• Gumicuk

    Ahoj, asi mam hloupou otazku, ale je to dany moji nevedomosti… Jak je to s sirkou trmenu hydraulickejch kotoucvek? Ja jsem si koupil Hope Mono M4 a doma mam zatim jen zapletena kola bez uchyceni na kotouc a vidlici Fox Vanilla, tak jsem tu vidli s tim zapletenym kolem jen tak zkusmo sesadil a prilozil trmen te kotoucovky- ale ta se mezi IS uchyceni na vidli a vyplet nevejde… Bohuzel neznam jak jsou konstruovany naby na kotoucovky- doufam ze je tam ve vysledku vic mista na ten trmen…

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Je. Mimo jine, kvuli samotne prirube na kotouc. Nechces to darovat, kdyz se ti tam „nevejde“ a navic ani nemas kola na kotouce? :)

      0 0
    • MartinXC  

      Žádné zapletené kolo na klasické nábě se neprotočí ve vidli s namontovaným třmenem.

      0 0
    • lubos  

      Avid Juicy je ma ponekud sirsi trmen. Nekdo mel dokonce s tim problem, ale jednalo se o nabu Chris King, nebo jak se to jmenuje, nejakej problem tam byl. Ale myslim , ze s Hope by problem nemel byt.

      0 0
      • Gumicuk  

        To jsem prave taky nekde cet, myslim ze na MTBR.com, u Hope Mono M4 nic takoveho nastesti nepisou, tak ja taky hope ze me nic podobneho neceka :-) Naby chci DT Cerit jakej mate na ne nazor? Rad bych Onyx ale na ty nejak nezbejvaj finance, takze asi zustanu u Cerit. Snad se ty brzdy s temahle nabama budou „kamaradit“ :-)

        0 0
        • Mamutt  

          Mrkni se na náby na koloshop.cz, onyx je oproti ceritu jen asi o dvě stovky dražší, chystám se na něj dopředu taky.

          0 0
          • Gumicuk  

            Dik! To bych do nich taky sel, ale kolik tam stojej? Ja nevim jestli je to jenom muj problem a nebo maj neco s tema strankama. Proste se mi zobrazi jen ta uvodni a kdyz klepnu na nejakej odkaz treba zrovna ty naby, tak se nic nedeje… :-( Jak vam funguje tahle stranka> www.koloshop.cz?

            0 0
            • náčelník  

              Funguje, ale strašně pomalu. Když jsme u toho, nevíte někdo, proč nejde bikestore ?

              0 0
              • Gumicuk  

                No tak ten zase funguje me… :-) Ted jsem to zkousel a uplne v poho…

                0 0
                • Gumicuk  

                  Ale ten koloshop ani prd… :-(

                  0 0
                  • náčelník  

                    To jsem blázen – koloshop mi jde, ale bikestore zobrazí dva řádky nesmyslů. Jak jsou na tom ostatní ?

                    0 0
            • Mamutt  

              Jestli používáš mozillu, tak tam se ty rámce neotvírají vůbec. Chce to explorer.

              0 0
              • Gumicuk  

                Tedka to myslis ke Koloshopu a nebo k Bikestore? Ja jenom ze pouzivam Mozillu a Bikestore mi funguje.

                0 0
                • Mamutt  

                  Bikestore se mi načítá v obou okamžitě, koloshop jen v exploreru.

                  0 0
              • lubos  

                No, mne koloshop nefunguje ani v eexploreri. Resp. na klik to hodi chybu z databaze. Jinak i v mozille to jde otevrit, staci nakliknout polozku jako novej link v dalsim okne.

                0 0
            • Mamutt  

              Takže pro ty, co se k tomu ne a ne dostat (mě se to načítá hned?):

              DT cerit disc přední – 1250Kč, zadní – 1980Kč,

              DT onyx disc přední – 1596Kč, zadní – 3180Kč,

              DT Hugi 240 disc přední – 2450Kč, zadní – 5750Kč.

              Ty Hugi ber jen jako doplnění, jsou cenově už docela někde jinde. Jinak s koloshopem mám zkušenosti zatím jen dobré (jednu ;) ), ručně zapletená kola dodali do dvou týdnů. U nás na krámě bych za stejné peníze dostal prý po chvíli smouvání ty náboje, takže ceny vážně super. Ale obnovují nabídku (u těch zapletených kol), takže info „jen na požádání“, viz ty stránky, až se ti k Ježíšku načtou ;)

              kontakt na p. Tančina tel: 777 104 828 email: koloshop@seznam.cz

              0 0
              • Gumicuk  

                No jo skoda ze ty onyx zadni naby jsou za 3180,– Kc to uz je celkem dost… Je velkej rozdil mezi onyxem a ceritem? A pripadne v cem…

                0 0
                • Mamutt  

                  No to si můžeš přečíst zase na bikestore v popisech ;) po paměti snad přední – těsnění, alu osa, zadní by měl mít i jiný systém ořech/volnoběžka. Ale radši se ujisti.

                  0 0
        • lubos  

          Ano, tam to bylo. Chyba byla v te nabe. Ale i tak, je ten trmen sirsi nez obvykle hydry maji.

          0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.