• Lucy

    Prosim o radu, jaky vozit pneu na pouziti silnice / teren tak pul na pul. Dekuji

    0 0
    • marhi  

      Ja bych to nekomplikoval. Zkus se poptat na jakýkoliv pláš? na cyklokros.

      0 0
      • Schwinn  

        Trošku hloupej dotaz – cyklokrosové pláště se dělají 26-ky?

        0 0
        • marhi  

          No jestli 26 to nevím. Jezdím na proklýnaných Kenda Kwick. Jsou to 30. Nad šedesát se tomu nechce ale sedí docela slušně. Jen chci varovat že je to vykoupeno měkčí směsí na plášti. Rychleji se to ojede. Ale jestli to budeš používat jako já tj. Většinou silnice a nezbytně nutné štěrkovky a polňačky, tak no problem. Jen se připrav že to z kopce hučí. Ale jsou i lepší. Jo a pro pochybovače. 1500 km. a bez defektu a jen lechce sjetý vzorek vzadu. A když to nahustíš na maximum tj. 6 atm. tak v terenu tvé varlátka dostanou slušnou masáž.

          0 0
          • Schwinn  

            Já to zkoušet nechci, šlo mi jen o to, že Lucy nenapsala na jaký kolo to chce.

            0 0
            • marhi  

              Á jó. Teď mi teprv cvaklo, tys myslel ráfek a já balon. Snad se děvčica vyjádří na jaký kolo to vlastně chce.

              0 0
              • enjoy  

                treba si devcica myslela ze jsme dost duvtipny na to aby nam doslo ze kdyz jsme na bike-foru tak je to na 26",asi nejsme.

                0 0
                • Lucy  

                  Ano, myslela jsem na kolo 26". Nyni mam jiz zkoro sjety Ritchey Innovader Comp a chtela jsem vyzkouset neco jiny.

                  0 0
                  • marhi  

                    Promiň Lucy, ve špatném rozpoložení jsem to poslal špatně. O řádeček jsem ujel.-

                    0 0
                • marhi  

                  Ted jsi me teda pekne n....., sem si myslel že bike je kolo jako takové. Jinej výraz neznám. Příště trochu ohledu když tak po něm voláš. Jinak jsi li tak dobrý tak poraď kde sehnat tolik užitečných informací ohledně cyklistiky. Vždy? je to jedno jak vypadá. Kolo je kolo. Howk

                  0 0
    • BB  

      Michelin Jet

      0 0
    • Jester  

      To je jednoduchy. Jestli nejezdis v mokru a v blate, tak rozhodne semisliky (treba vyse zmineny WormDrive nebo IRC Mythos SemiSlick). Jestli jo, tak neco, co ma maly valivy odpor a trochu vzorek (jezdil jsem treba Michelin Wildgripper nebo pouze z doslechu by mel byt dobry Python).

      0 0
    • enjoy  

      jestli mas dost penez tak si kup ty pythony,ale ja jsem se nezblaznil abych za to daval tolik penez.mam WTB NanoRaptor,plna spokojenost.

      0 0
    • Žanek  

      A co takhle Rubena Acris?? Šířka 1,9´, je hodně rychlej, kevlarovej a navíc v modrý vypadá móóc hezky. Cena okolo pětilikla.

      0 0
    • kovar  

      dopredu neco se vzorkem, co Te v terenu podrzi, dozadu klidne i neco hladsiho.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.