• kubajs mtb

    ahoj znát eněkdo značku rámu genesis? Budu teď kupovat kolo s timlhe rámem a moc nevim nikdy sem to neviděl, tak se chci zeptat jestli to někdo znáte tak jak si ta značka asi stojí:) dík

    0 0
    • kurýr na bajku  

      No, moc valný mínění sem o nich neměl, ale todle vypadá good…

      0 0
    • kubajs mtb  

      jo ještě mi sem připište jestli si mylsíte ž eje to dobrá koupě, budu to mít za 22000 ale budu tam mít jiný kola náby onyx a ráfky mavic 317 a dráty dt swiss

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Když si představíš, co jinýho bys za tu cenu měl, tak je to jistě dobrej kauf.

        0 0
      • gobike  

        Doufam, ze tam nebudes mit plaste, co jsou na obrazku:)

        0 0
        • kubajs mtb  

          no budu tam mít něco podobnýho, ale to hned vyměnim pláště už mě tak nevytrhnou, jinak je to ale fajn si myslim za ty peníze

          0 0
          • gobike  

            Rozhodne to vypada skvele, za ty penize se neco lepsiho bude spatne hledat, zalezi jak bude fungovat ten ram.

            0 0
    • Thorn  

      Pokial viem, tak je to vlastna znacka siete Intersport, rovnako ako Tecno na lyze/ostatne sporty.

      0 0
      • kubajs mtb  

        jo prej to kupoval někde v intersport

        0 0
      • yetti  

        Taky jsem to videl v Intersportu, ale tam meli hlavne takovy ty supermarketovy modely. Pro mne se tim tahle znacka radi nekam po boku Olpran, Dominator, Madison a spol. Tim netvrdim, ze kola Genesis je spatna, ale proste mam k supermarketovym kolum odpor.

        0 0
    • Lister  

      to je nějaká odpružená silnička ?????? Proč takhle przníte ty kola. By mě zajímalo, kdy konečně všichni pochopí, že 2,1 a 100mm je opravdu základ :o)

      0 0
    • Andrysska  

      No, myslím, že za ty peníze to vypadá super!

      0 0
    • Andrysska  

      Jo, ještě dodatek- taky si myslím, že jsem tu značku zahlédla v jakémsi hypermarketu- no, souhlasím zcela s yettim…i když jak jsem napsala výše-nevypadá to zle…

      0 0
    • Cejlon  

      …doporučuji velmi důkladně zkontrolovat rám!

      0 0
    • St1c  

      no sam robim v intersporte a mozem len potvrdit co tu uz bolo napisane.Je to to znacka ktora sa da zohnat len a len v intersporte a preto je aj velmi tazke hladat informacie a tychto ramoch.je to podobne ako s vela inymi znackami co predavame ktore su dostat len v IS. Neviem ako je to konkretne s ramami bajkov ale napriklad spominane lyze tecno pro vyraba slovinska firma elan akurat vychadzaju pod inou znackou a tym padom je mozne dat na ne lepsiu cenu.Ono pri lacnejsich modeloch vsetkych tychto znaciek je vidiet dost lacny vyzor a dba sa hlavne na to aby sa pri vyssej kvalite dalo konkurovat hypermarketovym ponukam (lyzi, bajkov , tenisovych rakiet) Zaroven vsak musim napisat ze drahsie modely sa nedaju porovnavat so svojimi supermi vo svojej cenovej kategorii – tu totiz podla mojho nazoru vyhrava ponuka intersportu!!! Sam jazdim bajk z intersportu, konkretne minulorocny bajk Genesis G-max gama na vybave deore/deore LX.(no je ale pravda ze som to kupoval hlavne preto ze bajk mi predtym ukradli a za tento som v prepocte na CZ zaplatil okolo 10k:D) S ramom som spokojny len zvysne komponenty by som okamzite pomenil pretoze maju hrozny design a starsnu hmotnost:D(kom­ponenty ako predstavec atd…znacka Cytec, zmenil som uz kolesa, a brzdy) Ten tvoj bajk ak bude v takej vybave ako je na obrazku tak by som za tu cenu vobec ani nerozmyslal…Jed­noznacne ber. P.S.: to co som tu povedal neberte ako reklamu alebo nejake vychvalovanie znaciek.Ja sam by som si napriklad lyze tecno v zivote nekupil pretoze mam k tymto znackam velky odpor(k znackam intersportu:D a seci v nasom obchode ma poznaju ako cloveka ktory vsetko ohundre:D).Ale s bajkom som po roku stale spoko.

      0 0
    • St1c  

      este snad daj si pozor aby to nebola nejaka corka z rakuska alebo nemecka, lebo vela bajkov tejto znacky sa do cesko-slovenska dostane prave takto:D

      0 0
      • kubajs mtb  

        tak já to prubnu a když to bude stát za prd tak vyměnim rám jinak je na tom kole všechno good takže to už mě nevyvrátí

        0 0
    • Komi  

      Sice neznám, ale vypadá to krásně (kór za tu cenu). A jestli je to v záruce, tak není co řešit …

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.