tlumice Fox Float - únik vzduchu?

11 nepřečtených
  • panaczek

Mam fox float L – kdyz ho fouknu na 180 psi, tak tam mam priblizne za 10–14 dni zhruba 160. je to normalni? jak casto dofukujete?

• BB  

pozor na jednu vec, kdyz nafoukas a mas tam 180 a nasroubujes znovu pumpu, tak urcite nameris mene nez 180, typuji tak 170, mozna 160. Je to zpusobeno tim, ze kus tlaku vnikne do pumpy. Mozna, ze ti vubec tlumic neunika.

• Pekáček  

Tak to můžu potvrdit, u levnýho olej/vzduch tlumiče DNM. Negativní komora je tam menší a tenhle unik je tím pádem patrnější. Proto jí vždy natlakuju trochu víc.

• BB  

to nemusis, v navodu k mymu tlumici bylo, ze je tam ten tlak, ktery ti ukazuje pri nafoukani, proto neni potreba prefukovat.

• lempl  

dnm muzes foukat jak chces ale kdyz to ma vzit vetsi(ne velkytreba jen 15cm koren pri 40km/h) naraz nebo spis i mensi, tak se ti ta negativni komora pretlakuje tak brutalne ze koukas jak puk:-) jinak kdyz na tom pak jeste chvili drncas tak se uplne zatahne a rozkurvy a uz jedes na pevnaku takze mas vlastn auto lock out:-)

• McBlacky  

jsem si nějak nevšim, že bys jezdil 15cm kořeny 40km/h. Posledně jsi poslal kukat rám sotva v 25km/h a v lehkým. Ten DNM jsi zničil cestou Brdy-Karlštějn a kromě sjezdu od jezírka to taky nebylo nic moc… spíš jsou to šmejdy, low-end věci jako tlumič za 1500kč jsou na víš co…

• Martin  

spis tech 160. Mam ten samy tlumic a ty uniky pri odsroubovani pumpy jsou tak asi 20 psu. Ale je to jedno. Proste fouknu vic.

• panaczek  

tak to bude asi v pohode – bal sem se jestli sem ho neposkodil – na prvni vyjizdce po koupi mi kamos v pulce rika, ze ma ten tlumic nakej velkej sag – tak sem ho doma premeril, v kramu mi tam foukli slabejch 50 (a to se me jeste ptali, kolik vazim…)

• Ondrej  

me novej fox float L utikal uplne regulerne, byl z vyroby temer bez vazeliny. pri nasazeni pumpy se tlak snizi, ale uplne dostatecny je orientovat se podle sag. Petr Heinik mi tenkrat vymenil i tesneni a od tej doby drzi tlak 9mesicu. Je ale akorat cas se do ni podivat, aby zas nedosla vazelina.

• Operations  

Máme rádi zvířata!

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.