Diatech Anchor Hydraulic Disc dual piston

36 nepřečtených
  • admxx

    Nevite neco tehle kotoucovkach? Spolehlivost, účinost atd.

    0 0
    • Libin  

      Mám na nich najeto jen asi 550km a zatím v pohodě!

      0 0
    • Jogador  

      Zkušenosti snima nemám, ale vzhledem ktomu že je prodávaj slováci na Kellysu už za pár korun, myslim za 13, takže asi moc brzdit nebudou.

      0 0
      • Libin  

        Jogador ty jsi Kokotor !!!

        0 0
        • TinkTink  

          Ty taky – kdyby jsi sem radsi uved fakta, tak by jsi se nad nej povysil…ale ono ne ee…

          0 0
          • enjoy  

            38 let a takovej…

            0 0
          • Libin  

            Když někdo napíše takový zasvěcený komentář,že stojí 13 korun,tak to je maso !!!!!

            0 0
            • TinkTink  

              Ehm…kazdej by pochopil, ze tim bylo mysleno 13 tisic :)…coz je samozrejme blbost, ale hledat tedka v katalozich nebudu…

              0 0
              • Libin  

                Pár korun není 13tís. a za ty prachy by to snad brzdilo ale nechme toho jsou to male věci.

                0 0
                • TinkTink  

                  Pochybuju, ze bajk s hydrama za 13 bude brzdit.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    hydry na bajku za 13 tkč, tak to leda, že by na je montovali na základní modely kol, nabídka s véčkama za 6000kč s hydrama za 13000kč, pak by brzdit mohly :-)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Hehe – otazka je, co by ty brzdy urvali jako prvni :o)))

                      0 0
                      • Jogador  

                        Hahaha, 13000 stojí celé kolo i s těmito brzdy, mimochodem je prodávaj na cykloprof, zde jsou jejich data: popis: – otevřený hydraulický systém dvou protiběžných pístků
                        - brzdový médium DOT4
                        - kotouč nerez ocel – kom. Hayes Æ 180/160

                        – váha přední brzdy s pákou 400g, zadní 420g

                        0 0
                        • Jogador  

                          Sorry, stojí 15,990 Kč, a je to ten Kellys quartz disc. Takže sem se spletl o 3 litry.

                          0 0
              • Otto  

                Tinku, mají to v Drapě v Kefíru.Kolo stojí okolo 15 a jsou tam hydry Diatech Anchor. Teď v úterý jsem na to hleděl jak puk. Ovšem nejúžasnější jsou vedle v Kefírové samošce kola z vidlicí Zoom a kluzáky(vnitřní nohy)o proměru tak 45 mmm.To jsem snad neměl ani na Yamaze

                0 0
      • admxx  

        jo jo…takovy zasveceny komentatory mam fuckt rad!…nevi nic a keca blbosti! Navic je to na kole za 22 000! coz je tak o 10 000 jinde! Zkušenosti nemam ale myslim si! Myslet znamena ho**o vedet!

        0 0
      • vena kolista  

        Já je měl na kellysu toho už 4 roky nemam,brzdy slouží pořád a ani desky sem ješte neměnil.Je to po říditkach to jediny co mi z nej zbylo.Takže do keliše už bych nešel ale anchor pruměrnymu bikerovy nedoporučuju ale ani nevymlouvam.pujdu do xtr

        0 0
    • Vilém  

      Jsou to prestrikany Promaxi.Tytez desky,tatez paka, vozi to myslim cykloprofi.Promaxi brzdi dost dobre.

      0 0
      • sharkcom  

        Ví někdo cenu? S cykloprofi nejde stáhnout ceník.

        0 0
        • JJ  

          DIATECH Hydraulický systém přední 4061,– Hydraulický systém zadní 4061,– Hydraulický systém – komplet 7810,–

          0 0
      • Mox  

        Jedine v cem je rozdil je ze Diatechy maji zavlacku a pouzivaji svuj typ desticek. novejsi Promaxy maji desticky kompatibilni (respektive to stejne cele obslehli) s Hayes.

        0 0
    • admxx  

      Nevite nahodou jak se tyhle brzdy odvzdusňují????? Potřebuju na to nejake zvlastni naradí????????? Nebo nevite o nejakem navodu na netu?????

      0 0
    • lubos  

      To jsou skutecne ty na Kellysech ? Vcelku se mi na pohled libili, i packy, chod to melo hodne tvrde na konci, vaha jestli je to co tady pisou je dost dobra. Jeste cena .. kolik ze stoji samostatne ? Ze bych je zkusil ?

      0 0
    • admxx  

      Jo a nevite teda jak se to odvzdusnuje…zatim to neni potreba…ale co kdyby nahodou…

      Jo jinak je mam najel sem zatim tak 200km a v poho…brzdi fakt BRUTALNE!! …ale na opravdu objektivni zhodnoceni je 200km fakt malo (ale pord sem si na ne moc nezvykl…furt se jich bojim hlavne kdyz mam zabrzdit z vyssi rychlosti…bojim se ze to prezenu a poletim:-))))

      0 0
    • Grinch  

      Takze devcata abych veci uvedl na pravou miru:

      V roce 2005 jsem si zakoupil sve uplne prvni „dospelejsi“ kolo a to prave  Kellys Quartz disc – PC byla na tu dobu prijemnych 20 tis :)))

      Co se tyce ramu a jineho, skoda mluvit, ale co se tyce brzd:

      • nvm proc stoji tolik co ted stoji – tenkrat staly tesne pod 6 tis
      • nvm proc Jogador a Tink rikaji sve soudy bez ohledu na to aniz by na nich jezdili, jinak chapu ze to nejsou DH/FR  kilove kotvy
      • na to ze to byly moje prvni hydry brzdily opravud „brutalne“ ale chyby mely
      • najeto kol 3–4tis km, za tu dobu ANI JEDINA VADA co se tyce funkce – vzdy zabrzdily aj moji vahu, vzdy spolehlive
      • myslim ze mohu s klidem rici ze ve vsech pripadech obstaly funkcne stejne jako ultimaty!!!
      • vyhrady jsou ovsem k cinkani kotoucu o desticky (ale tenkrat sme nevedel co a jak a  desky jine na to nebyly)
      • pocit z uchopu a ergonomie paky je ponekud rozpacity (vs XT ci Ultimate takovy „detsky“ :))
      • designove take nic moc ale to jsou malickosti na ktere se moc nehraje :)
      • vaha prijemna ale realita je myslim nekde jinde :)))
      • kolo ma muj kolega a aj po 4 letech (cca 6 tis km) jsou desticky stale ok :)
      • takze tak :)

      Priste bych jen chtel rici panum ze ne vse co je na „Tes*o bikach“ musi byt uplny shit…

      Pokud jde o cenu tak je si mylsim predrazena – za tu cenu koupite treba rozsirenejsi (nikoli vsak na stoprocetn spolehlivejsi XT a SLX)..

      A ted do me :)

      0 0
      • mar_tin1  

        a prečo si sa rozhodol prispieť do tohto 5 rokov starého threadu?

        0 0
        • Grinch  

          pac mi ho to hodilo jako UP a debil sem si nevsiml data u dredu :)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.