• Cortez

    Zdravim, potrebuju koupit plaste na zimu, sirku 2.3, popripade trochu vetsi, klidne tezky, prinejlepsim drapaky. Jenze problemem je cena, musi stat do 200 max 250 za plast. Vyrabi se takove? Treba ty levny kendy nepo jiny v podobnych velikostech v tomhle rozmezi? Nebo neni nekde na internetu ted nejaky slevneny na tuhle cenovou hladinu? Ps: Dneska sem objednal ty tiogy factory od hanaka a k veceru mi odepsal ze uz sou vyprodany :(((

    0 0
    • gobike  

      No taky jsem to resil, asi budu kupovat Big Jimmy od schwalbe za cenu 330kc, si myslim, ze budou dobry, ale este nejsem pevne rozhodnut. To s tema Tiogama, to nastve, co?

      0 0
    • McBlacky  

      author dělá pláště v týhle ceně – jednou jsem si jeden koupil ale pak jsem si to doma rozmyslel a bez nasazení ho šel vrátiti a koupil si jinej od kontíků :)) taky kenda dělá v týhle ceně – pár šlupek jsem od nich odjel a ok, teda směs nic moc držák, ale za ty prachy

      0 0
      • Cortez  

        No te Kende (okolo 180kc) sem odjel zimu, akorat kvuli pouzivani zeleznych montpak mi ty ozizleny boky zrezively. Sirka to byla 1.95. Sirsi sem nikde nevidel-takhle levny. Do nich bych jinak okamzite sel. Z-max ma bohuzel malou vydrz. Co takovy Tiogy Blue Dragon&Yellow Ki­rin?

        0 0
        • McBlacky  

          z max že nevydrží??? no tak to nevím co jezdíš, začínám se bát :) V zimě vydrží všechno protože na sněhu plášt neojedeš. Jinak Zmax patří mezi držáky… Tiogu znám akorát factory, ale oecně to jsou ok pláště…

          0 0
          • Cortez  

            Dobre, vydrzi, ja jen citoval z nejakyho thradu v historii :). Asi sem ji procital moc dukladne :) No ja sem na nic jel na kamosove kole a nebyly vubec spatny ale opravdu moc nejely. Ja ted, kdyz mi vyfoukli ty T.factory, premyslim o Weirwolfech nebo o kombnaci tech dvou Tiog. Ale skoro nic o nich nevim, akorat ze sou siroky tak jak bych chtel a mely by v terenu dobre drzet, nehlede na to ze se mi libi.

            0 0
            • McBlacky  

              weirwolfa radši ne… jestli chceš držák a univerzál vem ty zmaxy. Cokoli s pořádným vzorkem nejede :) nebo mrkni na continental traction

              0 0
              • P_W  

                Mam weirwolfa na predku a nemuzu si stezovat

                0 0
              • pos3k  

                po vyzkouseni weirowolfa DNA cekam na penizky a uzdraveni kolena, a z-maxy pujdou spinkat. z-max je nehoraznej drzak :-), uz maji najeto pres 3 tis. km, jen jsem vymenil po 2, predni za zadni. bohuzel drzak ve smyslu vedeni stopy … na mem bike to nejak nefunguje, super jede nahoru, drzi , blato super, asfalt nevadi, mokry je ale vrazedny + obcas jede ve sjezdu nikam jinam nez chci :-) (a vis ze ja jezdim jak poseroutka ) mozna kvuli tomu :-) kdyz jsem mel wtb ww. tak jsem to na tocny docela rezal, jsem zase objevil krasu „odvazu“

                0 0
        • petryk  

          Tiogy Blue Dragon jsou celkem prijemny, komfortni, siroky jdou taky dost. Jsem s nima celkem spokojeny

          0 0
          • Cortez  

            Nejsou ty Kirin a Dragon skoro stejny? Jaky maji zaber a odvalovani? diky

            0 0
            • petryk  

              Kirin je na předek a je trochu širší (2,3) než Blue Dragon – ten je na zadek (2,1), i když mi příjde, že jsou oba širší vzhledem k ostatním stejně širokým. A opravdu moc nevydrží, hlavně vzadu

              0 0
        • corse1  

          měl jsem blue Dragon,dobrý ale nevydržej nic a s cenou jsi o téměř 1000 vejš než chtěl

          0 0
    • Darkson  

      Ritchey Zmax 2.1 se dá sehnat za 300,–. Vyrábí se i 2.3, ale nevím, jak je k dostání

      0 0
    • jonti  

      Ja by som to neriesil, radsej trochu posetrit, chvilu pojazdis na comkolvek, a potom nieco lepsie

      0 0
      • Cortez  

        To prave nejde, protoze moc prachu nesezenu a kdyz jo, tak rozfofruju :)

        0 0
    • FunTom  

      To sem ti poslední 2 kusy zadních asi vybral já. Mě zas někdo předběhl u přední Tiogy Factory Extreme (2,1"). :(

      0 0
      • Toams  

        mas tam maila, mozme potausovat:-)

        … inac dnes som nasiel pred robotou este vcelku pouzitelnu zadnu Kendu Klaw XT (zltu), tak uvidime, co to urobi, ked ju nahodim, na zimu dobra:-)))

        0 0
        • McBlacky  

          klaw je docela dobrej vzorek do bahna a sněhu až na tu tvrdou směs která tě vytrestá na mokrým asfaltu při nižší teplotě

          0 0
          • Toams  

            uz je zase vyhodena … som si nevsimol, mala trochu natrhnuty bok pri drote a to mi za drzku nestoji:-) … inac momentalne mam vpredu Kendu 837, na suchu a aj asfalte pohoda, na vode sa mi este nesmykla (ale zase harakiri nejazdim), len v blate sa dost zanasa, takze sneh asi detto:-(

            0 0
    • Cortez  

      Tak sem koupil dopředu tu Tiogu Yellow Kirin a dozadu hodil levnej drapák od Kendy. Dneska sem to byl projet a jede to nádherně, neustřelují, i na listí drží. Akorát ta kenda vzadu vypadá blbě oproti té Tioze. Až je projedu trochu dýl tak hodím recenzi. Zdar

      0 0
    • Cortez  

      Hledal sem na netu neco adekvadniho k tomu plasti vpredu a jako dobrej mi prijde schwalbe Albert 2.25.(ten Z-max by se mi tam nehodil) V historii sem nasel, ze (albert) je do terenu hodne dobrej. Ale nenasel jsem tam, jakou ma zivotnost (schwalbe=kratsi zivotnost?) a hlavne jak je doopravdy siroky? Nevedeli byste popripade nejakou adekvatni gumu (prinejlepsim 2.2), aby se to hodilo k predni Tioze Yellow kirin (2.3)? Jiank sem jeste premyslel o Conti. vertical 2.3, ale v nasel sem ho jen na koloshop.cz a to bych platil za postovny a za to mi to nestoji. Diky moc za odpovedi (i ty predchozi)

      0 0
    • kesu  

      pridam se,nasel jsem zmaxy v 2,35 za 370kč. www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… koupily by jste je?btw nejezdil jen nekdo nebo treba v siri 2,1?na leto je vozim ale v 1,9 tak by me zajimalo jakej to je asi rozdil..dik

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.