Jak oddelit predstavec od vidlice?

19 nepřečtených
  • Marosh

    Uz me nebavil asi tak 0.5 cm vakl v hlavovym slozeni dopravniho biku (Author Chicago 95), tak jsem si rek, ze to opravim. (vlastne sem se spis chtel podivat „dovnitr“ ;) ) Uz odsroubovat ten svrchni kus dalo dost prace (na klic to nebylo, tak to slo sikovkama + hrubou silou), ale ted nevim jak to od sebe oddelit.

    Viz foto zde: http://marosh.wz.cz/…/oddelit.jpg

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Co takhle povolit sroub nahore na predstavci a klepnout do nej kladivkem?

      0 0
    • martt  

      hore na predstavci povolis imbus (nevytoc ho kompletne iba o par otaciek) a buchni donho kladivom (jemne).

      0 0
      • Marosh  

        Jo na to jsem vlastne zapomnel… ten imbus jsem celej vyndal. :) Jde o to, ze to je k sobe takovy prirezly…

        0 0
        • Marosh  

          takze ho tam mam zandat nazpatek a kdyz do nej flaknu, tak mi to vyskoci nahoru? No jdu to zkusit. :))

          0 0
          • Pavlos  

            Pila je nas kamarad:)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Kdyz ho trochu zasroubujes a prastis do nej, tak to uvolnis, ale nahoru ti to rozhodne nevyskoci. Pak uz budes bojovat jenos tim zarezlym a to uz je kazdyho boj.

            0 0
            • Marosh  

              jojo… uz je dole. :) Nasrouboval jsem tam ten dlouhej imbus bez ty horni krytky a pak jsem na to jeste dal kulatinu a mlatil jsem do toho tak dlouho, az to slezlo. :) Je tam rzi skoro za deset let. :) Ale otazka je co ted s tim? Loziska uz jsou v nafte (trochu mastny este byly) a zbytek (misky) jsem uz taky otrel. Ma se to jenom vycistit a napatlat nejakou hustou vazelinou? (kupovat novy HS fakt nehodlam :) )

              0 0
              • Daf  

                Obycejny HS stoji kolem 150kc. Mozna to preci jen bude lepsi nez tam davat ten tvuj srot :)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Toto podrazilo. Ja ho kupoval za 55Kc a luxusni co vozim na horaku mam za 229Kc od Acoru.

                  0 0
                • Marosh  

                  150Kc je cena celyho toho kola. Jezdim s nim nakupovat bez zamku a nikdo ho nechce ukradnout. ;) To bych musel sundavat ty misky z ramu, ne? (to se dela jak?)

                  0 0
                  • Daf  

                    Ja na to pouzivam stare riditka a kladivo a zevnitr to vyklepnu :)

                    0 0
                    • Marosh  

                      jo, to by asi slo, ale jak se tam pak nalisuje to novy?

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Podle stejneho navodu, jen zamenis sluvka zevnitr a zvenci.

                        0 0
                      • J.A.V.  

                        To se dá taky zvládnou po domácku – stačí závitová tyč, dvě matky a velký podložky nebo lépe nějaká deska vyrtaným otvorem. Nasadíš, dotáhneš, srovnáš aby to bylo kolmo a dotáhneš na fest.

                        0 0
                        • Marosh  

                          ty jo, ja si snad este udelam cykloservis. :) diky vsem zatim. Asi zkusim nejdriv ty stary a jenom kdyby to bylo porad blby, tak investuju do novyho. Ale prece jen je to kolo, co ma vecne neradici SIS, nebrzdici cantilever. … ;)

                          0 0
        • martt  

          tak ho tam zase pekne nasroubuj, chce to trocha triafat kym ho tam dostanes a potom do neho klepni. Inac to nerozoberies.

          Ta velka matka, co si ju povoloval, ma mat inac aj kontramatku a najprv treba povolit tieto dve od seba (vacsinou kluc 32, tenky). Potom to uz ide lahko dole.

          0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.