• topca

    Jaky mate zkusenosti se sedlama.Diky za tipy a rady.

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Do tý ceny by ses vešel třeba s klasicky černym titanovym flajtem. Toho vozim na bajku a je to držák. Nejlepčí je ale sedlo černý, páč barevný je za chvilku ošoupaný a nevypadá to vůbec hezky.

      0 0
    • Aiax  

      Normalne bych ti poradil neco od WTB. Ale letos se k nam nevozi. Slysel jsem ale, ze na pristi rok je uz dohoda s wtb uzavrena a budou se zase vozit. Je treba to zkouset. Ja bych zkusil Fizik Dolomity.

      0 0
      • Darius  

        ja bych zkusil Fizik Plateau

        0 0
        • kovar  

          ja jsem zkusil a nezvykl jsem si. Takze je v BAZARu, kdyby jste ho nekdo chtel.

          0 0
        • borda  

          naprostej souhlas s kovarem. plateau mam tri mesice a trpim jak zvire, je proste otresny. Doporucuju gobi. je sice o litr drazsi, ale komfort nesrovnatelnej. krasne pruzi a netlaci

          0 0
    • vlk  

      také dobré zkušenosti s selle italia flite trans am titanium.do dvou tisíc je dost dobrých sedel jen selleitalia jich má alespoň 10.Jinak prý nejsou špatné WTB laser.Fizik niese nekterí vychvalují jiní zatracují-nevím no.Viděl jsem i sedla spezialized, nevypadají špatně, ale nevím nesedel jsem na nich.

      0 0
    • Volf  

      Já koupil Selle Italia Trimatic Gel 2 a jsem z něj i po dvou sezónách nadšenej. Koženej potah na kterým se nepotím, sedlo je krásně tuhý s gelem přesně tak kde potřebuju. Já jsem taky jeden z těch, kteří si na Fizika / Dolomity / nezvykli.

      0 0
    • jecnak  

      Ja bych se s dovolenim taky pridal s dotazem. Rad bych nejaky delsi, uzky sedlo s dlouhyma lyzinama – jaky jsou ty Pellsy? Zivotnost, kvalita zpracovani, pohodli, dilenske zpracovani…

      Momentalni sedlo je totiz prilis siroky, takze dost citim, ze prekazi stehnum v pohybu. Je sice ekvele pohodlny atd., ale proste je spis pro rekreacnejsi cyklisty.

      0 0
    • Sethi  

      Fizik Dolomity a spokojenost – pohodlny, bezešví 1000,–

      0 0
    • cykloturista  

      Fizik Nisene CP3 – první sedlo o kterém nevím. Po 3-tí jízdě zadek přestal bolet. Takže maximální spokojenost. Na váhu nekoukám a na kole sedím max jeden den o víkendu.

      0 0
      • Rolei  

        Já mám Fizik Nisene (CP) a nějak jsem si nezvykl, navíc se trhá, asi bych ho nedoporučil…

        0 0
    • czertd  

      Doporučuju Selleitalia. Osobně mám XO TRANS AM s manganovejma ližinama je hodně pohodlný. Lepší by byl asi ten Flite TRANS AM je více užší a sportovnější. (Toho jsem bohužel nesehnal) Velice se mi osvědčila sedla s dírou uprostřed. Jinak si myslím, že to musíš vybrat podle svýho zadku.

      0 0
      • vlk  

        jo ty s dírou uprostřed jsou opravdu dobrá v označení se to uvádí mám pocit tím trans am.Jina k těm šířkám flite TRANS AM.Vyrábí se více typů podle šířky sedla.Takže můžeš mít flite Trans Am široké i úzké.

        0 0
        • dalimil  

          jak je na tom třeba spešl s jejich body geometry ? Já mám od nich tertry a jsou dobrý.Má někdo tyhle sedla ?

          0 0
          • GrametS  

            jedno sedlo jsem od nich videl – pokud nemas prdel jak pivovarskej valach, tak ho nepotrebujes… jsou dost siroky a vypadaj v porovnani s normalnim kole nesymetricky – rozumej, jsou MOOOOC velky

            0 0
          • Uža  

            Bg jsou fajn, aspon muj zadek to povidal:-) Ja mam spesla BG – ouzke, sportovni, tuhe, presto pohodlne. Dokoupil jsem po mesicni zkusebni dobe na silnicce i na bika a kdyz ted jedu na zimaku do prace 4 km, tak nedavam na San Marco Azoto s gelem:-)

            0 0
          • MARIN  

            Mel jsem driv 2 sedla Specialized ale to jeste nebyli BG ale nejak Revolution a ty mi sedli dobre. Zkousel jsem se svest na nejakem sportovnim BG a pripada mi moc siroke,polstrovane – no proste mi vubec nesedelo a ty jejich vahy dost pres 200g-hruza :). Mozna by si ale po delsi dobe na nej moje pr..l zvykla

            0 0
    • Alesh  

      Mohu doporucit Bontrager FS 2000 bo jaxe to jmenuje. Je sice trosicku tezssi, ale pohodlne. Mne se na nem rajtuje dobre. Mam nejaky stary s gelem (r.v. 2000?), ale v nabidce je maji furt.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.