K cemu je krizeni-opravdu to nikdo necet???

22 nepřečtených
  • PACE 31

    Nebo proste nemate nazor??

    0 0
    • cabbage  

      nečet a názor taky nemam :-(

      0 0
    • enjoy  

      vis,on tu ted neni padlista a mi cekame na nej jak to rozbehne. jinak nebud tak nedockavej a nezakladej novy tema,proste bys treba mohl tohle napsat do toho co uz tam je.

      0 0
      • PACE 31  

        Tak dekuji za nazor.Fakt jsem to tam mohl pripsat!Jak ja se stydim!Ale aspon nejaka reakce.....taky dobry Toz tak…

        0 0
    • Žanek  

      V klidůůů.. K čemu – asi je to pevnější, jinak by to nebylo na 99% výpletů. Ale pokud se ti dráty nedotýkají tak je to způsobem zapletení a ne druhem drátů;

      0 0
      • PACE 31  

        To je jasne,ze ne druhem dratu,ale proc to tak ti kosikari upletli???? To kdyby nekdo (Shimanski?) rozlustil…Toz tak…

        0 0
    • Mamutt  

      Křížení umožňuje propružování výpletu. U zadního kola je nezbytné kvůli přenosu síly z náboje na ráfek (radiál by se v záběru prakticky ukroutil). Tož tak. Čekám věčné oponenty ;)

      0 0
      • Gatier  

        Nic..... Asi mas pravdu:-) Jediny kto robi radial na strane kazety je tusim Mavic.

        0 0
        • PACE 31  

          Asi jsi to necet nebylo mysleno krizeni kontra radial! Slo o dotek dratu v krizeni ty GIPIEMME se opravdu nedotykaji i kdyz jsou „krizene“.Toz tak… 8-)

          0 0
          • enjoy  

            nektere moje draty co mi v servisu dopletaly se taky nedotykaji a presto se krizi:-).podle me je to tak lepsi,kdyz se dotykaji.myslim ze se tak dost meni sily ve vypletu.ale nechtej abych to pocital,fakt se mi nechce:-)

            0 0
          • Mamutt  

            Kdybys nezakládal nové okno.. V klasickém výpletu se dráty dotýkají, protože se tam jinak nevejdou – díry na přírubách by musely být decentralizované, jako se to dělá na některých ráfcích. Všimni si, že dráty na klasickém náboji se tam i cpou napřeskáčku proti sobě. Jestli jsou ty Gipiemme zapletená kola, můžou to mít vyřešené na X způsobů. Jestli ne a je to jen typem výpletu, jsem na to vážně zvědavý (mezera 2mm se mi zdá na klasiku děsně moc).

            0 0
            • PACE 31  

              Sedim v kavarne tak se na ne nemuzu jit podivat!Videl jsem je stokrat !Rafky nejsou excentr a naby vypadaji uplne normalne,draty jsou ploche ale to,ze se nedotykaji asi neni nahoda!! Samozrejme jsou tato kola v normalni nabidce-nikdo mi je nepletl!!Toz tak…

              0 0
          • Gatier  

            Som vedel ze som trochu z obrazu :-) A co tym chces vlastne povedat? Nevies ci to ist reklamovat?

            0 0
            • PACE 31  

              Tak Tebe jsem nejak nepochopil mily gatier. Nechces-li diskutovat tak nediskutuj.Ja si na ty kola nestezuju-drzi dobre,jenom me zajimalo proc to tak je? Ale nikdo asi netusi(?) Tak se mivejte…

              0 0
              • Gatier  

                Mat tak tvoje problemy… No urcite je to lepsie (pevnejsie), tvori to lepsi celok, mily Pace…

                0 0
                • PACE 31  

                  Proto se rozhodli to udelat schvalne blbe!!! A radialni vyplet je horsi(meksi),tvori horsi celek…Problemy resim, a nediskutuju!Ptal jsem se pro zajimavost! Mozna by bylo lepsi se vratit uplne zpet a „krizky“ sletovat k sobe…Bay

                  0 0
                  • Gatier  

                    Krizky sledovat k sobe… Nechapem :-) No radialny vyplet je na hovno. A nepocul som, ze by Gipiemme bola bohvieaka firma na kolesa. A nie schvalne blbo. Len blbo.

                    0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.