zkušenost s cyklobusem na Ovčárnu

11 nepřečtených
  • pop

    Ať nejste taky tak naštvaný jak my. Jeli jsem s OL na Ovčárnu Connexem. Kola v přívěsu-jelikož to bylo úplně narvaný,kola připlý jen jednou gumičkou a cesta drnčivá,tak jsme se na vrchu nestačili divit. Ti co měli kola na hácích,tak měli roztrhlý pláště i s dušema. Ostatní měli všichni podřený řidítka,páčky,vi­dle… Jinak se stavělo v každé díře,takže cesta trvala neuvěřitelné 3 hod. Což na kole ujedu za 4h,takže malý rozdíl. Jediné pozitivum byla cena 78 Kč. Ovšem už nikdy!

    0 0
    • Marika88  

      hm, to je smutne, kdyz to byl „cyklobus“. Resilo se to potom nejak?

      0 0
    • wbiker  

      Psal jsi i něco podobného do Connexu? Možná by stálo za to je upozornit.

      0 0
      • pop  

        Ještě to navrhnu těm nejvíc poškozeným, ať to vyfotěj a zkusej aspoň nahlásit Connexu (s náhradou nepočítám,ale aspoň aby ti další nebyli poškozený). Každopádně tu jízdu neriskujte

        0 0
        • wbiker  

          Dělal bych přesně to, co radí ostatní. I kdyby vám škodu nijak nenahradili, minimálně je to donutí přemýšlet nad změnou. Jo a – dej do toho druhého treadu vzkaz, ať píšou sem a zamkni ho, za chvíli v tom bude zmatek.:-)

          0 0
    • smallbrother  

      no my sme chtěli jet s bikama Connex-busem minulý týden z Karlovy Studánky na Ovčárnu a když sme se koukli jak dlouho to jede tak sme radši šlapali. Přijel autobus s přívěsem, takže ještě že přítelkyně není líná jezdit i do kopce. :)

      0 0
      • smallbrother  

        hahah, ten thread je tady dvakrát. Chvíli jsem nevěděl jestli jsem to už někde nepsal. :)

        0 0
        • pop  

          jojo,nevím proč se mi to dycky udělá dvakrát…:(

          0 0
    • Lister  

      asi bych řidiče uškrtil pripíchlým pláštěm a pak pro jistotu ještě propíchl těma odřenýma řidítkama :o)

      Ale vážně tohle bych asi vyfotil a nahlásil pár svědků, kteří dosvědčí stav kola předtím by se taky hodilo, i když ono předpokládat, že si někdo vyjede na prořízlým plášti, asi moc lídí nebude, takže zrovna v tohmle případě bych v dokazování neviděl problém.

      0 0
    • kolda  

      ty vole, to by mě v klidu nenechalo… s kým jsi tam jel? tobě něco zprčili?

      0 0
    • pop  

      Tak jsem to nahlásil e-mailem na Connex, hned se mi ozvali a že to nějak budou řešit. Pokud se prý někomu něco poškodí, má to nahlásit řidiči a jelikož to mají prý pojištěný za těžký prachy,tak škodu proplatí jejich pojišťovna.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.