• siM.s

    Nazdar, chci se jen zeptat. Mam vidlu Manitou AXEL elite a pri zabrzdenem prednim kole je ve vedlici citet mala vule. Chtel bych vedet jestli to je normalni, ci nikoliv. Dik

    0 0
    • gobike  

      Vozis kotouce?

      0 0
    • wlk  

      vakl :-) je normální u nškterých vidlic, zvlášť s kotoučema ..

      0 0
      • siM.s  

        Ok…dik. Jsem nevedel jestli to mam jit reklamovat nebo co. Nijak mi to nevadi, takze pokud se to nebude zhorsovat, bude to dobry :o)

        0 0
    • tachmude  

      Kámoši mají taky Manitou Axel a jsou to vidle na prd.Naprostá nespokojenost.Vůle jak kráva a to nebrzdí kotoučema.Tuhle vidli bych v životě nebral.

      0 0
    • MARIN  

      A je to opravdu ve vidlici? Neni to v hlavovem slozeni?

      0 0
    • Pekáček  

      Martinkaa má Axela 2003 a má nalítáno cca 20tis kilometrů a je bez postřehnutelné vů­le.

      0 0
    • Twister  

      Na malinkatou vůli ti při reklamaci řeknou, že je to normální. A až bude větší, tak že je to běžné opotřebení. Ty kotouče jsou pro to záhul. Buď sundáš přední kotouč a vidlice vydrží o poznání déle, nebo koupíš časem lepší vidlici.

      0 0
      • Pekáček  

        Ale dočetl jsem se tu, že vůle u nových Splice dovozce řeší opravou, nebát se toho a zkusit to. Dokonce myslím že na to upozorňovali, že vidle s vaklem co tam být nemá jde do kytek.

        0 0
        • sportovni_biker  

          Máš pravdu, taky jsem hnedka po koupi (vakl) posílal svou Splice do Progressu a za měsíc byla už zpátky v pořádku

          0 0
    • goofy  

      Nejdriv bych zkontroloval, jestli to nahodou neni vule v hlavovem slozeni, pripadne konusech, a pak bych to reklamoval, pokud je vidla nova. kamos ma nalitano na Axelu Super se 120mm zdvihu uz nejaky ten kilak, a vuli jsem nepozoroval…

      0 0
    • oXide  

      Zdravím,

      Nechci zakládat nové téma, tak se zeptám zde.

      Už nějakou dobu mám vakl ve vidlici, dříve jsem s tím jezdil, nebyl moc velký, ale teď je solidní vakl i do boku, ty nohy „lítají“ tak 2mm do boku a 3mm dopředu a dozadu (odhadem samozřejmě). Když jezdím, slyším takové ťukání železa o železo. Je bezpečné na tom ještě jezdit? Jde mi o to, aby se třeba nevylomily ty nohy nebo tak.

      Vidlice je RockShox DART 2

      Díky za pomoc.

      0 0
      • scret  

        bezpecne to neni spis vzhledem k tomu, ze clovek nema dobrou kontrolu v terenu diky vaklu… Ze by se nejak rozlomila apod. bych nerekl…

        0 0
        • JSt  

          s vaklem je imho na zlomeni nachylnejsi, protoze dostava hafo vetsi razy nez bez vule.

          0 0
    • campijozo  

      NEní to náhodou hlavové složení? :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.