• McBlacky

    protože už jsme se dlouho kulturně nedružili, tak bych byl pro příští týden ve středu trošku utužit morálku :) 23/8 2006 18:30 V Arestu www.volny.cz/…auracearest/

    PS: ten den mám náhodou narozky :) doufám že už budu moct dorazit bez berlí…

    Anketa: Já rozdodně...

    19x
    83%
    2x
    9%
    0 0
    • jonas  

      Znamena to ze platis ? :-)

      0 0
    • McBlacky  

      ještě malá změna :) protože jsem špatně naplánoval sekvenci kroků, tak mě trošku zarazilo, že v Arestu nemaj volno :/

      změna Restaurace U Kalendů, Rašínovo nábřeží 58 23/8 a 18,30 platí

      0 0
    • Gung-Ho  

      Se mnou můžeš počítat, jen je možný, že dorazim kapku pozdějc. Nejspíš budu přes den někde na kole…je to přeci jen středa :-))

      0 0
    • kurýr na bajku  

      uvidim, ale proč furt Arest ?

      0 0
    • cabbage  

      komu by se teď v létě chtělo smrdět v nějaký sklepní putyce, co nějakou zahrádku?;) jinak asi dám možnost číslo 3 a to bych nerad…(a změna číslo 3 už nikoho nezabije:)

      0 0
    • Toams  

      joo, tak to asi dorazim … mam to po ceste dom z roboty:-) aspon vas konecne vsetkych uvidim v civile a nenachlastanych (tj. budete si ma pamatat … snad:-)

      0 0
    • Thidney  

      já nerozhodně .-) ksakru jak mám vědět co se mnou bude za týden????

      0 0
    • Elwing  

      oceňuji změnu lokálu, arest je až neúnosně hnusnej… i když na výtoni mám raději jiné podniky. a pěknej nonstopáč blízko. hm, ještě že ve čtvrtek jdu do rachoty až od tří … tralala

      0 0
    • Peslezedirou  

      Sakra ve středu mám sraz obce mladých křesťanů :o((

      0 0
    • Manas  

      Takze narozky .. mmmm … si vezmu ve ctvrtek asi volno nebo co :-)

      0 0
    • Darkson  

      velmi pravděpodobně taky přijdu potrénovat;

      0 0
    • jecnak  

      Rad bych se ukazal, ale netusim, jestli budu vubec v CR.

      0 0
    • Martin  

      Tak ti přeju fšecko nejlepčí. Tou dobu budu jezdit někde po Bílých Karpatech. Ale můžeš mě (až vrátíš dluhy:-)) pozvat na panáka na Dýmákvi.

      0 0
    • SoLaX  

      Sorry, ja nejdu, jen sem se chtel podivat jak kdo hlasoval a nejak sem se uklik :-[. Sem jeste nejakej rozespalej..

      0 0
    • Medunka  

      no oslavence, mozna se stavim, neslibuji

      0 0
    • petebike  

      příjdem Pete a Savah, ale asi o neco pozdeji…pracovni povinnosti :-(

      0 0
    • zubatec  

      Já bych se s dovolením taky na chvilku přidal. Teda jestli to není večírek jen pro zvané :-)

      0 0
    • black.horse  

      promiň, ale nepřijdeme, tak aspoň takhle tady: všechno nej;-)

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Taky ti bude 27 ? Já měl v 17. srpna 27 ,–) Bude Absinth v půllitru ?

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Už mi začíná bejt zle :P

      0 0
    • Jogador  

      Tak já asi tsaky přijdu, jen s tou hospodou moc spokojený nejsou, ale třeba se za tu dobu obsluha změnila…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Ty tomu nějak rozumíš ? Co bys doporučil v širším centru, kde jim nevaděj kola uvnitř ?

        0 0
        • jecnak  

          Tam se daj dat kola dovnitr?

          0 0
          • cabbage  

            tomu se mi taky nechce věřit…

            0 0
          • kurýr na bajku  

            Tak to nevim, to nemělo přímou souvislost. My chodíme do Neklanky, což je kousek od Výtoně a tam to nebyl problém ani v zimě. Jenže víc takovejch hospod neznám, takže proto se ptám.

            0 0
            • Jogador  

              Tady nevim, chodíme tak s táborem, ne s kolama, ale pochybuju že by to šlo. Obsluha tam byla hrozná, protivná a pomalá, ale už sme tak přez dva roky nebyli…

              0 0
              • Darkson  

                já tam občas zajdu a žádný problémy s obsluhou si nevybavuju. ale už je to tak půl roku

                0 0
              • kurýr na bajku  

                Jestli budou protivný, tak jim zlomim žebro. Ožralej sem děsně agresivní. Manas jistě potvrdí :P BTW: příště to uděláme v tý Neklance. Vejde se tam tak 5–7 kol a když nespěchaj domů, tak jedou až do rána (jinak do 0:00). Hlavně tu knajpu spravuje úplně božská žena středního věku, což přebije veškeré předešlé argumenty :P

                0 0
                • Elwing  

                  ty kulíšku, se staráš akorát o hospody a mě na florenci nenavšívíš!

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    njn, když tebe je tam jak šafránu, ale toho tvýho nádhernýho kolegu v oranžový košili tam potkávám furt :-) BTW: stál by za hřích co ? :P

                    0 0
                    • Elwing  

                      no spíš k nám jezdí konkurence, žlutý nato v blbym počasí prděj :P nj David, v oranžový košilce mu to sluší :) ten má dycky osmičky, ale tenhle týden je nemocnej.

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Já sem včera jezdil 13hod. a dnes 12hod. boty se mi doteď sušej na větráku. Tak snad zejtra :-)

                        0 0
    • Krys  

      Ked sa trochu vyspim, tak by som prisiel. Ale mam problem. Nikoho z BF som este nikdy nevidel. Ako zistim, ktory stol je ten spravny?

      0 0
    • JMT  

      pravdepodobne se stavim

      0 0
      • Lance  

        bejt v Praze, stavim se taky, ale jedu asi az v zari

        0 0
        • blue  

          zavri oci a predstavuj si, ze tu jsi… a pak to nezapomen nakreslit :-)

          0 0
    • jonti  

      Taktiež sa dostavím.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Na kaši !

      0 0
    • Meesha  

      velmi vydařené! :-)

      0 0
    • cabbage  

      jo pěkný, až na kurýrův přehmat s hernou kde měli k jídlu jen ty vynikající čipsy;o)))

      0 0
    • jecnak  

      Priste rovnou napis, ze se bude chlastat v saune ;-) Sspon jsem doplnil tekutiny po Stechovicky a rovnou vypotil alkohol :-D Nejaka ta saskarna taky byla, i kdyz teda El zacina konkurovat ;-)

      0 0
      • Toams  

        Dobre bylo, mas u mna male bezvyznamne plus:-)

        0 0
      • Manas  

        Bida je ze se to nezachytilo … Meesha mi furt kroutil zoomem. Mizera! :-)

        0 0
        • Manas  

          Aaa, ted vidim ze stojanek na piti se zachytil … hehe :-)

          0 0
    • kurýr na bajku  

      Já sem hrál forbes, enjoy mi radil a najdnou sem tam byl sám…

      Eště že sem aspoň vyhrál :P

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Jo a taky je mi zle a až přídu na toho kdo na Rašíňáku nezaplatil, tak je synem smrti !!!

        Koukejte se přiznat, parchanti !

        0 0
        • Meesha  

          ja to rikal, ze pudes posledni… :-D mam ciste svedomi

          0 0
        • Manas  

          Hele to sem byl asi ja … 4 pivka tusim. Tak si aspon dostal absinth s redbullem … hrozna vec to je, to ti povim :-)

          0 0
          • Manas  

            Ted mi tak doslo .. esli myslis prvni hospodu tak tam sem zaplatil asi i navic … spis sem nechal pak ty 4 pivka v herne.

            0 0
      • enjoy  

        noo,tak ti teda dekuju za peknej vecer…:-).a kdybych nezdrhnul tak ta dnesni jizda dopadla jeste hur:-)). kazdopadne dost dobry a ten steak s broskvi jsem si zaplatil!

        0 0
    • Luka  

      super akce, Blacky! Jen litujem ze jsme si nevzali fotak..par momentek mohlo byt hooodne dobrych…

      0 0
    • McBlacky  

      paráda, ikdyž teda přišlo strašný kvanta lidí, a klasikcy bylo zamluveno méně míst :(

      za prví už nikdy nebudu zvát pána se stříbrným Idrivem :) nebo alespon do tý doby než se naučí pít nějaký „normální“ pití :)

      za druhý jsem za někoho zatáh večeři, kuře s broskví a hranolky (takkdo šmejdi?) s tím že zbydou pivka jsem počítal a dík lidem co mi přispěli :)

      dík všem že jste přišli a dík za dářešky!

      0 0
      • Chuck  

        no když vidim jak ti vždycky chutná:o) štěstí že sem musel odejít, mohlo to dopadnout mnohem hůř:o)

        0 0
      • petebike  

        ja mel jedno kure s broskvy a to sem i zatahnul, vcetne par pivek, kdo jedl to druhy netusim :-(

        0 0
    • jonti  

      Pekná akcia. Zaujímavé vidieť toľko ľudí z BF naraz naživo a bez bikov :) Ešte k tomu plateniu. Neviem koľkí ste ostali do konca, ale príde mi dosť hlúpe, ak každí čo odchádza platí samostatne a nechá pár korún navyše a nakoniec dosť veľa chýba. Navyše, ten pán, čo to počítal mal s počtami zjavne problém a keby som nemal nič proti sume, ktorú mi prezentoval, tak tam nechám o 30Kč viac. Či to nebolo podobne aj s tou večerou, ktorú nikto nezaplatil…

      0 0
    • Manas  

      Blacky diky za super akci … nevim proc ale jeste me boli skeble .. za to asi muze absinth :-/ Nebo ta zelena ? :-)

      Tu vodku ztrestame na Dymaku .. hehe, v sobotu pak asi ale nevstanu :-)

      0 0
      • McBlacky  

        v sobotu je závod a následně Kalba… v pátek bohužel na 80% nebudu protože budem někde na svatbě se Simčou a dorazím bud do kempu pozdě večer nebo ráno. Bude to pro mě dost logisticky náročný s věcma a bajkem ale zvládnout to musím, možná mi někdo vezme kolo nebo tak, ještě fakt nevím, ale každopádně kalbu na pátek vidím bez mojí účasti. Zato sobota to je jiný. Myslím že nalejem tabasco rovnou do flašky a tím zahájím novou éru „finlandia absolut tabasco“ :)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Na Otakarce v tý obrovský zelenině maj Tabasco za polovic, dokonce i to zelený.

          0 0
          • McBlacky  

            já zatím vždycky používal červený tak uvidím jak zelený pojede. červenýho dávám do velkýho panáka tři stříknutí a je to vražda :)

            0 0
        • cabbage  

          sem proti, finlandii bych tabaskem „neznehodnocoval“ už na začátku, přecejenom se dá pít i čistá;)

          0 0
    • Johy  

      Vypada to, ze jste se hezky bavili, skoda ze jsem tam z citových důvodů nešla…fotky jsou pěkný…lepší triky s pulitrem sem ještě neviděla…kam se na ní hrabou modelky co na hlavě nosí knižky:)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.