přední pláš? na zadním kole.

19 nepřečtených
  • jack

jezdíte tkhle někdo,že dáte přední pláš?,ale vzorkem naopak na zadní kolo?ptám se tak blbě,protože mohu mít přední pláště za super cenu.kevlarová patka za 310kč.díky za odpovědi.

• enjoy  

jo,RR:-)).teda mel by se tak vozit,ja ho vozim jako predni.

• venca1  

jo, já taky, neváte v čem to má být případně v čem to je lepší když je dám správně podle těch šipek? mi akorát připadá že se zvětší odpor na asfaltu…

• Meesha  

zalezi co je to za plaste. Pokud to je plast vyrabenej fakt jen na predek a k tomu delaj este plast na zadek, tak by to asi nebylo dobry, ale pokud je to takovej ten „univerzal“ tak v pohode.

• fousek  

By me zajimalo co by se mohlo prihodit?, na morkach to chapu tak ze jsou to dost rozdilny sirky a prumery, ale u kol to moc nechapu

• TinkTink  

Ty by jsi vozil vzadu takovyho Panaracer Dart 2? :)…ten by tam nebyl moc funkcni…

• fousek  

No myslim ze bych to ustal bez vetsich problemu, kdybych ho sehnal za nakou dobrou cenu a mel sjetej zadni plast tak bych ho tam klidne vrazil

• MartinXC  

… a v prvním blátě bys to rychle vrátil zpět. Dart jsou dlouhé úzké šípovitě postavené segmenty, prakticky bez možnosti zabírat.

• fousek  

No ja sem na ne koukal, vzhledem k tomu ze sem chvilku jezdil na slicku, tak bych rek ze to nemuze bejt horsi nez ten slick a rek bych ze lepsi novej Dart, nez jakejkoliv jinej na platne:-)

• TinkTink  

No to je jisty, ale slick by mohl byt lepsi nez neco, co by vice-mene (spis hodne vice) pracovalo v zaberu proti tobe…ale na trenink dobry :o)

• Dumbo  

ja vozim zadnu Kendu Klaw vpredu… a nespozoroval som ziaden rozdiel… drzi to dobre stopu…

• jack  

jo k tomu plášti dělaj i zadek,ale ten už neseženu za ty peníze tak to asi budu muset s tím předním zkusit.

• Siddha  

tak ja bych jeden bral, co to je za plast?

• JFB  

tuhle jsem takhle par vyjizdek vozil predni Tiogu, pac mi odesel zadni plast a jinej jsem doma nemel. bylo to nepohodlny, mozna kapku mensi zaber, ale jinak jsem zadnej rapidni rozdil nezaznamenal. asi taky zalezi na jaky jezdeni to je…

• náčelník  

Kupodivu i Michelin WG Front S má na boku šipky Front/Rear. Ale vzadu jsem ho nezkoušel.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.