Pro všechny Prostějováky........

49 nepřečtených
  • Leontynek

    Zdravím všechny Bikery, Bikerky a Bikerčata z Prostějova!! Chtěl jsem tady navrhnout Sraz BF v Prostějově. Například příjemné posezení nebo nějaká hromadná projíždka!! Co Vy na to ??????

    0 0
    • gobike  

      jooo beru! ale mam ted problem se smykem…

      0 0
      • Vojtas  

        myslis ten problem ze zadnej smyk nemas ? :-D

        0 0
        • gobike  

          Presne tak asi jeste mit nebudu, pac mi nasi zakazali kupovat dalsi veci na kolo :-D Jeste ze unas nejsou moc kopce…

          0 0
          • sportovni_biker  

            :-D

            0 0
            • gobike  

              Co tady delas? Val chrapat!

              0 0
              • sportovni_biker  

                Ted si mi to natrel, uz bezim.

                0 0
                • gobike  

                  No reknete sami, neni to pako?

                  0 0
                  • sportovni_biker  

                    Možná jo, možná ne. Ale když už někomu něco říkám, že tam přijedu a pod. a pak se v posledních dnech na něj vy…, když už je vše zařízený, tak nevím.

                    0 0
                    • gobike  

                      A nezacinej zase :D

                      0 0
                      • sportovni_biker  

                        Mas cas do zitrka…

                        0 0
                      • Vojtas  

                        hele tobe zas nevysel nakej sraz ? :D

                        0 0
                        • sportovni_biker  

                          ee, tady gobike nasliboval hory doly a ted najednou se zalekl

                          0 0
                          • Vojtas  

                            gobike ma se srazama trosku problemy, ale vetsinou za to muzou jeho rodice, a ted to neni vyjimkou :(

                            0 0
                            • sportovni_biker  

                              A tak takhle to je, no to jsem nevěděl. No víš, jsem ho pozval sem do Jeseníků na bikovačku a pořád, že jo. A teď v posledních dnech se to začlo všechno měnit. Ve středu/ čtvrtek má přijet a pravda, jeho rodiče o tom ještě ani neví. Já mám vše zařízené a už jenom čekám, jak se rozhodne. Takže tak.

                              0 0
                              • Vojtas  

                                vsechno vim ;) ale doma ma trosku problemy, teda spis jeho rodice videj problem tam kde neni, no co nadelame ze

                                0 0
                                • sportovni_biker  

                                  No stve me to ale dost, vis. Obetoval jsem tomu celkem dost casu, neustale se musel menit termin a nakonec to zrejme padne uplne. Kdyz si vezmu, ze muze mit ubytovani a temer vse zadarmo, tak co by za to jiny dal.

                                  0 0
                        • sportovni_biker  

                          pockat – zas? Tak nejsem asi jediny, kdo se nechal nachytat.

                          0 0
                          • Vojtas  

                            no jen takovy decentni spozdenicko dve hodiny, ale kdyz pozde vyjeli museli zakonite pozde prijet, bohuzel ho nenapadlo dat mi to vedet. to muzes bejt este rad :D

                            0 0
                • gobike  

                  A vubec nevim proc sem chodis, kdyz BF neuznavas…

                  0 0
    • lith  

      a Olomouc neee??

      0 0
      • Leontynek  

        Navrhuju rozšíření- Prostějov a okololí, Olomouc… POkud by chtěl někdo z větší dálky není problém ale musíme se domluvit!!!!!!!!!

        0 0
      • vlk  

        Olomoučáci a co se domluvit, že bychom zašli někam zvlášť v Olmiku.Mě se nechce jet až do Prostějova a kdoví, jak tam večer jezdí vlaky zpět.Dáme čistě hospodu nebo i s bowlingem.

        0 0
    • funny  

      Tak náhodou pročítám bf a narazím na prostějováky:)ně­jakej sráázek by byl vhod, klidně aj projížďka, ale už je to asi ot-poslední příspěvek 15.08!!

      0 0
    • Frostty  

      co tak oživit rok starej dred:o)?

      0 0
    • Hejdik  

      No klidně se rád přidám,ale nějak jsem přehlídl nějakej návrh na místo a čas,popř. Trasu,ale to už je to poslední.

      0 0
    • Hejdik  

      Tak co budeme se nějak domlouvat,či ne?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nějak ta domluva zatuhla:)…

      0 0
      • Hejdik  

        Navrhoval bych se domluvit na některý víkend. Ale tento jsem na bečce,takže to u mě neklapne. Jinak jezdíme s partičkou každé pondělí a čtvrtek o čtvrt na šest z krasic od kovárny,tak kdyby se chtěl někdo přidat…

        0 0
        • Vevoda  

          Kam vyrážíte, kolik to hodí km, pro nás 50km norma, polnačky + asfalt.

          0 0
          • Hejdik  

            Jezdíme vždy cca 50km,všude kam se dá. Taky polňačky asfalt sem tam něco techničtějšího. Průměrka tak 16–20 km/h.v závislosti na terénu a počasí.

            0 0
    • Hejdik  

      Tak nám to nějak usnulo. Jsou nějací dobrovolníci ochotní se domluvit a menší akcičku? Viděl bych to na nějaký výjezdek 50km po okolí se zakončením na Splávku.Co?

      0 0
      • Vevoda  

        Na makrelu? 50km, to by slo, ale na víkend to je tak trasa do Pěnčína a zpět, přes kosíř.

        0 0
      • Vevoda  

        V sobotu se chystam na kolo, ale nevím kam?? Díky za typy, do 130km i se zpat. cestou.

        0 0
        • Hejdik  

          V sobotu budu mít po bečce,takže se budu regenerovat.Takže pro mě připadá v úvahu až neděle.No jinak 50–60km je přece tak akorát. Typ na 130km? Repešákem na protivanov,pak přejezd do Skelné huti na Jantarovou stezku do Sloupu a pak přez Baldovec do Drahan a hurá domů,ale to asi znáš.

          0 0
          • Vevoda  

            Znám, jako svý boty, nejradši mám v Baldovci ty 3–2 brody(jak kdy, pro zábavu si je dávám i 6×) pak na Holštejně oběd, Sloup-Macocha-Jedovnice..... Vyškov, Zelená hora, Podivice,.. a su doma. cca kolem té 100. Docela pěkný je Litovelský pomoraví.

            0 0
            • Hejdik  

              Ještě se můžeš jet mrknout na Bozov.Přez Javoříčko,tam se dá taky pěkně projet.

              0 0
              • Hejdik  

                Bouzov,dnes mě nějak zlobí psaní…

                0 0
                • Vevoda  

                  Tam se taky byl, loni. Vidím to na Bunč(je to jen 35km od baráku) Chřiby, Ždánický les, nebo na SV od Ola -Hlubočky myslím.

                  0 0
          • Vevoda  

            Cestou z Protivanova přes les na Suchý znáš? Jede se kolem meteorogické stanice, jednou za rok má být přístupná.Kdy??

            0 0
            • Hejdik  

              Tak tam jsem se zatím ještě nedostal ,ale určo se tam v dohlednu chystám,zatím jsem tam byl párkrát na běžkách.

              0 0
              • Vevoda  

                musíš vyjet na ten kopec, je tam asfaltka/horší, doporučuju!

                0 0
                • Hejdik  

                  Jo ten kopec znám,když jsem na běžkách začínal,tak mi dal pěkně zabrat,teda jestli myslíš ten u té meteostanice.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.