• Bigi

    Hodlám zase navštívit jejich on-line shop www.primal-sports.com a chci se zeptat, zda-li někdo nechce jít do toho se mnou. V současné době mají slevy až 60 % u určitého zboží ( pravděpodobně je to kolekce 2004 ) tak se to jistě vyplatí. Jako příklad uvedu triko, u nás v jistém nejmenovaném e-shopu 750,–Kč, u nich po slevě 186 ,–Kč. Poštovný s balným do ČR dělá 750,– Kč, takže čím víc lidí bude mít zájem, tím je to levnější. Kdo má zájem, napište mi nejpozději do So na mail. Podrobnosti zašlu. Serióznost ajištěna. A myslím to upřímně =))

    0 0
    • pos3k  

      postovne dela 25$ ne? :-)

      0 0
      • Uža  

        taky jsem na na slevy nedavno koukal a to postovne me odradilo. takze pokud bys do toho sel, ozvi se mi, nejspis bych se pridal.

        0 0
    • Floydie  

      Objednavam Pink Floyd – Dark Side of The Moon – Cycling Jersey vel. L, ale sem domluvenej s Pedrosem , prej se znate, tak to uz mas asi zahrnuty v objednavce. FLoydie

      0 0
      • pos3k  

        no komplikace: v tom outletu nemaji kolekci 2005, tak jsem doporucil Petovi at napisne do usa jestli je mozne ke slevove kolekci 2004 objednat i nove dresy (nejsou tam totiz vubec v nabidce a nejdou tak soupnout do kosiku). jestli jo tak se objednaj dohromady.

        0 0
      • pos3k  

        dodatek: bude to objednavat bigi ja jsem se pripojil, pac pedros otalel v zime, to meli jeste i normalni velikosti a ne jen zbytky S a xxl. Ja to chtel objednat, ale Peta se do toho moc nehrnul, tak jsem s nim nepocital (chtel si pockat az vam je zlevnej :-) A ja uz se pomalu taky loucil s predstavou ze si rozsirim sbirku PW, a kdyz se ozval bigi tak do toho jdu s nim.

        0 0
        • Wizard  

          Ja si taky neco objednam, ale z te nove kolekce, takze cekam jak to dopadne, viz pos3k.

          0 0
      • rock  

        Potom se ozvi, jestli byli ochotní to poslat; na dresy z tázo série mají prý licenci platnou jen na území USA, takže by to teoreticky neměli prodat za hranice … v e-butiku mi z tohoto důvodu odmítli objednávku …

        0 0
    • Radek Broz  

      Blby je, ze je to jen pro lidi velikosti XXL :o(

      0 0
    • blue  

      skoda, ze me v tech jejich letosnich ani lonskejch designech nic nezaujalo, resp. jeden lonskej jo, ale ten zrovna neni ve sleve :-) a to co sem chtel nejvic, to uz mam :-)

      0 0
      • pos3k  

        se pochlub kterej? tatoo beru, 4 taken je taky cool (uz neni l ani m) a phoenix (ten stoji moc) ---- vse s modrou :-)

        0 0
    • Radek Broz  

      BTW: Jak velky jsou ty jejich XL trika? (nemyslim dresy)

      0 0
    • Bigi  

      Takže KONEC nabídky. Už se mi prosím další zájemci nehlašte. Dále jednám jen s těmi, co jsem v kontaktu. Moc díky

      0 0
      • pos3k  

        mas majla, kolekce 2005 je tam taky

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce