Co třeba na zimní silnici pláště 28mm?

4 nepřečtené
  • PT

By mě zajímalo, má-li smysl koupit si na zimu právě třeba 28 nebo 25mm ,jestli to má nějakou výhodu, bezpečnost atd.

• yetti  

Je to pohodlnejsi a ubyde prurazu, ale na druhou stranu uz s 25 jsem mel pocit, ze to hur jede a taky to uz nevypada nejlip. Ted jezdim 23 a myslim, ze je to nejlepsi kompromis mezi komfortem a tim jak to jede. Navic ne do kazdeho ramu se vetsi balony vejdou – mel jsem italskou silnicku Campione a tam se vetsi balon nez 23 dat nedal. Proste mezi kolem a sedlovou trubkou bylo tak malo mista, ze se tam nevesel.

• Uža  

Momentalne vozim 25mm, jsou pohodlnejsi. Jestli uberou na vykonu neumim dost dobre posouditm nejsem zavodnik.

• Davit  

A není v zimě jedno, že to míň jede? Jde přeci o čas strávenej jízdou a nezáleží jestli průměrem 22 nebo 25. Naopak bych upřednostnil odolnost, protože řešit defekt v mínus osmi je pěkný peklo. takže já bych se těch osmadvacítek nebál, jestli se tam vlezou. Já jezdím v zimě na předělaným biku se slickama 1,3 palce. (fakt je, že s partičkou na silničkách už to moc základní vytrvalost není, ale já stejně v zimě jezdím hlavně sólo)

btw: když se do rámu nevejde 25mm tak to tam nedáš asi ani blatník, ne? to je taky celkem blbý.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.