• Alex

    Uvazujem o klukach XT '04, chcem sa spytat, neda sa za tu cenu kupit nieco lepsie? Ake mate snimi skusenosti, hlavne co sa zivotnosti tyka?

    …este pls poradte, v ktorom I-net shope ich kupim najlacnejsie. Dik.

    0 0
    • preacher  

      Kupoval jsem je na kolokram.com za 4700,– + klíč na misky. Za tu cenu opravdu nic lepšího neseženeš…Mám na nich najeto cca 2500 Km a spokojenost. Asi po 150 km jsem je jemně dotáhnul a od té doby o nich nevím.

      0 0
      • Alex  

        ok, dik. Ale teraz pozeram, ze na kolokram.com ich maju za 4700,– Kc ale bez kluca :-( S klucom 4950,– Kc.

        0 0
        • preacher  

          No dy? jo, jsem psal 4700 + klíč (co já vím kde kolik stojí) Zkus mrknout na kovys.cz, tam ho mají taky. Ale pořád je to dobrá cena, ne?

          0 0
          • Alex  

            Jasne, sorry, prehliadol som to. Rozmyslam, ze sa na ten kluc vybodnem, asi to dam robit do servisu, kedze neviem ako dam dole terajsie kluky+stred.

            0 0
            • preacher  

              Na všechno jsou specální klíče, i na ten střed, který máš na kole. Pokud si koupíš na netu kliky za dobrou cen a v servise ti to za malej peníz přehodí, nevidim v tom problém.

              0 0
              • zirecek  

                presne tak. Naco kupovat klic za penize, kdyz za nizsi castku ti to prihodi. Po par km ti to dotahnou zdarma.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.