• packa

Pouziva niekdo packove radenie Sram X-7, X-9? Neviem sa rozhodnut medzi tymto a starsim Shim. XT

0 0
    • náčelník  

Pozor – toto řazení není kompatibilní s přehazovačkami Shimano. K Shimanu je určeno řazení Rocket, Attack. Zkušenosti nemám.

0 0
      • Marek  

Cyklozitny nabizi i dvoje SRAM packy kompatibilni se shimano razenim. Takze predpokladam, ze se taky delaji. Jedny vypadaj uplne stejne jako X7. Bohuzel jsou jen pro 9kolo.

0 0
    • RomanH  

Zkusenosti nemam, ale prvni packove razeni od SRAMU byl propadak. Kdyz SRAM, tak klasika bez pacek (nebo si pockat na zkusenosti s letosnim). Ale jak psal Nacelnik – bacha na to – neni to kompatibilni se Shimanem

0 0
      • packa  

Kombinacie nemyslim, zaujima ma komplet(packy+sal­ter) sram x-7(x-9) voci komplet sh.XT(SLM-740)

0 0
    • TinkTink  

He…sem to prave hledal na netu – chci sundat Shimano a dat si tam zas osmicku – ono je to do tech podminek sem lepsi – a chtel jsem si tam zkusit dat tydle packy – a ejha…ony nikde v provedeni pro osmicku nejsou…no tak to vypada, ze dam Sram 7.0 Shorty gripy…

Hele – minimalne si je vyzkousej – razeni je jiny nez na Shimanu – mne se to docela libilo, tak jsem to chtel…a nemaj! :(

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.