• chorvat

    bych potřeboval nějaký obyčejný pedály, něco jako BBB BigFeet (viz bikezone.cz), musí být z obou stran stejný a montáž nejlépe na imbus, což ty BBB nemaj. poradte mi nejaky model, diky.

    0 0
    • TinkTink  

      Zeptam se…nebudu zatim radit…nevim co bych poradil…proc na imbus? A max. cena? :)

      0 0
      • chorvat  

        protoze si nechcu do naradicka kery vozim sebou pridavat dalsi bazmek v podobe stranoveho klice, ale mozna na pedaly sebou nic vozit nemusim, tam se nic nepolame :-).

        cena tak do 500,– , ty BBB jsou http://eshop.bikezone.cz/index.php?…

        za 320,–

        a taky nerad bych mel na kole nejaky napisy Author :-)

        0 0
        •  

          hm imbus je nicmoc, a asi i strhneš hlavu… lepši je fakt stranovej klíč, navíc kliky tak často nepovoluješ, nebo je snad budeš střídat s spd?

          0 0
          • chorvat  

            jo budu je obcas stridat, ale az ty spd budu mit :-) Jinak podle reakci to asi necham na ten stranovej klic…

            0 0
        • Pá-dlista1  

          Cha cha. Na tomhle by ses chtel udrzet? :)))) To bych si radsi prihodil 70Kc a odrel napis Author z tehlech: http://www.velotrade.cz/…34200011.jpg

          0 0
          • chorvat  

            njn, kazdej jezdi neco jinyho (viz tvoje charakteristika kdyz kliknu na nick) a ja to mam jenom na XC jako obcasnou nahradu za SPD (teda az je budu mit) To odreni napisu planuju u rohu Ergobar :-)

            0 0
        • Otto  

          mám náhradní, úplně stejný , bez nápisu BBB na krytce za 130kč…

          0 0
    • enjoy  

      jsem na inbus jeste nevidel.ale treba se delaj.jinak neres inbus,pridelat to jde…

      0 0
    • Dany  

      kamarat si kupil authory APD-317 su na imbus a na loziskach cena u nas cca 700,– Sk zatial spokojnost

      0 0
    • mosquito  

      je nejaka levnejsi varianta s loziskama nez ty authory za 5–6 kil ? .. nic sem nenasel ale mozna nekdo neco zahlidl

      0 0
      • goofy  

        kamos tedkom kupoval nejake za 430…

        0 0
        • goofy  

          Ted se divam, ze se vetsinou bavite o normalnich, ak ja myslel platformy ppro uoresneni ;-)

          0 0
    • DragON  

      na imbus to není, ale já uvažuju o těhle, jsou spíše na freeride, ale hrozně se mi líbí ten „dravej“ vzhled www.e-cyklo.cz/…ktu-530.html

      0 0
      • Cortez  

        No jen pockej, az se ti „drave“ zakousnou do nohy pri sjeti nohy z pedalu :) Ja jsem pred rokem vsadil na Author platformy za ctyri kila a nemuzu si je vynachvalit, za tu cenu vyborny. A vydrzi toho taky dost. Jen jsem je na jare rozebral a vycistil, protoze v nich trochu lupalo.

        0 0
      • Radek Broz  

        Vozim je v zime na zimni boty, jelikoz se mi valej doma. Jinak si myslim, ze uz jsou dost prekonany, klasicky platformy jsoi mnohem lepsi. BTW: Jizvy na nohach z dob, kdy jsem je vozil normalne, mam pekny;-)

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.