• marius

    Můžete mi prosím někdo popsat rozdíly v boční vůli u pedálů Shimano SL, Shimano SPD, LOOK Kéo a Time? Kéo prý má kufry s výkyvem 9 stupňů, ale u ostatních značek se mi nepodařilo velikost vůle zjistit.

    0 0
    • vt  

      Time to maji na webu – kdyz sem je kdysy kupoval, koukal sem na to. BTW Time ale nema klasicky vykyv paty, ale bocne muze cestovat cela noha (i spicka). Na jezdeni je to prijemny, ale na druhou stranu, kdyz si dobre nastavim kufry, tak IMHO na vykyvu nezalezi. Co sem jezdil a muzu od oka porovnat, tak od max vykyvu: Time – Onza HQ – cerveny Looky – SPD – cerny Looky

      0 0
    • Jarda  

      Tak co jsem ted nasel na webu: Time 5°, SPD SL 6° nebo 0, Look Keo 0°, 4,5°, 9°. SPD nevim, ale na silnici bych je nedaval.

      0 0
      • vt  

        ja bych zas nedaval Time (respektive uz jsem je sundal), na zavody super, ale nastoupit do nich na krizovatce je porod

        0 0
        • marius  

          Díky za odpovědi. Asi ty levné Kéo, nebo Time, vyřeším to přes zimu. Kvůli kolnům by asi byla nejlepší varianta Time, ale nikdy jsem je neměl. Sdělte zkušenosti s Kéo a Time. Dík

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Time mám tretry na biku i na silničce. Pedály mám Time pouze silniční, model RXE a naprostá spokojenost. Jenom, jak říká vt, občas problém na křižovatce nasednout, ale to se časem naučíš… ;))

            0 0
          • Vrci  

            Co bych ti ke kéo řekl, koupil jsem je když byly jako novinka (zima 04/05) a jako jediný model Kéo (dnes kéo karbon). Na používání a nastupování stejné jako klasické look, akorát nevržou kufry. Časem se ošoupala barva z hroní části pedálu, ale jinak o nich v podstatě nevim. Mám je a jezdim. Ze začátku byl problém s kufry, protože vokolek je nedovážel (asi proto, že jich sám moc neprodal) ale to už se naštěstí změnilo.

            0 0
            • marius  

              Ještě jednou dík. Rozhodnu se asi podle treter. Dosud jsem jezdil mtb tretry i na silničním kole.

              0 0
              • Andrea  

                Mám Keo, výkyv 4,5%. Maximální spokojenost.

                0 0
                • stařík  

                  Já je mám taky. 9°je moc a už je nechci. 0° zase moc málo.

                  0 0
                  • Vrci  

                    mám červený, noha se v podstatě usadí do svojí pozice a pak se už nehne nekže nemám důvod je měnit

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.