26/8/06: na kole s dětmi z Veltrus do Máslovic

8 nepřečtených
  • yanca

    Havránkův cyklovýlet pro rodiče s dětmi v cyklosedačkách nebo cyklovozících za kolem (ale i na vlastních kolech) po bezpečné a málo frekventované trase (z větší části po trase cykostezky Praha – Berlín označené v mapách a na trase číslem 2) nedaleko Vltavy. Nyní míříme do muze másla v Máslovicích. Celkem ujedeme cca 32 km, a to takovým tempem, aby to děti zvládly.

    Více informací i nákres trasy najdete na havranek.dolni­povltavi.cz..

    0 0
    • orca  

      ač mě to neoslovuje přesto jsem hledal odkaz . A pro mé zdatné uvádím opravený odkaz :-) havranek.dolni­povltavi.cz/

      0 0
      • yanca  

        Díky. Pravda je, že někteří lidé by před ten odkaz automaticky dopsali www. Nicméně i ten předchozí odkaz je aktivní, takže se snad všichni k podrbonějším informacím dostanou.

        0 0
        • orca  

          předchozí odkaz žel není aktivní a ani nemůže být páč na konci za „cz“ je tečka … taky mi chvíli trvalo než jsem si ji fšiml…

          0 0
    • yanca  

      Mimochodem ve Veltrusech bude ten den také ještě Veltruský Corvus – aneb rytířské souboje. A za zámkem je letiště, odkud startuje Rudý Baron (neb tam točí jakýsi velkofilm). Takže lákadel celkem dost. Přidáte se někdo?

      0 0
      • yanca  

        Aktualizovali jsme informace o výletě: havranek.dolni­povltavi.cz/?p=28 Dejte vědět, zda už je váš cyklovozíček, případně cyklosedačka či dětské kolo připravené, abychom v sobotu mohli vyrazit. A pozor – v 10:00 odjíždíme a nečekáme, abychom stihli muzeum.

        0 0
      • Daf  

        Skoda ze letadla uz tam ted nejsou, ale byla tam kolem zamku postavena nadherna historicka letecka zakladna z 1. svetové.

        0 0
    • yanca  

      Už zítra ráno vyrážíme – přidejte se k nám. ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.