• dada

    na kačky biku potřebujem obměnit komplet brzdy tak raďte: je teď dobrá cena na XT véčka (mám dobrou zkušenost s paralelogramem) ale furt je to dost peněz…má někdo srovnání třeba proti SD5 a 7? A co se týče pák tam je XT mimo cenově tak poraďtě zda nějaké s nastavováním síly jako LX (trochu divnej design) nebo speeddial 7 (dou dohromady s XT čelistma?) nebo stačí deore páčky-jde i o odolnost…pů­vodní promaxy moc nevydržely.....jo předesílám že o hydrách neuvyžujeme. díky moc dada

    Anketa: jakou kombinaci byste zvolili (páky+brzdy)

    20x
    71%
    1x
    4%
    6x
    21%
    1x
    4%
    0 0
    • JMT  

      s tvoji nabidky jasne komplet avid, ale jinac bych si tam dal mrazky, steinbach nebo tak neco

      0 0
    • zirecek  

      Mně se líbí paralelogram, zůstávám u něj. Model zvol spíš dle ceny.

      0 0
      • dada  

        mne taky…zatim vitezi kombinace SD7+XT…dohromady za 1900 peněz…

        0 0
      • dada  

        jaký máš páčky?

        0 0
        • lidumil  

          synovi (15 let, zatím dost malej) jsem pořídil kombinaci véčka XT-páčky Deore, má ji od února a moc si libuje.

          0 0
        • zirecek  

          Brzdové páky Deore. Viz. popis kola.

          0 0
    • scret  

      hele tatovi jsem na bika daval komplet Deore,tzn. paky i celisti,puvodni spalky jsem vyhodil a nahradil Koolstopama,jak jinak nez cervenejma:) a brzdi to jak svina!!! A jelikoz jsem jezdil na jare na otcovym bajku tak to mam fakt vyzkouseny! Vzhledem k tomu ze to brzdi skoro uplne stejne jak ty moje XTecka,tak jsem si rikal skoda penez za XT:)

      0 0
      • náčelník  

        Též mám výborné zkušenosti s pákami a čelistmi Deore.

        0 0
      • dada  

        asi takhle: deore 310+kůlstopy 400=710 coz je víc než nynější cena komplet XT který maj navíc na rozdíl od mejch LX už rovnou catridgový systém botek takže tam ty kůlstopy nebo cokoli jinýho můžu za drobný peníz vyměnit po opotřebování originál gumiček. Takže ten paralelogram vyjde skoro zadarmo…:)

        0 0
    • orca.1  

      Jdi do Cane Creek Direct Curve. Páčky stojí 890,– (pár) a brzdy Direct Curve 3 jsou za 940,– (1 brzda). Váha menší než XTR, cena poloviční, ale hlavně to funfuje ok. Jen to chce dobré špalky.Odpadají taky problémy s kolínkem – žádné tam není :) Kámoš má véčka XT04 a byl překvapenej účinností.

      0 0
      • Thidney  

        U creeku pozor na umisteni navarek na zadni stavbe. Pri pouziti balonu typu Klein Deathgrip 2,35 jsem mel vzdalenost mezi plastem a ohybem raminka pod 1cm /ht wheeler/. ve predu to vetsinou jakz takz jde – viz pic. .-)

        0 0
    • delfyn  

      nejsou potřeba ani Koolstopy stačí BBB, Baradine, Author(tříbarvený)-všechno by měli být stejný špalky jen jiná barva náhradní kartrige kolem 200kč na obě brzdy, vydrží hodně brzdí skvěle, jinak Včka měl jsem promax, Deore LX a Avid SD SL mezi posledníma dvěma je jen malej rozdíl, i ve váze(při stejných šplakách), v ceně brutální, páčky si vyber ať ti sedí Avidy SL jsou na mou ruku jak dělaný

      0 0
      • scret  

        nevim jak mas odskouseno,ale ja vzdycky experimentoval a pak jsem se nasr..ne stejne vratil k cervenejm Koolstopum…

        0 0
        • palkac  

          na mejch rafkach brzdi oboje dosti chabe a po prujezdu vodou jsem bez brzd.. ani tuk.. nevim co stim..

          0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.