• hermes

    Viděl jsem, že dualy Dere se dají koupit už okolo 1700,–Kč, viděl nějdo levnější?

    0 0
    • gobike  

      no videl jsem na kupkolo.cz LX dualy za 1990kc, ale to byla jen chvilkova akce… Kdes videl ty Deore dualy?

      0 0
    • Páník  

      no nevim ty dualy…zase dalsi slozitej kram od shimana,kterej z lidi taha prachy

      0 0
      • hermes  

        Tak jsem pořídil DC Deore za oněch 1662,– v současnosti lepší cena není. Po prvních zkušenostech musím říct, že s inverzní přehazovačkou jsou apsolutně v pohodě a dokonce mi přijdou i (co do ergonomie řazení) lepší než RF. Drobný tip: Na páčky jsem dal neoprénové návleky Setlaz, mohu vřrle doporučit, páka nejen nestudí, je zároveň velmi příjemná na omak, neklouže a hlavně se mírně zvětší její průměr a lépe se rozloží tlak do prstů pří řazení.

        0 0
        • Páník  

          Pokud ti vyhovuji,tak neni co resit…ale ja k nim mam proste neduveru…myslim,ze az po par sezonach se uvidi,jestli to byl od shimana dobrej tah.treba bude vsechno ok,treba az se do ty „krabicky“ dostane bahno, prach, voda, tak to bude na vodpis.Sam mam RF,ale po par svezeni na SRAMu uz do shimana asi nepudu

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.