jste tu někdo z Vysočina? Žďár n. Sáz. a okoli?

42 nepřečtených
  • zaxxx

    cau, jste nekdo ze Zdaru nebo okoli? nechce se nekdo projet o vikendu nebo i v tydnu? pohodovy tempo, zabava ne zavodeni…ale i zavodnici se muzou ozvat:)

    0 0
    • lucia  

      co v úterý? doufám, že se nás sejde víc… :-)

      0 0
    • delfyn  

      čau ty jsi to ještě nevzdal?:)

      0 0
      • delfyn  

        ty jsi přímo ze Žďáru

        0 0
      • zaxxx  

        cau, noo chce to sehnat naky lidi, bajkeru obcas na vyjizdce potkam i dost ale asi sem nikdo nechodi, ty ses z tej Polny ze jo? to uz je daleko na neco spachat :-/

        0 0
        • delfyn  

          není já v tom nevidím problém

          0 0
          • zaxxx  

            ty jezdis vetsinou sam nebo v Polny je vas vic? nekdy by sme teda mohli udelat nejakou vyjizdku…

            0 0
          • delfyn  

            teď jsem byl v sobotu ve Žďárskejch vrchách, trochu pravda zmokl ale co se dá dělat

            0 0
            • delfyn  

              jinak teď o víkendu má být v novým městě nějakej sraz bikru

              0 0
              • zaxxx  

                jo o tom vim ale myslim ze tady buou lidi ze vsech koutu republiky…

                0 0
                • delfyn  

                  tak třeba i nějakej z větší blízkosti, teď na Žďarskejch jsem viděl cyklistů hodně, ale většinou asi od pryč jinak já bych klidně vyrazil v týdnu, ale reálný je tak v 17:00 ve Žďáru, co vy na to?

                  0 0
                  • UFOmartan  

                    Zdravím.

                    Koukám, že je tu zmínka o Bike srazu v Novém Městě a musím konstatovat, že je to opravdu super povedená akce a co je hlavní žádná masovka. Startovné lidové, organizátoři Vás protáhnout všude možně a večer se sedne pokecá, vylosuje bohatá tombola a kdo není ještě vyřízenej, může si zahrát bowling. Tato akce nebude chybět ani letos, kdy se koná myslím 8mý ročník 19.-21.8.2011.

                    Článek co byl uveřejněn v Cykloservisu myslím mluví za vše

                    http://bikesraz.turbosnekteam.com/…l14_2010.JPG

                    Všem mohu vřele doporučit!

                    0 0
    • delfyn  

      tak jak žadná projížďka nebude?

      0 0
    • Cavendish  

      Nejsem ze ZR ale ze Březí nad Oslavou…9km od Zr City směr Nové Veselí

      0 0
    • haklicek  

      a někdo z Třebíčska, Jihlavska ??

      0 0
    • fousac  

      zdar lidi…

      ted v sobotu 21.7.2012 se vyskytnu ve Zdaru n.S., tak premejslim, ze bych si do batuzku pribalil i bike a tedy se ptam:

      Nasel by se nejaky ochotny domorody pruvodce za ucelem vyjizdky?

      Byl bych neskonale vdecny za nejaky pekny pesinky a trailiky..

      (Manzelka je sice tamni, ale zna akorat tak cestu na Pilak..;)

      0 0
      • fousac  

        halooooo lidi!!

        fakt nikdo nic? :(

        0 0
        • Cavendish  

          Já sem ze Březí nad Oslavou což je cca 8 km od Žďáru,ale sem silničář a bika moc nepoužívám takže ty trasy naetý nemám.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Dneska jsem zabloudil do Radostína, to je od tebe kousek, ne? Bydlím na Třebíčsku (Rohy) a jezdím silničku, tak můžeme někdy vyjet.

            0 0
            • Cavendish  

              Pokud myslíš Radostín Nad Oslavou tak to je 4 km přes les.Jinak Radostín je taky u Vojnova Městce a to už je 20km :).Vyjet můžeme,v neděli jedu na hrad Roštejn na přítelkyní.můžes mě tam doprovodit :D já tam budu spát…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jojo, myslím Radostín nad Oslavou. Ale na Roštejn fakt nepojedu, je to už docela daleko :D Kdybys někdy jel na jih, tak dej vědět.

                0 0
          • fousac  

            no a mel bys cas a naladu? ze by sme mohli bloudit uz dva…

            0 0
            • Cavendish  

              Což oto,nálada by byla,ale čas od 10:00–17:00 mi vůbec nevyhovuje,bydlím na vesnici a tu se hold přes den maká volno mívám tak kolem 5 večer.

              0 0
              • fousac  

                tak sem jeste nase plany prokonzultoval s manzelkou a je to cele takove nejasne…

                takze si kolo s sebou pribalim, naklikam si nejaky trasy do navigace a necham tomu volny prubeh… myslim ze si nakonec vyrazim, bude to mnohem jednodussi, nez vysvetlovat babicce, ze 58 kolac a 18 rizek uz fakt nesnim…

                nema cenu to nejak lamat pres koleno, leda ze bys mi treba pisnul do mailu cislo na tebe a ja bych se ti podle aktulani situce ozval, kdyby slo protahnout vylet i do vecernich hodin…

                0 0
                • Cavendish  

                  V sobotu budeme medovat,ale třeba by byl večer čas na 2–3 hoďky.Mám toho po týdnu v práci tak akorát :)

                  0 0
        • jipík  

          co by jsi potřeboval

          0 0
          • fousac  

            tak idelalne pruvodce-partaka/y na sobotni vylet nekde tam po okoli..

            cas bych mel tak od 10h do 17h odhadem..

            v horsim nejaky tipy na snadno navigovatelny trasy, nejlip asi po TZ

            0 0
            • jipík  

              v sobotu jsem pryč tady máš něco z cykloserveru http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/… chce to pořádnou mapu :-D jestli chceš po TZ tak doporučuji KČT, u Shocartu jsem viděl zaměněnou Oslavu se Sázavou :-D no a na těch TZ bacha na důchodce s hůlkami to je hrozná zbraň a pak taky na ochranáře někde je kolo zakázaný tak jenom pěšky ale jinak doporučuji všechny trasy nahoru, tj. na 9 skal, Žákovu horu, 4 palice, Dráteničky, Perníčky apod. to jsou skály a dobrý adrenalinový trasy a zakončit pak v hospě U ŠLECHTŮ http://www.zdarskypruvodce.cz/…n-u-slechtu/ no kdybych nemusel pryč tak bych tam s tebou zajel :-)

              0 0
              • Johny5 OSHA  

                +1 presne kolem Samotína, Milov a celkově kolem Devíti skal, Fryšavy… zrovna taky jedu pryč, jinak bych jel ;) prostě po turistickejch

                0 0
                • fousac  

                  ty jo to je skoda… sem se tesil na takovou malou druzbu praha-zdar…

                  samotnymu se mi ani nijak extra nechce, to se radsi v patek zdrzim v batyskafu a v sobotu to dospim, abych byl cilej na presun do N.Veseli na grilovani s decentim pochlastanim.. ;)

                  tak vyhlasuju deadline na zejtra 11:00h, treba si to nekdo rozmyslite..

                  0 0
                  • Cavendish  

                    U koho budeš grilovat v Novém Veselí,měl bych to 2,5 km :D

                    0 0
                    • fousac  

                      nooo Zeman nas nepozval na raut, ale zeny kamaradka tam bydli… Kněžna Magdaléna… (fakt… vzala si nějakýho ukrajinskýho knížete v exilu..)

                      0 0
            • Cavendish  

              Doporučuju se jet podívat na Roštípku,9 skal,Ti­sůvku,Žákovu horu a nebo ty 4 palice,možná na nějaké Olšiakovy sochy…to je to nejzajímavější v okolí Žďáru.Můžes se jet podívat na Velké Dářku a vykoupat se.Turistické by tě měli vesměs trasu ukázat.

              0 0
              • McBlacky  

                to jsou takový jistoty no.

                ale prakticky libovolná turistická značka je ok. Hezký jsou žlutý kolem Odrance. Pak zelená u Pasecké skály, Zelená z Bohdalce.

                no je toho tam tuna

                0 0
    • tpec  

      Oživím tohle starý téma :)

      Jsou tu ještě nějací cyklisti ze Žďárska? Možná že ještě letos se budu do Žďáru (a pak do blízkého okolí) stěhovat. Jezdím tam už přes 15 let a tak celkem široký okolí od Žďáru kolemdokola velmi dobře znám, zatím jen ale bohužel z auta. Na Samotíně (oblast Milovy, Sněžné) jsem měl část rodiny (jo ty vesnický zábavy jsou vždycky super!), na druhou stranu Zvole (Bystřicko) mám taky kus rodiny… No a tak bych se rád měl komu ozvat, až přijde na věc :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.