• Mamutt

    No tak já už si vážně přestávám uvědomovat, co chci. Ještě minulý týden jsem chtěl kupovat Psylo a dneska se zamiluji do SIDa. UF. No co se sebou mám dělat? ;) Ale jinak. Dívám se i po novém rámu. Značka nerozhoduje, beru je po jednom do ruky tak jak se k nim dostanu a přemýšlím, který mi nejlíp sedne. Teď je mezi favority Trek8500 (ne že by se mi 9.8 nelíbila, ale potřeboval bych se vejít do 15kkč ;)), Giant XTC1 (pokud bych sehnal rám s karbonovou zadní stavbou – v katalogu mají jen celokarbonový (27000) a hliníkový (11000) – přitom XTC1 a zero jsou hliníkové s karbonovým ocasem. Psal jsem do Progresscyclu, tak uvidíme), teď mě ještě zaujal Stevens M9 (o cenu jsem si napsal, asi bude vysoká) a Pells XR – ten se mi moooc líbí, ale zase ho znám jenom z obrázků. Přitom váha by mohla být VELICE slušná, má i karbonovou zadní vestavbu a třeba na www.bajk.cz nabízejí už za 12900,–. Tak kdybyste mě chtěli zmást ještě trochu víc, s návrhy sem! ;) PS: Pádlistovi a spol za radu jistě také poděkuji, jen nemohu zaručit, že se jimi budu i řídit. Ale kdo ví ;)

    0 0
    • Pavlos  

      Tak neblazni a kup si to psylo:)

      0 0
    • Radek Broz  

      " a spol." rado: Psylo nebrat – podle me za ty penize hooodne spatna vidle. Chodit by to mohlo lip, ale hlavne NIC TO NEVYDRZI – kamos skakal dvojak, otocil riditka jako na „X-up“ ale jedna vnitrni noha vypadla z korunky a predni kolo zustalo ve stejnym smeru. Vytrestil oci, neco zarval a rozsekal se. tohle neni jedinej pripad – v podstate kazde, kdo mel psylo, s nim mel nejaky problemy.

      0 0
      • cabbage  

        kdyz si nejakej najiva mysli ze psylo je fr vidle tak mu to patri

        0 0
        • enjoy  

          kdyz nekdo s tvoji vykonnosti ma NRSko za 50 tisic a chce ram bez tlumice za 30 tisic a mysli si ze to bude lepsi tak… tak plati to samy:-)

          0 0
          • Mamutt  

            Bych taky chtěl rám za 30 000, kdybych na to měl. A že to není o nic lepší zjistíš, až když už je „pozdě“… No a to už si to dodatečně vždycy nějak zdůvodníš. Radši ;) A HT od Rocky Mountain jsou ůžo…

            0 0
          • cabbage  

            ?

            0 0
            • enjoy  

              a neni to pravda?:-) jo a to psylo si urcite zkousel vid?asi ne,ze:-)

              0 0
    • Siddha  

      Zkusil bych asi ceskyho vyrobce, budou mozny specialni prani, nebo pripadny reklamace (s Gianty JPP (Jedna Pani Povidala) byl nekdy problem). Pells no nevim, radeji bych jim dal jeste nejakou dobu na zabehnuti, vychytani musek.

      Ze zahr. treba KHS Softtail? mi se libi a za 9999? A nebo zkusit zavolat do Brna do XCR a poptat se na Rusky Titanovy ramy – ty ceny silnic okolo 15000 fakt byly… a pritom kvalita(prej vyrobce co dela ramy Colnagu – stejny tvarovani trubek) myslim, ze biky taky muzou dodat…

      0 0
    • Mamutt  

      Tak mi přišlo pár „potěšujících“ mailů.

      Giant ten rám samostatně nenabízí, koupit se dá jen celoduralový, případně pak celokarbonový. Nebo za 100000 XTC Zero a odstrojit ;)

      Stevens je krásný, neobyčejný, povedený… ale 23000 za rám prostě nedám. Kdyby měl někdo ale zájem, jedou prý pro kola do Hamburku příští týden, takže je nutné stihnout si objednat včas (rockybikes(za­vináč)rockybi­kes.cz). To jen kdyby měl někdo zájem. Lukas

      0 0
    • Gumicuk  

      Nechci se nejak vtirat ale, zrovna jeden ram prodavam. Levne. Je uplne novej, nepouzitej, tak jestli mas zajem o podrobnosti, tak mi napis na crawshayi@seznam.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.