• jakub

    zajimalo by mne – hlavne od nasich bikovych polovicek esli jezdej vlastovky nebo rovny riditka a esli maji nebo meli naky problemy se zapestim – uz se to resilo, vim ale ne do detajlu (((-:

    0 0
    • jakub  

      oprava::v nadpisu mela bit veta rovny VS vlastovky

      0 0
    • vtx  

      kdyz voni nejsou vlastovky jak vlastovky. Z jednech me tak boleli ruce, ze sem je radeji otocil koncema nahoru, nez k sobe

      0 0
      • dalimil  

        já jsem ženě koupil vlštvk,ale letos chtěla zpátky rovný,tak nevim…

        0 0
    • TinkTink  

      Polovicka jezdi rovny a vlastule by nechtela…nelibi se ji…jezdi 620mm Pointy – jsou to serizly 710mm…toz tak :)

      0 0
      • jakub  

        hmmm de o to ze ta moje si stezuje na bolesti zapesti tak se to snazim nak vychytat

        0 0
        • TinkTink  

          To bude spis vidlou si myslim…

          0 0
          • jakub  

            hmmm ma suntour mg 90

            0 0
            • TinkTink  

              Co kdyby jsi radsi vymenil todle? To bude spis problem…ja dal svy polovicce upravenou XC-PRO-S 2002 – (zvetseny zdvih a tak…chodi jak maslo)…a zadnej problem ani v drsnym terenu nema -ted ji ucim sjizdet terenem…

              0 0
              • vlk  

                zajímavé téma.A jak jsi jí tu vidli upravil.

                0 0
                • TinkTink  

                  Necekej zazraky…todle neni model 2003…todle ma jeste docela obstojne fungujici stiraci krouzky…takze jsem pouzil dobrou vazelinu (olej necekej…chci, aby se to muselo servisovat jenom jednou za rok a to u takovyho pokusu nezarucim…)…pak jsem nekolik hodin v kuse laboroval s olejem – protoze ve vzduchove komore neni pri nezatizene vidlici zadny tlak, takten olej musi byt hodne ridky – kdyz nahore neni zatka, tak to dokonce vubec netlumi = pres tlumici patronu tlaci olej maly tlak vzduchu, ktery vznika stlacovanim vidle…

                  No a samozrejme zkratil dorazovy pruziny – to se ukazalo jako ne zcela dobry, takze s tim budu jeste do mesice laborovat…si ji pozvu na garancku :o)) – jinak jeji foto jsem tu uz parkrat ukazoval…je to tu – www.tink.wz.cz/…000_0494.JPG www.tink.wz.cz/…000_0492.JPG www.tink.wz.cz/…k/index.html

                  Snad to pojede :)

                  0 0
                  • wertigo  

                    mrkl jsem na to kolo, zajima me ten zadni blatnik. uz s nim neco odjela ? drzi ten kloub nebo to vypada ze pujde po 100km do kopru ?

                    0 0
                    • TinkTink  

                      No ten blatnik je standartni SKS X-tra dry…je uplne v klidu, ale v tezkym terenu se ten kloub rad otaci – jako ze neudrzi blatnik v jine nez krajni pozici…coz nevadi, protoze to vyhovuje – po asi 2000km je stale v klidu (vozil jsem ho ja a na zitrejsi Bikestabbath si ho pujcuju…)

                      0 0
            • McBlacky  

              na babu dost tvrdá vidle ne? mám 75kg a jezdil jsem asi 500km bud MG90 nebo MG91 a na doraz nešla ani náhodou, běžně jsem z ní vyrazil tak 5–6cm max

              0 0
              • TinkTink  

                Presne tak – zenska si zaslouzi lepsi vidli…

                0 0
              • fousac  

                dovolim si drze souhlasit… MG-92 se mi podarilo na doraz dostat jen jednou, ale to uz nezvladlo par kosti… celkove nic pro holku, pokud nema (s prominutim) metrak..

                0 0
              • zirecek  

                nutno podotknout, ze M91 ma realny zdvih 6,5cm

                0 0
            • Pá-dlista1  

              Je to jasne vidlice. Pritelkyne si oddala zapesti na suntource a s pruzinovou Marzocchou se to radikalne zlepsilo. Kdyz nepomuze tohle, pak se koukej po riditkach. Na geometrii riditek sice hodne zalezi, ale to jak ji budou vyhovovat nezalezi na jejich cene.

              0 0
              • jakub  

                jo tak vam pekne dekuju , pudu koupit nakou jinou vidlu, to mam teda radost, ale chci aby byla spokojena, tak to zkusim, dikes

                0 0
                • jakub  

                  este mi poradte nakej typ, jakou vidli by jste koupili

                  0 0
                  •  

                    Manitou Axel? nebo Marzocchi EXR, popř MX coil, obecně jsou pohodlnější pružinovky než vidle s vzduchovým pružením

                    0 0
                    • Vymi  

                      ale jsou drazsi… co treba tuhle je sice tuzsi ale neni k zahozeni a tez si ji budu kupovat…Marzocchi MX Comp Air 85mm mozna se zdvihem 105mm…

                      0 0
                    • vlk  

                      Nevím jak pružinová EXR, ale vzduchová teda moc pohodlná není.A u axcel se mi moc nelíbíto tlumení, ale zase vzhledem k té ceně to jde.

                      0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Pruzinovku na 100mm. Nebudu rikat, ze Marzocchi. Muze to byt klidne Rond nebo Fox atd.

                    0 0
                    •  

                      hmm fox, to je trošku mimo cenovou hladinu, kerou asi je ochoten obětovat, nejlevnější stojí 12? a neřikej prosim že to nekupuješ za MOC, jinak budu značně grrrr :)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Na me maji moc konzervativni design. I ta nova sjezdova je takova obyc. Uvazoval jsem o nich jen kvuli cepum na Vecka nebo jako lehkou vidlici co neco vydrzi na slalom. Jenze s mejma nohama mi nepomuze ani to :) Jestli je pro nej pritelcino zdravi druhorade, tak muze koupit nejlevnejsi RST a tu suntouru jeste se ziskem prodat.

                        0 0
                  • vlk  

                    Pro holku kvůli pohodlí něco olej pružina.nejlépe aby se dal nastavovat alespoň zpětný útlum.Jo zjisti kolik váží a kdyžtak jí nech vyměnit pružinu ve vidli za měkčí hned v Obchodě.Obecně se asi vyvaruj suntour vidli.Dobrá vidle přijde na docela slušný prachy.jinak se to tu už několikrát probíralo.Tak se mrkni na nějaké starší příspěvky.Od marzocchi bych bral od mxc comp coil a lepší u Rockshox duke u-turn a lepší(asi pro holku ne sida).A od foxe jsou takz dobr0 vidle pru6inov0 a tak bych mohl pokračovat.

                    0 0
    • BoB  

      Asi trochu pozdě ale na rozdíl od všech přítomných moje lepší polovička po výměně rovných za vlajdy pořád otravuje kdy pudeme na kolo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.