V poslednom zjazde som obiehal jedneho pretekara, co isiel iba na rafiku. Neviem ci to nebol CrossMax ale moc nedrzal:-)

                              0 0
                              • McBlacky  

                                jsi dobrej!

                                0 0
                              • lubos  

                                Dobra hrubka :o) A co vidla, vidlicuje ?

                                0 0
                                • Gatier  

                                  lubos: Dost to natriasa. Ale asi to tak musi byt pri tych rychlostiach. A ked si spomeniem na pevnu… Brrr :-) McBlacky: Dik, ale je ich kopec lepsich :-)

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    Prejdi na fulla 130/110 s pruzinou :o)

                                    0 0
            • lubos  

              Ak sa jazdi silovo, oska ma dost spolocne z vahou jazdca. Doporucoval by som tu viacloziskovu. Inac ale Truvativ osky maju zle chranene loziska :( Nic do blata a bahna.

              0 0
    • lubos  

      DT hugi urcite ne pro 110kg.

      0 0
      • Gatier  

        Preco nie???

        0 0
        • lubos  

          Osku ma z hlinikovej zliatiny. Nemyslim, ze to vydrzi dlho. Radsej tu o radu nizsie. Ta ma nejaku crmo, myslim.

          0 0
          • Gatier  

            Tak potom ani hlinikovy ram. To je take dohadovanie sa. Na istotu by bola lepsia asi nizsia sada, ale nemal by byt problem ani s 240kami.

            0 0
            • lubos  

              Hmm, lenze neviem ci mozes porovnat velky ram a malicku osku. Su tam ine tlaky. Naviac, neviem kolko by vydrzal ultralahky alu ram od Scotta pod 110kg chlapikom v zjazde. Vsetky odlahcovane veci su robene pre zavodnikov, a nemyslim, ze by vela zavodnikov malo 110kg :) Naviac, nie je alu zliatina ako zliatina. Napr. niektore freeridove vidlice maju krk z alu. Lenze tiez nevazi par gramov. Takze aby som sa vyjadril presnejsie, ma osku z alu zliatiny a cele je to robene na co najmensiu vahu. Nie je vela nabojov, ktore su lahsie. Asi tak 2, co viem. Urcite to nejaky cas vydrzi, mozno ak bude jazdit po rovine a 500km za rok, tak vydrzi aj dost. Ale ak bude jazdit 5000km rocne v terene, obavam sa, ze ci nebude musiet osku menit 2× rocne :o)) No, ale to su len moje dohady, kazdopadne, ak su prachy na vymenu, asi nie je co riesit.

              0 0
    • blue.sun  

      Teda, ty se dovedeš rozkecat:)))

      0 0
      • Eila  

        no jo, vzdyt me znas:-)))

        0 0
        • Gatier  

          Si si ista, ze myslel Teba? Lubos: Pozri, najlepsie by bolo, informovat sa pri vyrobcovi. Lebo tieto tvoje dohady… A tych nabojov poznas fakt malo!

          0 0
          • lubos  

            Nabojov mozno poznam viac ako ty :) Moje dohady to nie su. Opieram sa zvacsa o informacie ziskane na forach a nie som limitovany sk/cz jazykom.

            0 0
          • Eila  

            jj, jsem si 100% jista.-))))) ze jo?

            0 0
    • kolouš  

      To razeni mam a jsou to pekne SHITY s takovym razenim bych uz nejel ani pro chleba do Delvity – SRAM jsou pekne sracky…sracky…srac­ky…JO !!!!!!

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Dobry den pane Lange. Jake konkretni nedostatky shledavate na razeni Sram? S pozdravem Zitny.

        0 0
        • enjoy  

          jde hodne ztuha a dela hroznej kraval. a nedovezli jsme ho my. s pozdravem Lange.

          0 0
          • ravo  

            Pan Zitny a pan Lage jsou kaspari, kteri nevedi co je pro bikera dobre.

            S pozdravem BPLUMEN.

            0 0
    • confido  

      Cau, ja jsem s nim velmi spokojenej.Mam ja GS, tak saltr X.0 a chodi nadherne.Predtim jsem mel XTR dualy a osobne preferuji GRIPSHIFT – ikdyz jsem vozil xtrka 2 sezony, tak to stale nebylo to prave orechove.Sram jde take lepe serizovat.Co se tyka vahy , tak nejen , ze je gripshift lehci, ale hlavne muzes usetrit lehkymi brzd. pakami, jak jsem to udelal ja(kombinace s marta sl).U x.0 nepo­cituji , ze by to moc rvalo pri razeni, jak nekteri psali a stejne je to jedno, at si to rve:)

      0 0
    • wraftler  

      mam sice len 9.0 GS prehazku a kazetu a zatial som nic neurval..:) len mam semtam pocit ze to GS kolecko by mohlo byt uzsie co sa tyka priemeru valceka… ale potom ten pocit dost rychlo prejde:) radi to krasne… aj zasrane…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce