• Pavlos

    Ja vim ze je to divne ale taky vam vadi kdyz potkete nekoho komu vrze, pisti a kdovi co jeste retez?

    0 0
    • Vymi  

      kdo maze, nevrze… :-)) jinak me to nevadi kdyz druhemu vrze hlavne ze to nevze me…

      0 0
      • notakale  

        No obcas kdyz vidim po meste jet nakou holku s utrpnym vyrazem ve tvari s podhustenymi koly a vrzajicim retezem tak ji celkem lituju, oni takovi lide tomu nerozumi a ani si neuvedomuji ze se jim pak hur jede nebo muzou poskodit kolo.. Jinak kdyz obcas potkam cyklistu v dresu a nablyskanem kole s vrzajicim retezem tak je to celkem ostuda :)

        0 0
        • Pavlos  

          Prave vcera sem potkal typka Na horaku jelo mu to pekne ale ten retez byl fakt slyset.(nebo ze by to pouzival misto zvonku?)

          0 0
          • pelt  

            Jasne, to je urcite nejaky tuning… neco jako ladenej vejfuk u motorek, aby to, nedej boze, nemelo zvuk jako vysavac v poslednim tazeni:))).

            0 0
        • Paja  

          Jestli neco na svym kole nemam rad, tak je to vrzani cehokoliv a nejvice retezu, ale obcas se mi stane to, co pises, treba kdyz zmoknu cestou do prace nebo je jen mokro a z blatniku to tece na retez a cestou zpet retez vrze, to pak nejen, ze mi vadi ten zvuk, ale i to ze vypadam jak blb co si neumi namazat retez;)

          0 0
          • Paja  

            K puvodni otazce, u ostatnich mi to nevadi, protoze to nemusis poslouchat dyl nez par vterin a stejne s tim nic neudelam, krom toho to muze byt ten „muj“ pripad.

            0 0
    • blue  

      jo, taky mi obcas vadi ject po meste kolem lidi, kdyz se vracim z poradne zmokly vyjizdky ;-)

      0 0
    • Darjan  

      Vzpominam si jak jsme kdysi projizdeli vojenskej prostor libavou a kamos si dostatecne nenemazal retez a pak celou cetstu to hnusne vrzalo a piskalo. Pak jsme shaneli po domech kousek masla nebo sadla, ale nikdo nam neotevrel, tak to musel vydrzet az dom a my s nim.

      0 0
    • TinkTink  

      Obcas i kdyz dobre namazes, tak to proste nevydrzi az do konce, takze se to musi pretrpet…neda se nic jineho delat…vadi – spis me to s**e, kdyz to dela na mym bajku :)

      0 0
    • Pekáček  

      Copak řetěz, tem mám namazanej (lepidlem) Valvolinem a tak (většinou) nemůže vrzat, horší byly mý starý SPDéčka, ty nevrzaly, ty doslova štěkaly!

      0 0
      • marhi  

        U jiných mi to vadí v případě že s nimi musím jet. Jinak bych to u kola nesnes. Jakékoliv vrzání obvykle nevěstí nic dobrého. Ale v dešti je to holt těžký.

        0 0
    • jihra  

      Rada z lidu – když vrže řetěz a už nevíš co s tím, tak v krajním případě prý pomůže, když řetěz počůráš. Jestli pak ale bude ještě použitelný – no nevím. Co se týče mazání řetězu – ono přísloví „Kdo maže, ten jede“ neplatí tak doslova. Jednou mi volal zákazník, že by potřeboval něco udělat s převody, že mu to vůbec nepřehazuje. Rozčiloval se, že má kolo za 20 tisíc, půl roku staré, a už taková porucha. Tak jsem mu řekl, a? to kolo doveze. Co jsem pak uviděl, to jste ještě asi neviděli. Řetěz, pastorky, přehazka, převodníky a přesmyk – to byla jedna velká koule nějakého tuhého sajrajtu, takže se samozřejmě nic ani nehnulo. Po dotazu, čím převody mazal, mi bylo řečeno, že pán je zaměstnán u dráhy a aby ušetřil, tak mazal převody mazadlem na nárazníky železničních vagónů. No stálo ho to dost peněz a nový řetěz, protože z řetězu se ten sajrajt už nedal dostat.

      0 0
    • rock  

      Nevadí; vždycky si řeknu, že nemůžu vědět, co všechno má ten dotyčný už dneska za sebou. Taky už se mi párkrát stalo, že jsem neodhadl trasu, louží a brodů a vůbec mokra bylo víc, než jsem čekal a domů jsem přijel s muzikou :-) …

      0 0
    • vlad@  

      Dedove mazali vse sadlem heh.toje prasarna..

      0 0
    • vlad@  

      Jo vycisti ten retez a promaz,ale tak akorat,nebo ho vymen mozna ma dost najeto..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.