Žďár n. Sáz. a okoli - trasy, bikeři?

7 nepřečtených
  • zaxxx

    Zdarvim, jste nekdo odsud ze Zdaru nebo okoli? kudy tak prohanite bajka? nejaky dobry sjezdiky, singliky podelte se…

    0 0
    • delfyn  

      zdar já jsem z Polné a někdy na žďársko zavítám ale většinou jezdím bez mapy a tak ani nevím jestli bych ty trasy znovu našel, jinak ve žďárských vrchách toho máš na výběr dost. ty se ale asi trošku víc specializuješ:)já jezdím všechno možný co dokážu ustát, moc jsem ti nepomohl co?

      0 0
      • zaxxx  

        jo okolo Polny jezdim taky obcas ale nejak me to tam nenadchlo…z Polny do PRibyslavy sou to furt nezajimavy lesy myslim napr., dobra trasa je z Polny do Staje smerem ke Zdaru

        0 0
        • delfyn  

          pěkný je to ze Staje ne Dědkov a pokračovat dál po hřebenech ale místama nejsou moc cesty:)Další pěkná trasa je přímo Polná Bor, Kukle(názvy rybníků) a pak dál:)

          0 0
    • Keram  

      Kup si turistickou mapu jeď.Co si pamatuju, červená v okolí Devětskal či nějak podobně.

      0 0
      • zaxxx  

        jako ja tady toho mam sjezdeno uz moc jen me zajimalo estli nekdo nezna neco co sem jeste neprojel, joo okoli Devet skal, Ctyri palice, Pasecka skala a podobne pres vrcholy Vysociny sou super to znam…

        0 0
    • McRae  

      ja sem z nmnm, nejradsi jezdim na 3studne, pk kolem brozovy skalky na zakovu horu pak na 9skal a pak na kadov z nej na meldov – lesem a pak vyjedu zas na 3 studnich a tam jedu na skleny, pred kopcem do lesa, tam dojedu do vlachovic a pak pekny sjezdy v lese u Ski, dobra trasa ani neni moc narocna, da se zajet sviznejc pod 2h btw: obrazek je jedna z variant

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.