• Dipsey

    Poraďte jak správně ustavit pláš? na ráfek, popř. jak odstranit házivost pláště. Používám Rubeny v kevlaru a ráfky Remerx. Díky za rady.

    0 0
    • DyEm  

      ehm, Rubenu jsem použil minulej rok, naštěstí se velice rychle sjela (1500km) až na tkaninu, dělala naprosto nevypočitatelně boule apod. Můžeš vyzkoušet „lajtovou“ duši, je tenší, nedělá sama boule. Vyzkoušej lehoučce mejdlovou vodu na ráfek před nasazením, trošku nafoukni a dorovnej..... :) to ale znáš…

      0 0
    • Daf  

      Mydlova voda pomuze pokud je blbe usazenej plast ale plaste casto hazi prestoze jsou dobre usazene. S tim se ale neda nic delat :(

      0 0
    • Clodman  

      No tak sem vozil silniční rubenu a ta ustavit prostě nešla.Dneksa mi při jízdě z ničeho nic bouchla na předním kole, rána jak hovado, ale ustál jsem to.Nicméně počasí je teď pěkný a já musim tejden čekat, než mi přijdou Tufo

      0 0
      • enjoy  

        to asi nebyl moc velkej tlak a slunce?

        0 0
        • Clodman  

          No tlakem to nebylo.Sem si takhle jel a najednou cejtim brnění v rukou tak zastavim a koukám, že nba plášti je z boku máká boule, tak sem to otočil domů, ale po 100 metrech rána, že jsem ještě chcíli neslišel a v plášti díra na palec.Vypadalo to jako by tam byl špatně zavulkanizovanej ten drát v patce

          0 0
    • zirecek  

      kdyz je dobre usazeny plast a hazi, tak to uz se tezko spravuje, to je bud spatne vyrobeny nebo jsou pretahle/potrhane vlakna. Ja pouzivam hrubou silu, ze se ho snazim „narovnat“, ale to pomaha jen z casti.

      0 0
    • Honzis  

      Mně Rubeny na široké ráfky u starého MTB taky nepasujou a zasadit prostě nejdou (tak jsem se jich zbavil)! Nevím proč, na druhou stranu jsem měl na F-ku Rubeny za 128Kč 10tisíc km a v pohodě!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.