• Majkl-306

Zdravim, dnes jsem si všiml že na mém kole nesedí třmen přední brzdy správě. kotouče i brzdy jsou tektro a na adapteru je označení A-M203–1 třmen je o cca 3–4 mm mimo kotouč viz foto. technicky jsem zručný, mame doma instroje, takže mám možnost si ten adapter ofrézovat. ale nejdřív se chci poradit tady. Díky

• scortis  

Mě to skoro přijde, jako bys měl na vidli postmount 160 a kotouč 180, ale adaptér máš z 180 na 203 a proto máš brzdu nakřivo a ještě nesedí. Máš skutečně kotouč 203?

• Majkl-306  

ano kotouč je 203

• Majkl-306  

Vidlice :RockShox Lyrik Select RC, 160mm, Charger Damper, BOOST 15×110mm, tapered steerer, 46mm offset a brzdy jsou Tektro M745 hydro disc,predni 203

• Vilém  

A ten adapter je z PM 180 na 203 kotouc?

• Majkl-306  

ten je original ke kolu a měl by byt ze 180 na 203

• Majkl-306  

tohle jediny jsem našel. teď tam je A-12 M203–1 a kdybych tam dal A11 M180–1 tak by to mělo být o ty 2 mm blíž.

• scortis  

Tak jestli prostě nezkusit koupit adaptér od Shimana

Ty tektro věci jsou takový podivný.

Přijde mi že to tam máš divně pokroucený a ta brzda ti tam nesedí a ještě je nakřivo, ale to možná jen dělá fotka. Ten Shimano adaptér alespoň řeší jiný úhel šroubu pomocí kulových podložek, ten Tektro nesmysl mi skoro přijde že to nemá, což může být taky důvod proč to tam nesedí.

Spíš se divím jestli tam tuhle prasárnu někdo dal z výroby tak to bych mu to omlátil o hlavu.

• Majkl-306  

ten adapter od shimama mám objednanej, tak uvidim až dorazí. jinak pokroucený to není. zkresluje to fotka. třmen sedí krásně rovně jen je moc daleko. potřeboval by o nějaký 2 mm blíž ke středu

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse