• LBspeh

    jaky vecka pro tlustocha?

    0 0
    • pos3k  

      si nejak pribral SIDe ne? takhle nejake kriterium na silnicce uz nevyhrajes :-) Asi budes muset delat zase mesika po praglu :-)

      0 0
    • Darkson  

      kotoučový a hydraulický :-)))

      0 0
      • giant  

        souhlas, mám taky 100kg

        0 0
        • crazyape  

          ja mam skoro 100…asi 94 a mam mech kotouce a v pohode i vecka podemnou brzdej…a kdyz das treba naky XTcka nebo LXa ty brzdej jak cert

          0 0
          • enjoy  

            a tvoje zkusenosti s hydrama jsou jaky?

            0 0
            • crazyape  

              moje??ja hydry nemam a ani nechci…jezdim DH a zatim me mechaniky stacej…mozna casem tak dopredu ale to radsi koupim avida nechci se o hydru tak starat a srat do toho penize.Jinak hydry brzdej pekne…ale nekde si rozbiju drsku coz v mem stylo co jezdim hrozi casto pretrhnu hadici…vytece me to…desky v prdeli… vsechno od oleje…a je 500 v haji.Osobne mam RB s Boxxerem a vepredu Hayes MX2 s 203 avidem a vzadu Shimano M475 s 180 avidem a sem spokojenej…casem soupnu tu hayesu dozadu a dopredu bud dobrou mechaniku nebo mozna mozna hydru ale to nevim teda

              0 0
              • enjoy  

                ty ses nejakej straspytel:-)

                0 0
              • giant  

                Určitě tvůj názor nemohu sdílet.Mám hydra a jsem s nima max spokojený a tyto úvahy mě nikdy nenapadli.Co mě napadá tak radši pouštím z kopce dolů před sobou „véčkaře“.Už jsem jich měl několik na zádech.

                0 0
    • jihra  

      Já dávám zákazníkům na kola nějaké no-name véčka za cenu 165 Kč (maloobchodní), jsou duralové, mají brzdové botky s se závitem, takže se dobře štelují, a i cca 120 kg chlap s nimi v pohodě zablokuje kola. Je ale samozřejmě nutné, aby k těm véčkům byly namontované i odpovídající brzdové páky a ne nějaké staré šmejdy z cantileverů. Podle mého názoru jsou véčka – co se týká účinnosti – zcela srovnatelné s kotoučovkama, ale mají oproti kotoučovkám pár nevýhod – v zimě na namrzlýcj ráfcích brzdí špatně až vůbec ne a když se na ráfku udělá osmička, tak si můžu véčka strčit někam (však víte kam).

      0 0
      • Meesha  

        Muzes mi prosim rict, jake jsou odpovidajici paky k „veckum“ za 165Kč? :-))

        0 0
        • jihra  

          K těm véčkám za 165 Kč dávám celoduralové brzdové páky za nějakých (teď z hlavy nevím přesně) taktéž 160 Kč. Tím slovem „odpovídající“ nyslím to, že to musí být brzdové páky určeně k V-brzdám a ne k cantileverům. Je sice pravdou, že brzdové páky od cantilever brzd jsou ve spojení s v-brzdami hodně „ostré“ a zabrzdíš spolehlivě jedním prstem, ale seřízení je problematické a s trochu křivým ráfkem to prostě nepůjde.

          0 0
          • enjoy  

            ve spojeni s odpovidajicimi lanky a bowdeny se z toho stava ctyrpsta brzda:-)))

            0 0
      • enjoy  

        zablokuje kola na miste a pak je rukou neroztoci,to mozna:-). teda ze zrovna ty budes takhle provokovat s ucinnosti…:-)

        0 0
        • jihra  

          Za tou účinností v-brzd si stojím – až na ty výše uvedené výjimky (nebo vyjímky? – teď nevím, co je správné – a? mne nějaký češtinář nesjede). Samozřejmě ale nejsou večka jako večka. Dobré večka (a dobře seřízené) jsou stejně účinné jako kotoučovky.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.