• te-pe

    Mám prosbu, mohl by mi někdo, kdo má pneumatiky Tioga Factory 2,1 změřit šířku? V nejširším místě, přes špunty, samozřejmě nafoukanou. Dík

    0 0
    • Pá-dlista1  

      50.2 / 55.8

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jo a ktery myslis? DH nebo Extreme? A na jakym rafku?

      0 0
      • te-pe  

        Extreme, ráfek je remerx, tuším šířka 22mm? Když jsme u toho, nevíš skutečnou hmotnost?

        0 0
    • fousmen  

      Nevite nahodou nekdo jestli se mi do Bandita DS vejde Factory 2,3?

      0 0
      • hajnej  

        ja to budu zjistovat praktickou zkouskou ale 55mm v 2,1 by mohlo byt akorat tak ted nevim ale ta 2,3 se vleze, jen to moc nepojede:)

        0 0
        • Mox  

          vam to zmerim mam jumbo s tioga 2.3" na blackhorsu ale uz moc mista tam opravdu neni zitra napisu tu sirku jinak myslim ze 2,3" tioga se snad musi vejit vsude krome only XC kol jako je muj sektor

          0 0
          • fousmen  

            Hmm ja ted porad premejslim jestli ty Factory DH v 2,1" nebo 2,3".. Ted mam Maxxise 2,35" jenze ty jsou bych rek lehce podvyziveny.. Jinak mam rafky Alex DM 18, ktery velkou sirkou neoplyvaj, takze zase nechci aby mi to tam udelalo nejaky sileny balona.. (-: jezdim hlavne 4X, Street a obcas DH na hardtailu..

            0 0
            • Radek Broz  

              Supleru mam sice v dilne, ale pravitkem jsem zmeril, ze 2,3" ma 62 mm pres spunty (je na ni uvedeno 60 mm). Subjektivne neni 2,3" Tioga znatelne sirsi nez 2,1", ale na to, co jezdis, bych vybral spis 2,1". BTW: Maxxisy jsou SILNE podvyziveny a ne jen lehce;-)

              0 0
              • fousmen  

                Na fotce tvyho bika tady mas 2,1" nebo 2,3" prosim te?

                0 0
              • fousmen  

                No ja ted nameril na tech Maxxisech 57 mm pres spunty, coz je docela uctyhodny (-: Ty Tiogy 2,1" by byly asi uzsi..

                0 0
                • Radek Broz  

                  No nevim – Padlista nameril na Tioga 2,1" 55,8 mm a ty na Maxxis 2,35 o celych 1,2 mm vice (a to mas jeste nejakej hodne tlustej model;-) ) Nevim, co je na tom „uctyhodny“. Proste je to cislovany trochu jinak a je treba s tim pocitat.

                  0 0
                  • fousmen  

                    Uctyhodny mi to prave prijde proto, ze je to Maxxis.. Ale to je fuk.. (-: Ja u ty Tiogy vychazel z oficialnich udaju (tj. 54 mm). Objednam si ty 2,1" snad mi to vystaci.. (-: Dik za rady!

                    0 0
                • fousac  

                  ted sem nameril bez spuntu/pres spunty:

                  tioga factory DH 2,1" F 53/57,5 maxxis high roller 2,35" 52/57

                  obuto na vuelta x-calibur DH

                  0 0
            • Bleda tvar  

              taky vozim factory DH na DM 18 ale jenom vepredu :(

              0 0
            • hajnej  

              a dale bych chtel podotknout, ze by to k tomu chtelo i inej rafek; von me tak trochu uhnul pod tlapama, kdyz sem se nechtel postit řiditek

              0 0
    • Bleda tvar  

      jooo pls nevozi nekdo gazzu od nokiana na DM24ke nebo podobne sirokym rafu? a jeste ze by pls zmeril sirka jenom pres spunty a vyska od rafu po nejvrchnejsi okraj dezenu diki moc :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.