Dualy XTR na hydrauliku, kde nejlevnější?

23 nepřečtených
  • sfinga

Čau, nevíte někde kde se to dá sehnat nejlevněji? Zkuste napsat nějaký tipy, díkec

• Meesha  

asi bikestore nebo kupkolo – kolem 8k.

• sfinga  

jo to vím, koukal sem na web a v amierice se kompet s brzdama prodává za 400 dolarů, což je naprosto dokonalá cena, jen je problém,jak to dopravit, nemáte s tím někdo zkušenosti?

• zac  

muzu se zeptat kde si videl tu cenu? za 400 dolaru maj tak maximalne paky k hydraulice, co jsem koukal…

• sfinga  

tady to je bílé na černém, nebo černé na bílém?? :-)

http://www.nashbar.com/profile.cfm?…

• Meesha  

hmmm :-(

• pegal  

Nojono .. zijes v cesku .. muzes bud nadavat nebo se stim musis smirit ..

Sem cetl v casopise 100+1 zahranicnich zajimavosti .. :) Shimano delalo pruzkum kdo je nejsportovnejsi narod a v jednom kriteriu vyhrali suverenne Cesi – utrati za kolo vic nez je jejich mesicni prijem ..

• sfinga  

jo tak to by sedělo. Aspon teda u mě to tak je :-) Do kola vrazím i poslední halíř, a pak se divím, že nemám na malý pifko :-)

• zirecek  

7790,– na kupkolo.cz Co kupuješ za kola, XTR nebo SLka? Komplet řazení, kotouče, kola XTR? :o)

• sfinga  

no chci přejít z véček na kotouče, ted mám SL a naprostá spokojenost. Myslím že XTR kola a SL sou stejné, zaleží jen na penězích. Ještě nevím jak se rozhodnu, chtěl bych řazení, kotouče, kola. Jinak tyhle ceny znám, neznáte jiný?

• tutite  

to Sfinga. Místo XTR či SL výpletů si za menší prachy pořiď ráfky ZTR na nábách Soul Kozak nebo Hugi 240, na váze to znamená čtvrt kila dolů. A nové HOPE MONO M2, opět plus/minus stejně jako XTR. zdar.

• Banjo  

Ja bych do vyberu zaradil jeste naboje Chris King, Hope a Tune. Modry nebo zluty by k Cyklomaxovymu kolu pasovaly uplne skvele. Akorat bych mel strasny dilema, pro ktery se rozhodnout. Libi se mi ukrutne vsechny!

• sfinga  

no to je super, ale zkoušel si už někdy nakupovat na e-bayi?

• corse1  

na německým není problém,jen si přičti 800,– poštovný s poplatkem za složenku

• JancA  

ebay je super,muj nejkamos uz takhle koupil spoustu veci vcetne kol z Hongkongu(!), ramu z USA a vsechno uplne v pohode a za skvely penize…s tema lidma co to prodavaj se da domluvit po mailu

• Fidoo  

estli chceš tak ti je z Ebaye koupim, nebo ti vysvětlim jak to udělat … kdyžtak po mailu nebo na tel.

• sousedovicmalymirek  

6 850 Kč v akci na Bikestore

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse