• Honzis

    Chci se zeptat, kolik km vám drží pedály. Mám klasiku – cca za 300,– (celokov) a po 8000km už jdou do pryč … Teď uvažuji, zda jít do SPD nebo zase volit klasiku a doufat, že třeba vydrží víc. Přecijen koupit nášlapy a boty – to je velká investice a když už jsem se bez toho obešel přes 37 000km … Navíc mám zkušenosti, že všechny klasické boty mi během velmi krátké doby odejdou, takže se bojím, že by se mi zničily i SPD botky. Takové trekovky mi ničí paty po měsíci nošení. Mám asi nějaké divné paty :-) Vždy se mi zničí stélka a je to v …

    0 0
    • MARIN  

      mam stare SPD Shimano 737 uz pres 7let (cca50 000km) a porad funguji bezchybne. Botky uz mam treti – menil jsem je vzdy kvuli zmeknuti podrazky(Diamant byli mekke od pocatku,SIDI zmekli po 5 letech a ted am Specialized dva roky a porad jsou jak nove)

      0 0
    • Žanek  

      No, záleží na způsobu používání, typu pedálů … Mám Ritchey Comp cca 15000 km, za tu dobu jsem je musel několikrát rozebrat, vyčistit, namazat a zase složit. U těch stejnejch pedálů známýmu po cca 2 tis km praskla osa. A životnosti treter se neboj, většina vydrží opravdu hodně…

      0 0
    • P.B.  

      Pedaly i botky jsem koupil uz pred sesti lety a stale funguji: VP oboustranny tenkrat asi za 1700 a boty Shimana typ uz nevim. Botky jsou v pohode, jenom gumovy vystupky na podrazce uz jsou tak sjety, ze cvakam na kazde rovne tvrde podlaze a pedaly uz potrebuji rozebrat, ja dobytek jsem je jeste vubec neservisoval :-(

      0 0
      • martt  

        v VP101 nie je co opravovat. Klzne lozisko neopravis a to druhe male gulickove tiez nie. Moje mali vakel jak svina ale furt fungovali (asi po 40 tisic km). Potom sa zlomil ten pliesok co drzi kufor.

        0 0
    • mastihuba  

      SH535 cca pravá 17000km bez servisu. Sem ten typ co něco rozdělá až se to posere. Levá s navalenou oskou potřebuje servis každýho půl roku. kdyby jste Brňáci měli někdo starou neviužitou tak by se šikla. Od Langeho si ji posílat nehodlám, to si raději koupím nový pedály.

      0 0
    • TinkTink  

      oboustrany Oddysey Twisted click – asi 6 tisic…tedka oboustrany Ritchey WCS s titanovou osou – takovy ty starsi…nevim co maj za loziska, ale jednou za cas tam strcim vazelinu a pak zas jedou…uz pres rok…neco pres 4 tisice…(prece jenom druhej bajk uz zacina taky vyrovnavat dobu stravenou na nem :) )…s malym vaklem, kterej meli uz na 20km…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.