• šlapatko

    Čauky lidičky sháním kolo do 15000 klasika mtb.Je to pro mou sestru na vyjížďky o víkendu.Nemusí to být nový kousek 05, 06. Mohlo by být i z bazaru. Dik

    0 0
    • enrico  

      snad bike do 15000, nie biker

      0 0
      • TinkTink  

        Co vis…shani to pro sestru :)

        K dotazu – projit bazary a vyprodeje, rozhodnout se podle nabizeneho zbozi…

        0 0
    • Martula  

      Tak nějak, bikera si nekůpíš;)

      0 0
    • Blade  

      Za 15000 bych snad i šel :-D

      0 0
      • Blade  

        Pokud pošleš sestřinu fotku tak ti dám definitivní stanovisko :-D

        0 0
        • goood  

          Mas smulu, shani rocniky 05 nebo 06, ty uz ses starej :-)

          0 0
    • Martula  

      Ale zase je to dobré ten nadpis jako upoutávka..mrkne sem hodně lidí:)

      0 0
    • šlapatko  

      Doprdele soráč já pospíchal má to být bike ne biker pro sestru.Tak sem aspoň pobavil i tak díky za odpovědi.Měl by mít pevnej rám!Ten bike né biker:-)

      0 0
      • PepeZ  

        Co tohle? No, ale tezko rict jaky ram by sedl sestre. Ravo asi bude dost natazene. Navic jsou to obe panske kola.

        www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

        btw, kdyz si s ty Choryne, neznas nahodou Marcela Lazu?

        0 0
        • šlapatko  

          Díky za typ mělo by to být pánské kolo.Velikost 19,20.V merku mám ještě něco od Meridy nebo Superior.Za 15000 to chce dobře vybírat.Lážu znám ale jen od vidění.

          0 0
        • šlapatko  

          Kde jezdíš když jsi ze Vsetína?Jel jsi Valašskou 50ku?

          0 0
          • PepeZ  

            Jezdim vsude kde se da. Letos jsem jezdil prevazne okres Vsetín (Soláň, Radhošť, Velký Javorník, atd… ), ale obcas jsem zamiril i vic na zapad (Hosýnské Vrchy), tam to nemam moc projete, tak spis jenom hledam. Letosni sezonu bych si rad vyjel na Lysou Horu kdyz bude cas. Na Valasskou 50 jsem se chystal, ale bohuzel se mi termin krizil s dovolenou tak jsem ji nestihl. Pristi rok snad uz nebudu chybet… a doufam ze uz s novym kolem…

            0 0
            • šlapatko  

              Jo jo jezdím to samé tu Lysou chci jet taky.Rád bych to otočil za den.Valašská 50 je v poho jen sem měl v prdeli průdušky a ještě chytl defekt.Přeju fajné jezdění.S tou lysou zaloš příspěvek až pojedeš určitě bych jel když bude čas.

              0 0
      • peky  

        Jak si nastavil tu automatickou odpověď do každého zakládaného treadu ohledně koupě kol v náhodném výběru? Viz: a co tohle?:-) „bradský“ a co tohle? „bradský cyklosport“ dobrý poměr výkon/cena „bradský“

        0 0
      • šlapatko  

        Dík všem chlapa má a kolo taky:-)Merida 500 V myslím že v poho.Koštlo 12500 dal jsem jí tam moji starou vidlu Manitou splice olej pružina a je spokojená jak želva.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.