• SID

    jaky mate nazor na tento produkt dnes jsem je objednal…budu je kombinovat se shimanem

    0 0
    • spipi  

      jakozto sramofil ti nemuzu rict nic jinyho, nez ze je to OK =) snad jenom to, ze ja bych sel do gripshiftu, ale to je jenom otazka zvyku..

      0 0
    • TinkTink  

      Ptas se pozde. Imho je to na houby…mel jsi koupit X.7…

      0 0
      • SID  

        proc???imho co to je???

        0 0
        • SID  

          X.7 neni kompatibilni se shimanem ne?

          0 0
          • TinkTink  

            Imho – podle meho nazoru…cca :)

            X.7 neni kompatibilni, ale po mych zkusenostech s Attackem bych uz takovyho Srama fakt nekupoval…ale to je jenom osobni nazor…nevnucuju…ale na 110% mi to zacalo fungovat az s cistokrevnym prevodem 1:1… :)

            0 0
            • SID  

              tak jsou tady vsichni trhly ne me tu mrte lidi potvrdilo ze to behat bude

              0 0
              • TinkTink  

                Ja ale nerikam ze to neni kompatibilni…ani nerikam, ze to obcas nebude fungovat, ale neni to imho optimalni reseni…ale uzij si to…

                0 0
            • spipi  

              attack ti prece nemuze fungovat s ESP technologii kdyz je urcenej pro 1:2 ? nebo se mylim? a nebo sem to nepochopil=)))

              0 0
              • TinkTink  

                Jenom jsi to nepochopil…ja nerikam, ze ma dat razeni 1:1 na prehazku 1:2…ja rikam, ze si mel koupit novy razeni i prehazku 1:1…

                0 0
    • pegal  

      Ja ho mam a nestezuju si. Akorat se obcas stane kdyz jedes terenem a drnca to, tak si obcas nechtic drbnes do packy a prehodi ti to. Mam smyk deore a prehazku XT a funguje to gut, da se to docela dobre a snadno vyladit.

      0 0
    • universal  

      ja si vymenil Shimanacky packy za SRAM ATTACK ale Grifshift, proste s packama to neumim. Radi to jak jinak nez dobre (prehazka Deore, presmykac Deore, kazeta SRAM) tzn. kompabilita zarucena.

      http://universal.vmoste.cz

      0 0
      • SID  

        tak to je fajny snad me co nejdrive prijdou zitra jdu pro bovdeny a nejaky new gripy

        0 0
        • SID  

          Its compatible!!!I have sram attack

          0 0
          • Turbo  

            no a jak se ti jezdí? teda řadí?

            0 0
            • universal  

              vzadu jedna velka parada, velice lehce to jezdi nahoru i dolu, silne cvaknuti dava jasne najevo, ze je tam spravny prevod, zadne dalsi zbytecne pohyby..takze zadek radi vyborne, predek (presmyk) je o neco horsi, obcas se musim vratit o jeden stupen, aby tam prevod zapad, ale jeste si to seda mam novy kolo a nejeto cca 500km, ale jinak jsem s razenim velmi spokojen, na starem kole jsem mel ALivio a razeni taky od SRAMU a 5 let jsem na nej nesahl – zadny serizovani a doted je vpohode…takze SRAMU verim a jak rikam s packama neumim vubec jezdit, ale prej jde o zvyk…zdravi http://universal.vmoste.cz

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.