• cerezu

    Dnes jsem obdrzel gufera od Milana1 na svou XC PRO SL (timto mu dekuji), tak bych potreboval poradit nejaky osvedceny postup, abych je pri nasazovani neposkodil.

    0 0
    • vlk  

      nemohl by jsi sem dát obrázek těch gufer?Pokud máš teda digi foto.

      0 0
      • cerezu  

        Digi foto mam vyfotim – ukazu. A rada by nebyla?

        0 0
        • vlk  

          Ono dost záleží jaká ta gufera jsou.Já kupoval jedny na svou stařičkou suntour MG9050 a musel jsem zvrchu trochu zbrousit ty umělohmotná pouzdra a gufero tam pak vlepit psryskyřicí.Jinak Pokud.Jsou stejná jako ta původní tak by neměl být problém sundat vnější nohy a pak stará rukou vymáčknout a nasadit nová.Ale já sl vidlu neviděl já měl v ruce jen suntoury řady MG -už dost stará řada.jen by mě zajímal ten obrázek jaký typ Gufer milan poslal.jestli dvoubřitá nebo s ingtegrovanou planžetou,prostě jak vypadají.

          0 0
          • cerezu  

            Zatim jsou na poste az pujdu s prace tak je vyzvednu vyfotim a foto zde umistim ,taky jsem na ne zvedav.

            0 0
        • Pá-dlista1  

          Jen pro informaci. Je to stiraci krouzek (aspon ten original), gufero je neco jineho. Jeslis uz vyndal ty stare, tak by tam meli jit teoreticky normalne namacknout.

          0 0
          • cerezu  

            Ptam se proto ze jsem mel rozebranou RS judy 2000 k vuli novemu laku a spatky ty gufera sli dost blbe.

            0 0
            • MARIN  

              jeste jednou jak psal Padlista nejsou to gufera ale stiraci krouzky Gufero-tesni rotacni pohyb Stiraci krouzek-posuvny pohyb :)

              0 0
            • Mamut  

              Zvlastne.

              Vyberanie tych stieracich kruzkov je uvadzane ako bezna udrzba pri RS Judy 2000. Vyberam ich bezne, ked cistim ten XXX molitan pod nimi a nie je s tym problem.

              0 0
              • TinkTink  

                Judy 2000 jeste nema XXX tesneni…to ma az 2001!

                0 0
                • Mamut  

                  Ma ho.

                  ibaze by sa mi v marci 2000, podarilo kupit model 2001

                  (dufam ze XXX fakt vyzera ako molitanovy kruzok pod stier. kruzkami, ktory treba obcas vycistit a dat mu par kvapiek oleja)

                  0 0
                  • Paja  

                    Mam pocit, ze je tu nejaky zmatek v pojmech. Nevim jak vy, ale ja mam Judy XC 2000 a tam je XXX tesneni, coz je sedy tesneni na vrchu spodnich noh (vzdycky sem si myslel, ze tomu se rika gufera) a pod nim je penovy krouzek (foam ring), ktery se podle manualu cisti a maze, jak pises (ale to urcite neni XXX tesneni). Ale z te diskuze mi stejne neni jasny co myslite tim stiracim krouzkem a kde je vidli je…

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Ja mam Judy SL 00…tam neni…a sedy to taky nemam…a mam na 100% 2000…nemas fotku te svy judyny?

                      Porad tomu neverim :)))

                      Stiraci krouzek je to tvy gufero, ktery ale neni gufero, ale je to stiraci krouzek…

                      0 0
                      • Mamut  

                        http://www.dirtragmag.com/…/article.php?…

                        na mtbr.com sa tiez vyjadruju, ze to XXX ma (to sice aj o tvojej SL-ke, ale iba jeden)

                        0 0
                      • Paja  

                        Na barve nezalezi XXX seal je tmave sedy skoro cerny, fotku nemam, ale je v Mamutove odkazu. Takze stiraci krouzek = XXX seal podle nazvoslovi RS, ale na me judy XC je a podle vyr. cisla je rozhodne rok 2000. Mam doma service guide na judyny z r. 2000, kde myslim, ze je i SL, tak se na to mrknu a po vikendu muzem resit dal;) A co tam mas misto toho XXX tesneni? Co jsou teda gufera?

                        0 0
    • RapMan  

      kdybys je i zmeril a napsal vnejsi a vnitrni prumer, tak by to taky treba nekomu pomohlo… :)) btw. pise se vIdlice… :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.