• gersa

    Nevi nekdo, kde by se daly sehnat tyto satecky? http://www.primalwear.com/

    0 0
    • Smazaný účet  

      taky by mě zajímalo… kdysi vozil rock machine, teď ???

      0 0
      • gersa  

        Jo, uz sem se na jejich obchod dival. Dobry je, ze je to v HK. Bohuzel vetsina dresu je jen na objednavku a cena je nehorazna. Na www.cyklosvec.cz cena 1200, bohuzel tam neni zadny vyber

        0 0
    • McLoud  

      Primal wear ma svuj e-shop http://www.primal-sports.com Maji rozhodne zajimave ceny – i v czk :-)

      0 0
    • ferda  

      no…ja mam dres PrimalWear uz nejkay rok …tenkrat jsem ho kupoval u RM a stal okolo dvou tisic :(

      0 0
      • gersa  

        Ja svyho dracka koupil pred lety v Brnensky Weste, ale ta uz je asi davno minulosti

        0 0
    • blue  

      mozna se blyska na lepsi casy, minimalne s dostupnosti… alespon nova domena www.primalweareurope.com a shop na www.primalwear.eu/ by tomu mohly napovidat, maj to nejaky holandani

      0 0
      • rock  

        Hmm, ale ceny jsou snad ještě vyšší než v e-butiku :-( …

        0 0
        • Bigi  

          Bohužel jsou v eurech a jejich cena je i s daní !!! Myslím že, když se objedná v USA tak pro 3–4 lidi tak i s případným clem to vyjde pořád levněji. Zase mám takový choutky =))

          0 0
    • jonys  

      Tak přátelé,zcela náhodou jsem narazil v Brně na kšeftík,kde se Primaly dají koupit-normálně klasicky přes kamenej kšeft,ne jako ten netshop kdesi v HK,kde se nemůžeš ani domluvit na vyzkoušení a ještě ti prdnou poštovný a balný.Nechci tady ale lepit reklamu,nejsem žádnej jejich obchodní kašpárek,tak mi kdyžtak pískněte na mail a já to pod hrubým nátlakem prásknu :-).Jinak ceny normál: cca 1850,–,starší by snad šly levněji.

      0 0
      • blue  

        práskni to tady

        0 0
      • rock  

        Už to tu mělo být … sem s tím …

        0 0
      • Smazaný účet  

        takový věci se práskat můžou…

        0 0
      • jonys  

        Tak teda pod hrubým nátlakem a po získání takto silného mandátu: je to v Komíně,cyklosport Labus.Prodej kol a komponent má nahoře (ul. Hlavní nebo Štursova?),do servisu a prodejny hadrů je vchod z boční ulice Čichnovy.Čili je to rohový domek,že.Ale koho potkám v tom triku,tak mi platí škopek!!!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.