31.8.2008 Jeseníky Dlouhé Stráně - horní nádrž

9 nepřečtených
  • WRC

    Zdarec, jeli sme v neděli z Ovčárny přes Sedlo na horní nádrž DS a zpět na Ovčárnu. Byli sme na horní nádrži tak kolem 13h a s nějakejma bikerama sme tam debatovali. Byl to někdo z vás?

    0 0
    • Martin  

      dotázek – kudy jste se vraceli na Ovčárnu?

      0 0
      • WRC  

        Po silnici sme sjeli kousek nad spodní nádrž a tam je odbočka doprava, ale myslím, že není značená a po ní vystoupáš a napojíš se na zelenou, která vede na Švýcárnu a Ovčárnu. Bylo to nějakejch 56km asi…

        0 0
        • Martin  

          spodní nádrž, vím. horní nádrž, taky vím, zelenou jsem na mapě taky viděl… zelená vede na hlavní hřeben a ústí na jelení studánce, kudy jste jeli poté?

          díky.

          0 0
          • WRC  

            Po zelené na Petrovku, Kamzík, Švýcárnu, Ovčárnu a na Ovčárně jsme měli auto.

            0 0
            • Martin  

              jo ahá… už jsem doma… já to chci jet opačně – po zelené přes petrovku do koutů, potom dolní a horní nádrž a přes jelení studánku na ovčárnu…

              0 0
              • wenc  

                Na dolní nádrž vede i jiná cesta,do Koutů vůbec nemusíš ;-)

                0 0
              • WRC  

                My sme to právě opačně jeli, na Petrovce ale po modré na Sedlo a ze Sedla po žluté do koutů a nahoru na Stráně a zpátky tak jak sem už psal…

                0 0
                • micinka  

                  To jsem taky uvazoval, odbocit ze zelene tou neznacenou a vyjet kouset pod dolni nadrzi, nicmene ptam se plena, kolik by stala pokuta ? Pokud se nepletu je to neznacena stezka, vstup do chranene zony…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.