• kardan

    zdravím všechny lidičky z MB a okolí. Povídejte kdo kam jezdíte ?

    0 0
    • náčelník  

      Blízké – Chlum, Baba, podle Jizery po i proti proudu. Vzdálenější – Český ráj, bývalý VVP Ralsko.

      0 0
    • Tomcat  

      To samý Chlum (Dh tratě i uphill), Baba , okolo Jizery , někdy na Mělník(kokořínsko) nébó Českej Ráj

      0 0
      • dded  

        Kde je prosim te ten Chlum? Babu jsme objevili teprv pred tydnem a uz se tesim az trat oschne..

        0 0
        • náčelník  

          Chlum je ten hřeben jižně od Baby. Mezi MB a Dobrovicema. Táhne se až k Domousnicím.

          0 0
      • náčelník  

        Ještě mě napadlo, že nějaké lávky a hrby na skákání jsou přímo v Bakově pod tratí asi tak předtím, než železniční násep přechází v most přes Jizeru. Je to vidět i z vlaku.

        0 0
    • Al_Bunda  

      Asi jako vsichni, sem tam vyjezd na Kozakov nebo Jested. Vetsinou z nedostatku casu jezdim MB – Debr – Mala Bela – Reckov – Dolni Krupa – Bela pod Bezdezem – Mala Bela (Nova ves – pivo) – MB.

      0 0
    • kardan  

      to: all bunda, můžeš mi upřesnit trasu na Kozákov nebo Ještěd ? díky

      0 0
      • Al_Bunda  

        chces to podrobne nebo staci jen tak orientacne. jinak dnes vecer bych se na to vrhnul.

        0 0
      • Al_Bunda  

        Kozákov MB – Kosmonosy – Násedlnice – Lítkovice – Dolní Bousov – Kost – Libošovice – Sedmihorky – Svatoňovice – Lestkov – Kozakov. Ještěd MB – Mnichovo Hradiště – Mohelnice nad Jizerou – Vrtky – Český Dub – Světlá pod Ještědem – Ještěd. Nebo MB – Kuřivody – Osečná – Ještěd. Návzy vesnic si moc nepamatuji.

        0 0
        • náčelník  

          Al_Bunďáku, tohle ale nevypadá na MTB.

          0 0
          • Al_Bunda  

            Je to cast po silnici neco lesem nedokazu popsat kde se vjede do lesa a kde vyjedes a das se po silnici to by chtelo si sednout u mapy a podivat se na to nebo si to projet, ale toto je jenom zakladni trasa je mozne vytvorit hodne variant a prizpusobit si to jak potrebujes.U me je problem, ze si vubec nepamatuju nazvy vesnic. Pokud mas nejakou svoji lepsi tak se s ni muzes pochlubit.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Po tech silnicich to je 6 metru napric? ;)

              0 0
            • náčelník  

              Já jen že MB-Ještěd-MB komplet terénem bych asi nezvládl :) Včera jsem jel MB-Bělá-Hamr na Jezeře a zpět, zdaleka ne všechno terénem a bylo to tak akorát. Ale já jsem chatrné tělesné kondice.

              0 0
    • kardan  

      díkes moc Al Bunda, Ty jo vůbec mi nedocvaklo, že se na Ještěd dá dojet přes Kuřivody :o) super nápad díky :o)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        A odpovedet na konretni prispevek se da prekvapive odkazem „odpovedet“ u toho konkretniho prispevku…

        0 0
    • czertd  

      MB – Bezděz kdy se dá kolem Bezdězu a Bělé jezdit hodiny a hodiny MB – Nedvězí MB – Houska – Kokořín MB – skrz naskrz Český Ráj – (slabé a moc turistů, ale dá se najít opuštěná pěšinka doporučuji podzim) MB – Brodce – Lipník -Jabkenice – Domousnice – Chlum MB – Ralsko atd.atd i když asi nejlepší je Kokořínsko

      Pokud by byl zájem jedem tuhle neděli jako každou jinou na vyjížďku. Berem někdy i auta a popojedem do atraktivnějších kopců tak 50km(lužický, ještěd, podkrkonoší, Turnov a okolí)

      28.8.05 MB – Bezděz – Houska – Kokořín – Vrátenka – MB cca. 80km ozvěte se kdo má zájem

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.