• co pouzivate za penu na zimu a na snih?

    0 0
    • fousac  

      momentalne sem obul VelociRaptory… rad bych schwalbe s hrebama nebo dam hreby do starejch maxxisek…

      0 0
    • Manas  

      Jelikoz kosim FR a sjezduju tak honim Tiogu 2,3 vepredu a Nokian Gazzu 2.65 vzadu. Ale premyslel jsem kvuliva lepsimu pocitu dopredu stracit 1.9 Michelin Wildgripper Spike … myslite ze to ma cenu ?

      0 0
    • BB  

      v lete v zime vozim Schwalbe Jimmy tubeless

      0 0
    • Alesh  

      Ja vozim po celej rok uz 3. par Tiog Factory XC a nemuzu si stezovat. Na leto by slo samozrejme dat neco lehciho s nizsim valivym odporem, ale ja nerad prezouvam a kdyz pak zaprsi, nelituju.

      0 0
    •  

      k tem hrebum se chci zeptat jak se na tom jezdi a jestli ma cenu se s tim delat,popripade na co si dat bacha pri jizde

      0 0
      • fousac  
        1. chce to trpelivost, clivek by neveril, kolik spuntu maj ty gumy… :))

        2)akku vrtacka 3)pouzil jsem sadrokartonove vruty 3,5*25 4)sruobovat co zblbnuti… 5)zastipat tak na 1mm delky to co kouka ven (pakovky…)

        1. ted uz jenom vycpat plast aby se nepotrhala duse… to nechavam na kazdem z vas jak to udelate… dalsi vrstvy gumy se zatim neosvedcily, asi tam zkusim dat dalsi plast…

        7)to co se na naledi neda jit pesky, se da docela dobre jezdit…

        1. absolutne nevhodne na asfalt. ostatni treny bez vyraznych zmen…

        tak to by bylo ve zkratce…

        0 0
        • Roman  

          Vruty se vrtají do pláště z venku, nebo ze vnitř? Origoš Nokian – se nemusí používat „výstelka“ nad duši?

          0 0
          • fousac  

            samo, ze zevnitr smerem ven… :))) u original gum (nokian, schwale) se uz vycpavat nic nemusi, sel bych do nich, ale ta cena… :(((

            0 0
            • Roman  

              co udělá mráz s kolem, nemám 2 kola na letní a zimní jízdy :-((( Nokian na mě působí důvěrihodně

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.