Oblečení Sensor - zkušenosti, kde nakoupit

38 nepřečtených
  • Kóča Popovič

    Vozíte někdo oblečení od Sensoru (dres a kalhoty) – jaké máte zkušenosti. Dále by mě zajímalo, kde se dá na internetu shlédnout jejich katalog – nabídka na www.sensor.cz a www.ultrasport.cz je chabá. Rád bych si oblečení nakoupil na e-shopu, ale nenašel jsem, kde. Marně se také snažím mailem kontaktovat přímo firmu i obchod, připadá mě to, že snad ani nemají zájem prodávat.

    0 0
    • TinkTink  

      Normalne jsem driv objednaval na e-shopu … na tom, jak to vypadalo puvodne…ale nekde to maj i v kamenacich a taky jezdi po maratonech :)

      0 0
    • Clodman  

      Vozim dres O2 a je super, přežil i pády a mam ho třetim rokem

      0 0
      • jakub  

        ja teda du spis po Moire, ale moje Squaw kupuje u Sensoru, prej je pohodlnejsi a hezci

        0 0
    • Roman  

      Mám šus?ákovku – z těch všech, co jsem v obchodech zkoušel byla taková „vymakaná“ – myslím 1.600kč. Spokojenost, zvládá vítr i průtrže mračen.

      0 0
    • Volf  

      Mám od nich vše od ponožek až po bundu. Je to všechno dost super, jen kra?asy jsou větší než obvykle / normálně mám L ale os Sensora M /. Jinak zkus volat na uvedenou pevnou linku, meli by tam být od rána do večera.

      0 0
      • Ceslo  

        Mam od nich taky kratasy (elastaky) s tou sitovinou na bocich. K ni mam velkou vyhradu, nebot se casto a rada trha o vetvicky a trny. Dvakrat jsem ji taky roztrh pri oblekani.

        Jde to ale zasit a ani to neni poznat.

        0 0
    • MartinX  

      Mám od nich taková šedivá trička – s krátkým i s dlouhým rukávem a jsem vždycky propocenej až hrůza – zlatá Moira. Takže mé současné použití je jen na převlečení a na zimu jako druhá vrstva…:-( Ovšem race ponožky paráda! I když moirový jsou příjemnější na nošení :-)

      0 0
      • Uža  

        Mam dres Canibal a je uplne supeeer! Taky mam troje fusekle, z toho jedny cyklisticky. U tech cyklofusekli bych taky rekl, ze treba moira cyklo mi pripada lepsi. Dres, cyklofusekle a helmu MET jsem bez problemu objednaval bud telefonem nebo e-mailem v Ultrasportu. Ale je to vic jak pul roku, v pripade helmy uz skoro 2 roky.

        0 0
        • K2  

          Mám taky Canibala, materiál Super, velikost M místo L. Jediné podstatné mínus, které údajně u novějších modelů odstranili je to, že z něj sluníčko vyžírá barvu z černé až na tmavě červeno zlatou. Na přední straně to tak znatelné není a pod popruhy od batohu je taky znatelně tmavější – peru ručně. U nových modelů je to údajně OK, jinak se Senzor k reklamacím staví čelem a střihy (studoval jsem bundy) si myslím že má hodně propracované

          0 0
          • PietroUL  

            Měl jsem 2× Canibala a i když nejsem žádnej tlus?och, u obou se trhal šev na břiše. Teď mám bílej Sensor dres s oranžovou rukou a ten je mnohem lepší. Je z trvanlivějšího materiálu, v pase má širší gumu, jediný mínus: po 2 letech se vytahala guma na zadních kapsách. Letošní dres jsem viděl jen v časopise, ale jestli bude mít stejný parametry, jako ten muj (předchozí), tak si ho klidně kup. Reklamace Canibalů proběhla bez problémů.

            0 0
      • Vrci  

        Mám cyklo ponožky od Moiry i Sensoru a těm od Moiry po několika vypráních odešly gumičky Sensor je trvanlivější.

        0 0
    • Staenly  

      No mozna je to trochu bokem ale…Mam senzor rukavice, super, kevlar na zapesti uz me nekolirat zachranil pred trnama apod. Zatim prezily vsechny pady, jenom sem je bohuzel koupil krapek vetsi, po tydnu se jaksi roztahli…

      0 0
    • Kóča Popovič  

      Dekuji za vsechny Vase nazory. Jen me stve, ze si nikde to obleceni nemuzu na netu prohlednout. Ultrasport tam ma porad „obrazek neni zatim k dispozici“.

      0 0
      • Air  

        zrovna to predelavali… bohuzels na to kap v tu nespravnou dobu… to se proste stava, ze obchody prochazeji rekonstrukci… Uz je to celkem v pohode. Neco sice jeste chybi, ale tvrdi, ze na tom delaj.

        Ale na maily by odpovidat meli…

        0 0
        • Kóča Popovič  

          Predelavaji to uz skoro dva mesice. Navic zcela zmizela nabidka letniho cykloobleceni (maji jen zimni). Casto chybi obrazky. Asi pujdu k jinemu vyrobci.

          0 0
          • Air  

            taky si myslim, ze je ted ten web horsi. Sice na prvni oko vypada lip, ale funkcionalisticky je to hruza. Kliknes na nabidku a vyleti na tebe seznam vyrobku, jeste v jednotlivych velikostech za sebou… des A jeste zmenili nazvy nekterych vyrobku. Ten stary web byl teda lepsi.

            Ad delka – nevedel jsem, ze to delaji uz tak dlouho. Asi tak ty dva nebo tri mesice jsem na jejich webu nebyl… takze beru to :)

            0 0
    • Sethi  

      ja mam letosni kratasy a super a je pravda ze jsou vetsi, normalne mam L a tyhle kratasy mam M

      0 0
    • Jakobo  

      Zdar.

      Potreboval bych poradit s velikosti u bundy Sensor Sice to je nesmysl kupovat pres internet, ale jinou moznost nemam a bunda se mi libi.

      Jsem vysoky 195 cm, ale spis stihly. Nevim, jestli velikost XL nebude moc plandat a L nebude kratka na zadech nebo rukavy. Podle jejich tabulky pro mou vysku bych mel mit dokonce XXL.

      Kdyby nahodou tu byl nekdo, kdo ma tuhle nebo jinou bundu od Sensoru a ma vysku kolem 195 cm, delku ruky po zapesti 55–58 cm, rozpeti rukou 195 cm, tak sem napiste, dik.

      0 0
      • bochov  

        Ja od senzoru oblečení používám a jsem spokojený bral jsem jej na kupkole dva ruzne typy dresu stejné velikosti ,ale jeden neseděl tak jsem to u ních měníl bez problemu za týden přišla druha velikost.

        0 0
      • MirosPikos  

        Znám ještě jedno řešení, já takhle kupoval rukavice :)

        Objednej dvě velikosti a jednu vrátíš. S prodejcem se rovnou domluv, že tam budeš postupovat, aby nevznikl nějaký problém.

        0 0
        • zdenek  

          Takhle jsem kupoval mikinu. Taky jsem se předem domluvil a nebyl problém jednu vrátit.

          0 0
      • Pan Jan  

        Délka není až takový problém, ale já jsem ji měl úzkou přes ramena(záda) a hlavně na rukou. A to nejsem žádnej bouchač (75 kg / 186 cm).

        Lko vůbec, XL nic moc…

        0 0
        • Jakobo  

          Dobre, zkusim se domluvit s kupkolem na pripadnem vraceni, pokud velikost XL nebude vyhovovat. Dik vsem.

          0 0
      • Jakobo  

        Tak jen pro informaci. Nakonec se mi podarilo dovolat do obchodniho Sensoru. Pry na mych 195 cm si tuto bundu vubec nemam kupovat. Aby mela bunda presah pres zada, jejich nejvetsi velikost je tak pro vysku 185 cm.

        Ptal jsem se na alternativu pro vyssi osoby a pry nic od nich :-( Na druhou stranu ferove jednani.

        0 0
    • svobikk  

      co říkáte na tento výrobek ? je vhodný na kolo jako 1. vrstva ? na to příjde jarní bunda

      https://www.kupkolo.cz/…olak_z90864/

      bojím se, že se to triko od sensoru nacecká moc potu a jakmile zastavím tak zmrznu :/

      0 0
      • tomxxx  

        Presne jak pises. Sensor je proste uplnej zaklad co se tyce funkcniho obleceni. Nicmene je to 100× lepsi nez ty sracky z lidlu.

        0 0
        • svobikk  

          takže nebude sát pot ? ale pěkně odvádět na porch trika a bude čekat na odpaření ?

          0 0
      • Vtomas  

        mám přesně tento, ale bez roláku..v zimně odzkoušeno –5 jako jedna vrstva a na tom zimní dres a v pohodě. Neříkám, že je to extra kvalitní thermo, ale furt lepší než Moira, kterou v práci fasujeme

        0 0
      • šimlos  

        Mám ho už pár let a dobrý, potem nenasakuje. Je dost teplý, vozím ho proto pouze v zimě jako druhou vrstvu pod bundu.

        0 0
        • svobikk  

          super díky a jako 1. vrstvu máš co ? nejaký coolmax ?

          0 0
          • tomxxx  

            Coolmax asi tezko, ten te ma „chladit“. Ja sem docela spokojenej s merinem, ale na sport bych vzal nejakou umelotinu a casteji pral. Jak sem psal vyse, sensor je uplnej zaklad, ale docela to funguje.

            0 0
          • šimlos  

            Taky Sensor, tenký funkční 1.vrstvu, už ale nevím název, opral se :-)

            0 0
        • beavis  

          Mam to taky nekolik let a souhlasim, vozim ho na jare, na podzim a i v zime a funguje naprosto bez problemu.

          0 0
      • rb  

        Podívej se sem http://www.bike-forum.cz/…-double-fake dával jsem fotky zrovna toho roláku,jak je fajni…

        0 0
    • H8me  

      Sice stary tema, ale pro nove prichozi, ktere zajimaji zkusenosti uzivatelu. Ja mam od nich dres, hodne ponozek a spoustu prvnich vrstev – treba prvni vrstva Double Face je super a rozdil pri otoceni obleceni je fakt znat. Tuto zimu zkousim na bezky Merino dlouhy spodky a vrch a je to v pohode! Hodne beru i ponozky, jak trekingovy, tak bike a taky super. Znacku Sensor mam hodne rad a jejich produkty jsou OK!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.