Jak vycentrovat pláš? na UST ráfku?

15 nepřečtených
  • JIRA

    Jsem zakoupil pláš?ě Conti VAPOR (normální drátové, tedy né bezdušové) a po jejich montáži na CROSSMAX UST kola hazí na výšku a to tak, že hodně. PYTHONy to nedělaly, EXPLORERy taky ne. Jak na to?

    0 0
    • Daf  

      Melo by snad jit poznat jestli ten plast dobre sedi na rafku. Jestli jo tak je proste ten Vapor spatnej kus. Jestli je jen spatne nasazenej tak bych zkusil mydlovou vodu.

      0 0
    • lubos  

      Ja mam dratovej Vertical, a predni mi hazi tak, ze jsem mel strach jet vic nez 40km/h dolu po asfaltu. Pak jsem neco vypustil vzduchu, a prerovnal ruakmi patku, nafouknul, ale nezlepsilo se to. Mozna ted hazi nejvic pri jine rychlosti, ale hazi to hodne porad :-(((

      0 0
      • Dumbo  

        ja by som vypustil vzduch z kolies no nie uplne aby som siel po rafoch presiel sa chvilu porovine a potom opet dofukal naplno… mozno to pomoze a sadnu si :-) fakt by som to skusil

        aj mne hadzali no nie az tak… ja to robym tak ze po nasadeni plasta obucham koleso po celom obvode o zem a az tak napumpujem a vzdy to pomoze a plast zapadne tam kde ma

        nieje to boh vie aka rada ale ja by som to fakt skusil :-)

        0 0
        • lubos  

          Kedysi som to obcas tak aj robil, ale co vozim bezne kevlarove plaste, tak tie taky problem nemaju. Mozno to bude aj rafkom. Dobre, skusim to tak ako pises. A checkem aj tu dusu.

          0 0
          • Dumbo  

            neviem ci ti to pomoze. ja som ta robyl na KENDA-ch kinetics 2,35 a pomohlo to sadli si pekne a to hadzanie plasta je minimalne rafky mam Alex DM24 a Remerx Panther

            niekde asi tu na bikefore alebo niekde inde som cital diskusiu presne na tuto temu a tam niekto pisal ze je dobre zopakovat to viackrat za sebou nabombovat plaste na maximum a vypustit trochu pobuchat a zase natlakovat a vypustit alebo chvilu pojazdit na meksich kolesach po niekolkych km to sadne a potom uz nafukat na pozadovany tlak

            takto som to este neskusal ale za pokus to stoji.. aj ked je to iba opticka zavada mna to dost stvalo no po case si to sadlo a mam pokoj asi to bude tym ze na kopec jazdim tvrde plaste ako kamen a ak idem smerom dole vzdi trochu upustim nech maju lepsiu prilnavost…

            0 0
            • lubos  

              No to ze hadze trochu do boka mi nevadi. Ale ja to citim na riaditkach ako koleso hadze hore-dole. A ist rychlo dole asfaltom je uz nielen neprijemne, ale nebezpecne, ked ti takto hadze guma.

              0 0
              • Dumbo  

                chapem mne to tiez hadzalo smerom hore ale aj doboku ale ako som uz napisal pocase si sadli a je pokoj…

                0 0
            • Air  

              no, sice nemam UST, ale me moje Rubeny Trilobit taky hazeji, do boku a docela dost. Tak je taky vzdycky nabusim, vyfouknu, poboucham o zem a pak nafouknu. Nekdy je to treba vickrat zopakovat :) Jinak ta mydlova voda me nenapadla…

              0 0
              • lubos  

                Mydlovou vodu jsem nikdy pouzit nemusel. Hmm, ze by nejvyssi cas ?

                0 0
        • JIRA  

          Všechny rady zkombinuju ale prodejce mi na stejný dotaz řekl, že se klidně může jednat o vadný kus a pokud ne, tak je nutno koupit opravdu bezdušáky, které stojí 3× tolik. :(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.