• vzduch

    Dnes jsem byl na pohodové vyjížďce a co čert nechtěl, pod přilbu mi vletěla nějaké sv.ňa . Teď mám půl hlavy jak meloun a bolí . Jinak jedno z nejzajimavějších setkání se zvěří bylo, když jsem na kole potkal zubry, a to nedaleko od Zlína ( za plotem a nebyla to ZOO ) .

    0 0
    • enjoy  

      tak ja dneska potkal akorat ovce..,s bacou:-).ale co me dneska malem sundalo z kola,byly 2 krepelky ktery se me lekly a vylitly z travy.malem jsem potreboval helmu:-)).

      0 0
    • ydaho  

      tak velký zvíře to zrovna neni, ale čolka sem v Kárově potkal asi po 5 letech :)

      0 0
    • elbi  

      Loni jsem sjížděl kopec v lese a do cesty mi vlezla bachyně se selaty, postavila se proti mě a čekala až selata přeběhnou. Moc příjemné to nebylo, vždy když projíždím tím samým úsekem tak koukám jestli něco neběží přes cestu. :-/

      0 0
      • pucháč  

        To samý se mi letos stalo taky. Byla to ta poslední kapka po níž přeteklo a začal jsem vozit helmu…

        0 0
        • Splinter  

          Helma ti proti prasatům (aspoň těm lesním) moc neochrání:)

          0 0
          • pucháč  

            To je pravda, ale tohle se mi stalo na silnici při sjezdu cca v 50 km/h. Takže stačilo, aby zvířátka vyrazila z lesa o chvíli později a já bych pravděpodobně dobržďoval hlavou o nějaký ze stromů…

            0 0
    • Blade  

      No jednou sem prejel veverku :-(

      0 0
    • adco  

      V stredu som stretol dvoch jelenov, celkom blizko prebehli krizom cez lesny chodnik. Su to nadherne zvierata, tak blizko som ich este nevidel, ale keby do mna vrazili, mal by som vazne problemy..

      0 0
      • St1c  

        tiez som minule stretol cele stado jelenov s takymi obrovskymi parohami.Obdivoval som ake su to krasne zvierata ale viac som sa staral o to aby si ma nevsimli:D predsa len 10 jelenov vzbudzuje respekt:F

        0 0
    • Fox-CZ  

      ja jsem asi 2 roky zpet srazil v noci na kole srnu,auto ji splasilo a primo pod kolo mi skocila a uz jsem lezel,jeste ze to bylo v male rychlosti :-)

      0 0
    • Mike 21  

      Lesti je kohout taky zvěř tak se hlásím, Trefil jsem ho převodníkem, peří sbírám dodnes :)

      0 0
    • black.horse  

      hmmm, já často narážím na pořádnej dobytek: nejvíc prasata, krávy, slepice a jiný lidi:-)

      0 0
    • r4d3k  

      Jeli jsme s manželkou na silničkách od tý křižovatky pod Svojšema směrem na Kašperky do kopce a předjížděli jsme nějaký cizince co vedli kola. Jeli jsme dál a zprava ze stráně vběhnul do silnice srnec a protijedoucí auto ho sejmulo a po silnici poslalo na nás. V docela nepěkný rychlosti srnec letící po silnici nabral manželku na přední kolo a skončil ve škarpě. Na kole 8 a ohnutá vidle. Manželka sedřená, jinak na to jak to vypadalo to dopadlo dobře. Prdel byla když nás minuli ti cizinci a o co se stalo neviděli a neviděli ani to auto už na místě a koukali furt na toho srnce a na manželky kolo a kroutili hlavama.

      0 0
      • -Alan-  

        Nebezpečná story a vinikající závěr. Kdybych já tak pěkně uměl psát.

        0 0
    • jihra  

      Kolizi se zvěří – mouchy v hubě nepočítám – jsem ještě naštěstí neměl, akorát jsem jednou málem přejel užovku (stačil jsem ji přeskočit) a párkrát jsem přejel nějakého slimáka či žížalu (měli smůlu).

      0 0
    • Lister  

      ve dne to je v pohodě, ale když jedete v noci sami lesem a něco najednou v křoví zachrastí, to si můžete 10× říkat vlci u nás nějsou a medvědí se odstěhovali do beskyd, ale stejně za to pořádně vezmete a na tepáku vám to vyhodí 2 kila :o))))))

      0 0
      • jizby  

        A co teprve, když se tam posvítí čelovkou a v roští vidíš dvě zelený pětikoruny patnáct čísel od sebe. Hu! Strach funguje jako zvětšovací sklo. Jinak v noci v lese je zelených párů očiček vedle cesty vidět hodně. Naštěstí jsou většinou drobný.

        0 0
        • Lister  

          jo jo to je fakt nejlepší :o) Není nad noční bikeing to je fakt zážitek :o)

          0 0
    • jg  

      Jednou k večeru jedu z kopce v oboře mezi Bystrcí a Jundrovem a najedou koukám, že jsem uprostřed stáda asi 20 kousků muflonů. Leželi kolem cesty po obou stranách a chystali se spát. Nejdřív jsem se trochu lekl, ale zvířata tam jsou na lidi zvyklá a nejevili vůči mně žádnou aktivitu, tak jsem chvilku pobyl, pořádně si je prohlídnul a jel zase dál.

      0 0
    • Páník  

      Od te doby,co jezdim na kole potkavam spoustu zvirat,predevsim srnci…nekdy by s toho byly naprosto supr fotky,bohuzel jakmile clovek zastavi jsou fuc… Zrovna vcera jsem krmil stado ovci…

      0 0
      • Páník  

        …a prevcirem stado krav

        0 0
      • Shaddy  

        Nápodobně. Nedávno jsem na lesní cestě přistihnul čtyři malá liščata, jak si spolu hrála. Byl jsem asi 20m od nich a vítr šel od nich ke mně, takže mne hned nezaregistrovaly. Chvíli jsem je pozoroval, ale jak jsem šáhnul po foťáku, byly v tu ránu pryč…

        0 0
        • Luke  

          mám podobný zážitek. asi před rokem jedu po lesní cestě přes takovou mýtinu a 50 metrů přede mnou zaregistruju pohyb. zastavím, zaostřím a vidím tři malá liščata. Po chvilce dovádění si mě všimnou a začínají se pomalu přibližovat. Zvědavost vítězí nad strachem a vzdálenost mezi námi se krátí na několik metrů. Jedna nejodvážnější :-) se nejistým krokem přikrádá snad na tři metry. To už jsem ani nedýchal, abych je nevyplašil. Zvědavě na mě zíraly, evidentně tam takový zjev ještě neviděly :-))) Po chvilce je to přestalo bavit a zase spokojeně odkráčely pryč. Pěkně od plic jsem si zanadával, že nemám foťák. Lišek už jsem sice potkal hodně, ale že by mně takto ochotně pózovaly…

          0 0
    • Kubiczech  

      Ja sem si takhle pomerne brzo rano jel svou oblibenou lesni cesticku, mirny sjezd. Uvidel sem padlej strom, zaradoval sem se. Ten strom se najednou zacal hejbat a kdyz sem dorazil za zatacku, malem sem nedobrzdil pred konem. (: Lesaci sou i po ranu pracoviti, ale traktor je traktor.

      0 0
    • mate2k  

      Hmmm…tak to su riadne zvery. ja som milunly tyzden zazil tiez prijemne stretnutia… Najprv, len co som vosiel do lesa na Hajich smerom na Milesevsky rybnik, tak nam cestu skrizila lan a za nou dva velke psiska. Myslim, ze boli nejake zdivocene, lebo boli spinave a bez obojku. Celkom som sa zlakol a hned dal pred seba bike…nastastie sa vybrali za koristou. Potom sme sli dalej po cervenej smerom na Sazavu a v lese sme videli zajaca asi 2m od cesty. bolo divne, ze pred nami neutekal. Nakoniec sme zistili, ze to bol parik a riadne si to rozdavali…potom zdrhli. A nakoniec v Pikoviciach sme vysli na most cez Sazavu a oproti tiez dvaja bikeri. A v strede mosta zajac. Chudak nevedel co robit. Uz uz chcel skocit z mostu…tak sme vycuvali a nechali mu unikovu cestu…

      0 0
    • climber  

      Jo setkání se zvěří je prima. Zatím se mi podařilo potkat srnce, jeleny, muflony, prasata a vlka (myslím skutečnýno, ne toho v kalhotách – i když toho vlastně taky).

      0 0
    • hajkis  

      Já loni v létě asi v devět večer, bylo už šero potkal v Šárce srnu přímo na cestě, stála a čuměla. V docela rychlim sjezdu jsem měl co dělat abych to uhrzdil.

      0 0
    • jecnak  

      Kone, kravy, srnky, jeleni, divocaci, jezci, zmije, slepysi, svisti a naslo by se toho asi i vic.

      Zajimave jsou nocni jizdy, kdyz od svetla poblaznena zver stoji uprostred singliku, kouka do svetla a da se prijet na par metru blizko. Pekna prihoda byla kousek od Trebone, kde jsem si to stradoval pekne rychle po ceste a najednou takovy divny susteni. A dojizdeji me, rikam si, a tak jeste pridam. No teda tem to jede, jeste pridavam. A pak najedou vyskoci zleva z krovi divocak a prebehne cestu a zmizi v lese. Pekny zavod s divocakem :-D

      0 0
    • Vrci  

      vzhledem k tomu, že jezdim na silnici, tak většina zvířat už neutíká. ale docela často vídám živé srny, zajíce, lasičky, veverky a bažanty. Loni na rampušákovi mi přes cestu přeběhl jezevec

      0 0
    • coolboy  

      Já sem před lety, bylo mi tak 10 roků, sejmul kohouta. Pak dlouho nic a minulej pátek jedu na prezenčku na Drásala a sejmul sem kousek za Přerovem daňka. To bylo ale v autě. Škoda kolem 20tis. BTW čekám,kdy tu někdo napíše o tom,jak potkal pumu, kerá brázdí Vsetínsko… Dokonce i vlastní otec mi už tvrdil,že ju viděl…a já pořád nic…

      0 0
    • Mike TB  

      Ahoj, vloni pri sjezdu za Podkozim do Prahy mi pres cestu zprava startovala bazantice a asi 4 mlade. Jedno mi skoncilo v ksichte a prilbe. Jel jsem asi 50 a jeste doma jsem vyndaval peri z prilby. Nastesti jsem to ustal. Kamaradi mi to neveri, ale fakt se to stalo !!!

      0 0
    • Matts.  

      Na Petra,Pavla t.j.29.6.som bol ráno (7:00 hod.) s kamarátom na jednej lesnej ceste od B.Bystrice cca 7 km.Zrazu v lese čosi zapraskalo, pozriem a to taká veľká hnedá kopa 30 m predo mnou.Nuž maco ako sa patrí,zliezol som som z bike, volám na kámoša, pozri medveď.Vtom nás maco začul, vytrepal sa na našu cestu a na jeho štastie sa pobral po ceste v smere našej jazdy.Trošku sme počkali a vydali sa za ním, ale už sme ho viac nevideli. Super zážitok. P.S. Zvierat tohto druhu tu máme ako nasratých a čím dalej sú drzejšie, v okolitých dedinkách chodia ľudom do dvorov.

      0 0
    • blue  

      taky mi v sobotu neco vlitlo do helmy, nastesti to nebyla svine :-)

      0 0
      • enjoy  

        nepekne do-rozostreny pozadi..:-/

        0 0
        • blue  

          mas smulu, ale neni to upravovany

          0 0
          • enjoy  

            smulu nemam,ja to nefotil:-) ps:co na tu fotku rika histogram?

            0 0
            • blue  

              to nevim, co na ni rika, ale ty to urcite vis, tak mi to prozrad

              0 0
              • enjoy  

                ale jo:-),fotka je to pekna,to ja jentak,abys nerekl a nedivil se ze chvalim rovnou:-). jinak histogram zajimavej,nevim jestli jsem takovej videl:-). nerikam ze bych to udelal lip,ale libila by se mi na nio fous vyssi clona a kdyz ne to,tak aspon o fous delsi cas,protoze mi takhle prijde,jakoby byla focena pod mrakem nebo s kratsim casem.

                0 0
                • blue  

                  to by me teda zajimalo, co te na tom histogramu tak prekvapilo, nesmis to moc prehanet s chytrejma priruckama…

                  me by se toho libilo, kdyby to slo

                  0 0
                  • enjoy  

                    vypaleny jasy i stiny a pak ta jama ve strednich tonech:-).ale jak jiste vis,odbornik na to nejsem:-)). chybi tomu jenom trosku zivejsi barvy,to bys jeste mohl dokazat..,ikdyz asi nemas tolik vyctyno jako ja:-)

                    0 0
      • enjoy  

        tak jsem si tedy dovolil:-)

        0 0
        • enjoy  

          no, tos tomu dal :-))) kam se ti ztratily ty mraky? :-) bez to svoje LCDcko hodit ze skaly a bez se na oba obrazky nekam podivat na poradnej monitor :-)

          tak tohle mi na to rekl blue.. myslite ze mam fakt tak blbe skalibrovanej monitor? uznavam ze ty mraky se opravdu trochu ztratily,ale nevim jestli je to spatne:-)

          0 0
          • gaspode  

            No myslím, že hlavně ta obloha chytla nepřirozený odstín – je tam takový přechod odstínu, který neodpoví realitě.

            0 0
            • enjoy  

              ano.daval jsem vic zeleny a zluty a to jsem nemusel.to me jenom chytil fantas:-))

              0 0
          • Radek Broz  

            Odhlidnu -li od toho, ze jsi to delal ty;-), tak myslim, ze ma blue stejne naprostou pravdu.

            0 0
        • enjoy  

          chtel bych z ciste dobrackosti predem varovat,ze pokud se kdokoliv odvazny najde a bude chtit tvrdit ze bluova fotka barevne nevyrazna,bude se muset potykat s poznatkem ze jeho monitor je sracka a ze on sam je tatar:-) tak doufam ze po tomto v tom zustanu sam,nemam s tim problem:-))

          0 0
          • blue  

            hezky sis pobrecel… nebyl ty si na skoleni u Puchejre? ten taky umi tak krasne delat ukrivdenyho vytrhavanim veci z kontextu a prekrucovanim :-)

            0 0
            • enjoy  

              mas pravdu blue jako vzdycky..nebudem se hadat.

              0 0
              • blue  

                ja se ani v nejmensim nehadam, jen sem se ti snazil naznacit, ze ses pustil do oblasti, ve ktery se zcela vyjimecne precijen vyznam trochu lip nez ty ;-)

                0 0
                • enjoy  

                  ale ale..:-),pan neni doufam jasnovidec.

                  0 0
                  • blue  

                    na to nepotrebuju bejt jasnovidec

                    0 0
                    • enjoy  

                      jo tak,ty ses ten novej model,co vsechno pozna pres internet.protoze si nepamatuju ze bych ti nekdy ukazoval svoje fotky,ktery bych povazoval za dobry.. ps:co na to teda potrebujes bejt?:-))

                      0 0
                      • blue  

                        :-)))))))) uz toho nech, vzdyt ty ani uz nevis, o cem je rec :-)

                        ale kdyz uz si to pripomnel, tak mi par tech fotek schvalne posli, jak si rikal na icq, muzes na mail

                        0 0
        • wroum  

          at na to koukam jak na to koukam na zkalibrovanym CRT, tak ta tvoje „vylepsena“ fotka je opravdu vyrazne horsi nez ta od Blua (na histogram se vyser, co nevidej oci, to jako by nebylo). Mozna by ses nemel poustet na tak tenkej led. Ja sice neumim nijak uzasne fotit (a taky se do toho moc neseru), ale barevny upravy fotek me zivej (mimo jine) a tohle by nevypadalo dobre.

          0 0
          • enjoy  

            uz jsem rikal,ze jsem to prehnal:-).ale ze je to tmavy a ma to nevyrazny barvy.. to mi porad prijde.monitor mam dobrej,ale zkusim na to kouknout jeste na kvalitnim CRT. ale co me tak docela udivuje,kdyz uz se blue tak vyzna v mym monitoru:-),tak jaktoze treba dijckovi fotky vypadaj s tim samym monitorem tak dobre a jenom ta bluova fotka vypada tak jak vypada.. je to nejaky divny:-).ale uz s ev tom moc babrat nehodlam.

            0 0
            • wroum  

              dijckovi fotky sou vetsinou hodne kontrastni, nekdy az dost a to udela mimo jine i to, ze i na horsim monitoru a LCD budou vypadat dobre. kdybys je tak jak sou vytisknul treba ofsetem, tak uz to takova slava nebude, ta fotka nebude vypadat prirozene. naopak ta Bluova fotka by dopadla pomerne dobre. klidne si nech udelat natisk :-)

              0 0
              • enjoy  

                takze kdyz na netu uvidim tmavou a nevyraznou fotku(trocha saturace by to cely spravila) tak se mam utesovat tim,ze kdybych si to vytisknul,tak to uz bude dobry.ok a koncime,jo?:-)

                ps:doufam,ze vsichni kdo se tu ohani tim,jak maji oni zkalibrovany monitor a ja ne,tak ho maji zkalibrovany hardwarovym kalibratorem za desitku a ne papirkem s barevnyma ctvereckama.

                pps:zajimave jak davaji blouvi za pravdu samy moji priznivci:-))

                0 0
                • blue  

                  hele, tady ti to vysvetlujou lidi, co se tim zivi a neco o tom vi a ty si stejne nedas rict… jestli to uneses, prijd se klidne podivat ke me, muzes to videt jak na kvalitnim CRT, tak na kvalitnim hardwarove kalibrovanym LCD a klidne ti i vysvetlim veci, o kterejch evidentne nemas poneti

                  otazka taky je, co s tema barvama dela ten tvuj zoner, jak pracuje s barvama, kdyz si sam uznal, ze ve photoshopu to vypada jinak, tech faktoru, co to ovlivnujou, je docela dost, od spravnyho nastaveni programu az po osvetleni mistnosti

                  0 0
                  • enjoy  

                    blue blue blue… s tebou jsem debatu skoncil.mas potrebu me porad srat?:-) ps:tady mi vysvetluje jenom wroum,kterej by se mnou nesouhlasil kdykoliv a kdekoliv,ale uz se o tom opravdu nechci dohadovat:-).i presto to beru:-)

                    0 0
                    • blue  

                      normalne se tady snazim s tebou bavit zcela bez emoci a k veci a ty zase reagujes jak arogantni namysleny pako, to fakt nemam zapotrebi, zij si dal ve svejch teoriich o histogramech a kvalite svyho monitoru

                      0 0
                      • enjoy  

                        rikas normalne blue?:-).takze slova jako „tatar“,„hod svuj monitor ze skaly“, atd atd..:-).to je tvuj normalni slovnik?ja to teda vim,ale i tak je to zajimavy zjisteni. jedinej clovek kterej hodnoti kvalitu myho monitoru si byl ty. ps:na MEM monitoru by tvoje fotka vypadal lip spis takhle. blue a nebudu te uz presvedcovat kdo reaguje arogantne.snaz se uz prosim kontrolovat a hraj si treba s propiskou,misto tukani do klavesnice.. musim se totiz priznat,ze me tvoje kecy casto nuti reagovat.

                        0 0
                        • blue  

                          kdyz nekomu desetkrat zopakuju nejakej fakt a on porad mele svoji, tak je proste tatar, to se neda nic delat

                          na normalni ferovou nabidku, ze muzes prijit a nechat si to vysvetlit, si reagoval tak, ze te seru a ze ses davno prestal se mnou bavit… kazdej at sam posoudi, co je arogantni

                          ps: mas to porad vypaleny a presaturovany

                          0 0
                          • enjoy  

                            1,2,3,4,5,6,7­,8,9,10..:-))) blue:-),vypaleny uz si to mel a jediny co jsem udelal je saturace o „15“ do plusu.

                            0 0
                            • blue  

                              vypaleny sem to nemel, ale to bohuzel ty s timhle pristupem zjistit nikdy nemuzes

                              0 0
                              • enjoy  

                                mas pravdu,ja se koukal jenom na ten uplne zbytecnej histogram.podle nej to mas vypaleny jak ve svetlech,tak ve stinech.ale jak uz tu nekdo rikal,kdyz se to ocim zda dobry,tak to je dobry.to ja nepopiram.jenom reaguju na to ze to mam vypaleny:-)

                                0 0
                                • martt  

                                  „vypalene ve stinech“, to je zaujimave.

                                  Obcas moze byt vypalena len jedna farba, v takom pripade treba kontrolovat histogram aj pre RGB.

                                  0 0
                                  • RUMcajs  

                                    Mno, zacali jste se bavit o saranceti a ted uz se bavite jenom o hovne… Je to momentka, ne umelecky foto, tak o co jde?

                                    0 0
                • wroum  

                  ad ps: mam v praci profi CRT monitor za desitky tisic kc zkalibrovanej firmou co se tim zabyva, stejne tak sou zkalibrovany ostatni monitory, programy pracujici s barvama maj vlastni nastaveny profily na prevody barevnejch prostoru, tiskarna ma svuj profil a samozrejme i skener ma svuj profil a ver tomu, ze to neni podle papirku, ale je to draze zaplacenej proces. tak draze, ze by sis za to koupil este jedno tvoje RB.

                  pps: alespon v tomhle smeru (ostatni radsi ted nehodnotim) ma BLUE nad tebou opravdu prevahu, coz vim i z nasi davnoprobehle osobni korespondence. vim ze ma zkusenosti a prehled v tomhle oboru a pochybuju ze ty ses na tom alespon podobne. ale keca ti to lip. to zas jo. a ver mi, ze az se budes s nekym hadat jak se nejlip stavej kuzelky, tak ti klidne dam za pravdu, ale tady ses mimo. a myslim si ze to sam vis.

                  0 0
                  • enjoy  

                    vysvetli prosim jak se da hadat o staveni kuzelek?:-). ps:o foceni se docela zajimam a fakt me to bavi..ze nemam moc znalosti okolo post procesu atd.. je vec jina. taky mi prijde hloupy hadat se na b-f o tom,kdo ma lip zkalibrovany monitor,kdo ma LCD nebo CRT.. u kazdyho to bude vypadat rosku jinak a i z jeho tiskarny to vyleze trosku jinak,jakoz i z fotosberny to vyleze v kazdy jinak.. ale proste blue chce tvrdit,ze ON ma spravnej fotak,spravnej monitor,spravne zkalibrovanej monitor,spravny vsechno a nakonec ze on sam je nejspravnejsi:-).jestli si toho nekdo nevsiml,tak nevim..:-).

                    jinak nezpochybnuju co mas ty v praci,je to vsechno fajn,uzij si to a mir:-)

                    0 0
                    • blue  

                      ty si fakt neuveritelnej… nikdy sem tady netvrdil, ze mam vsechno nejlepsi, jediny, co ti celou dobu tvrdim je to, ze ti proste blbe ukazuje monitor a mas blbe nastaveny programy, pokud uz jen po otevreni produkujou to, co tady predvadis… to je vsechno… ostatni tvoje zavery jsou jen vyplody nejaky tvoji panaroi, ale to fakt nema uz cenu, je to porad dokola

                      0 0
                      • enjoy  

                        ne tak promin:-),ty jenom tvrdis,ze oproti tobe mam ja vsechno nejhorsi a vim toho o vsem mnohem min nez ty:-).nebo pamatujes si snad,ze bysi nekdy uznal ze se mylis,kdyz jsme se o necem dohadovali?ja ti odpovim..ne,vzdycky jsi byl naprosto neomylny:-)). blue,nech si svoje hodnoceni mych paranoi,dobre vis ze ti to nejde.stejne jaky sis vyplodil,ze jsem uz nevedel jak dal..,pritom jsem potreboval nekam odbehnout.nejsem tu jenom pro tebe.zato ty bysis se mnou furt povidal do roztrhani tela:-)). a blue,vis proc je to porad dokola?:-).protoze me s tim furt otravujes a nutis reagovat.

                        0 0
                      • enjoy  

                        blue,dovolil bych si shrnout nase pocinani tady..budes prekvapenej a doufam ze uz te ten infarkt ze me nemine:-)

                        nejdriv,jsem do tebe trochu pichnul,protoze se mi to fakt zdalo do-rozostreny,ale nemyslel jsem to moc vazne..,vzdyt vis jak.. na to si reagoval jeste celkem koser. pak nejaky recicky atd.. nato jsem napsal „ale jo:-),fotka je to pekna,to ja jentak,abys nerekl a nedivil se ze chvalim rovnou:-). jinak histogram zajimavej,nevim jestli jsem takovej videl:-). nerikam ze bych to udelal lip,ale libila by se mi na nio fous vyssi clona a kdyz ne to,tak aspon o fous delsi cas,protoze mi takhle prijde,jakoby byla focena pod mrakem nebo s kratsim casem.“

                        dokonce jsem ti ji pochvalil a choval se k tobe velice slusne,coz si ani nezaslouzis.k tomu jsem pridal svuj nazor,ktery byl uplne v klidu mysleny.. na to uz si reagoval mym zesmesnovanim(nebo si to nazvi jak chces)

                        pak jsem zprasil tvoji fotku a dokonce to i priznal.na to si ale opet musel reagovat jako… a opet dalsi zesmesneni a urazky. vsimni v tuto chvili hlavne poznamky od „gaspode“.naprosto v klidku.. ve stejnou dobu uz si ty opet ve svem zivlu a choval ses jak.. kez bys dokazal mluvit se mnou takhle.ale nechci to po tobe,nepoznal bych te.

                        pak jsem naprosto v poradku upozornil,ze jestli se se mnou nekdo stotozni,tak.­....vis asi dobre. na to nasledovaly dalsi urazky a kecycky.

                        kdyz uz jsem tomu chtel udelat konec,tak si z toho patrne musel byt velmi zklamany,protoze si zkusil hodne,abych se ti vratil. nasledovalo jeste dvojnasobny obtezovani na icq(nacez jsem te musel z icq 2× mazat),jakoby to tady nestacilo.

                        je uz celkem jedno kdo mel pravdu(spise ty.nemam s tim problem),vadi mi ale tvuj zpusob jednani se mnou..

                        0 0
                        • blue  

                          super elaborat, hlavne s tim icq si me naramne pobavil :-))))))

                          0 0
                          • enjoy  

                            blue ty jsi podle me fakt zbytecnej clovek..

                            0 0
                            • blue  

                              hele, zase si reagoval, i kdyz te to otravuje a nechce se ti :-)))

                              abych nebyl tak zbytecnej, tak sem schvalne vecer hodim veskerou nasi komunikaci z icq, ono to mozna pak bude najednou vypadat vsechno trochu jinak, jak sem te tak strasne obtezoval, ze ses musel se mnou celou hodinu! vybavovat, misto abys me dal treba na ignore list, abys me nemusel dvakrat mazat… a pak mi tam najdes prosim ty urazky, jo? od zacatku si zacal machrovat a vykladat, jak je tvoje uprava lepsi a co ja upravoval, a kdyz se ti to snazim v klidu vysvetlit, ze nemas pravdu (a bohuzel se proste musis smirit s tim, ze ji tentokrat nemas, at delas co delas), tak si meles porad dokola to svoje… ty sis to tady cely shrnul zcela podle svych zasad „ja sem chudak, podivejte, jak je on na me osklivej“

                              0 0
                              • enjoy  

                                tak ted tu blue zase brecis ty:-).klidne to sem dej,ale nevim jestli to nekoho zajima:-). a pokud vim,tak dost brzy po te me „uprave“:-),jsem uznal ze to je prilis:-). opravdu nevim,jakymi argumenty se tu hodlas ohanet:-). a blue,jestli s tim nemas problem nepotrebujes porad zduraznovat,ze nemam pravdu.. ja uz to uznal,opravdu neni nutny to porad dokola opakovat:-)

                                a pridani tebe do ignore listu,udelam hned jako dalsi vec:-).chtel jsem to udelat uz vcera,ale to jsem jeste trosicku vahal:-)

                                ps:tak to sem pekne dej a ukoncime to,hm?:-)

                                0 0
                                • blue  

                                  vis co je nejhorsi? ja si na icq chvilema uz myslel, ze se s tebou da rozumne povidat a ze by sis mozna byl i ochotnej nechat veci vysvetlit, jenze pak rano zapnu b-f a ctu tady takovou snusku polopravd a prekroucenejch vymyslu, to pak fakt vubec nechapu, co se deje a o co ti jde

                                  0 0
    • VencaV1  

      Ja jsem jednou potkal srnku, prosla pomalu kolem me po ceste, protoze z obou stran byly ploty a nemela kam zdrhnout. A nedavno jsem potkal ovci, ktera se pasla v lese. Ale musel jsem pred ni ujet, protoze zacala becet a ritit se na me. Ani jsem nevedel ze u nas zijou divoky ovce. :)

      0 0
    • Splinter  

      Já nevím kama jezdím, ale srnky potkávám celkem pravidelně.. Někdy až moc z blízka.. Před týdnem jsem skoro stihl nafotit slepýše na ráfku (živýho).. Ale byl rychlejší…

      0 0
    • Marp  

      Málem jsem přejel užovku. Než jsem měl dres, tak bylo nějaké to žihadlo pod tričko. S kamarádem jsem si udělali vyjížďku po Vizovckých vrších, cestou jsme narazili na stádo krav. Kámoš jednu vyfotil a poslal MMS přítelkyni s textem „Právě jsem se zamiloval“. Doma měl pak veselo.

      0 0
    • pavelr  

      Trošku mimo mísu: V sobotu mi na okraji Jimramova přeběhla přes cestu černá kočka. V sedmdesáti jsem ji předním kolem přejel ocas. Jen se mi řidítka zavlnila. Tehdy jsem pochopil jak velký rozdíl v následcích může způsobit několik tisícin sekundy.

      0 0
    • mawerick  

      no když nebudu počítat mouchy v puse a slimáky a žížali občas na plášti tak jednoho sršně na řídítkách a jednu vosu v helmě. (od teď chci helmu se síťkou)

      0 0
    • lidumil  

      Já dneska ráno několik much do krku – málem jsem se dvakrát poblil :-( A nedávno srnku na cestě – chvíli taky koukala a pak zmizela, zajíce nepočítám :-)

      0 0
      • sadre  

        Ja chytil cmelaka na hrudnik,pri mem stesti mne tafnul,segra neverila jak mam velkou „kozu“ :))

        0 0
    • Misiak  

      akurat dnes sa mi prihodilo-vyplasil som dve mlade srny na ceste v lese, jedna skocila hned do lesa a druha bezala asi 3–4 metre predo mnou (podla tachaca 28km/h) a nie a nie skocit do lesa, asi chcela aby som ju nahanal :) alebo co, az po pol minutovej nahanacke ju vyplasil protiiduci bajker a skocila do krovia pri ceste-pekny zazitok. o par kilacov dalej som skoro presiel fakt VELKU uzovku, mala stastie-chybalo 40cm, to mi inak stupol tep-hady neznasam…

      0 0
    • Daf  

      Me akorat jednou vlitnul chudak vrabec do vypletu…

      0 0
    • pavel321  

      Tak srnky potkavam taky furt a loni sem prejel prednim kolem kocku tak v 30 – 35 km/h a mel sem co delat, abych to ustal..

      0 0
    • Blade  

      no nebylo to sice primo moje setkani, ale takhle se okno nasi chalupy setkalo s vrabcem. spis teda vrabes s tim oknem :-D

      0 0
      • Blade  

        a jeste detajl :-)

        0 0
      • pop  

        Tak to je nechutný…málem jsem vrhnul

        0 0
      • Marp  

        Se nám stalo něco podobného. Pohodička v obyváku a najednou rána jak z děla. Jenže kamikatze byl datel :(.

        0 0
        • RUMcajs  

          Hmm, jsem si tak jednou sedel na pohovoru a najednou bum! Vrana si doslova zlomila zobak o 5mm sklenenou tabuli.

          0 0
    • tomas tt  

      hmyz sa mi chvalabohu nedostal pod helmu, ale pred 3 rokmi som fical 40kou na ziletke /premier/ dole kopcom a stretol som sa s niecim bodavym na prave lico pod oko. male stipnutie behom chvili pocas jazdy prebehlo k opuchu a paralyze ruk a pocitu akehosi vnutrozilneho hriania. srnky v karpatoch ani nepocitam,tych je kopec, taktiez muflomov.

      respekt som mal pocas ruje, ked som fical na mtb dole kopcom a predo mna /cca25m/ vyskocili 2srny a ich jelen nabijak. ty traja na mna cumeli,ja som ostal dreveny pretoze hore kopcom by som im nezdrhol a vlavo vpravo nebolo kde. po pol minute co trvala vecnost odskakali, chvalabohu.

      0 0
      • maxtor  

        Včera si to valím z kopce a co čert nechtěl, vlétla mi pod dres vosa. Přiznám se, že jezdím opatrně a zvlášť z kopce, ale můj kamarád potvrdil, že při mám zuřivém bržndění jsem letěl tak deset metrů se zadním kolem tak půl metru ve vzduchu. Ani jsem si to neuvědomil. Než jsem tu mrchu vytřepal, tak mě 4× bodla. Ponaučení: zapínej dres až ke krku!!!!

        0 0
        • wroum  

          me jednou za tricko vlitnul srsen. pomalu sem zastavil a opatrne mu ukazal cestu ven. ani mne nepich :-)

          0 0
          • fil  

            TOS MEL STESTI. Me pred 2 lety v jizerkach, ve sjezdu vletela pod dres vosa a bodala do te doby nez jsem zastavil a odcvrnknul ji. Bylo to hrozny premahani pokusit se tak nejak v klidu zabrzdit, abych se na prudkym singlu nezrakvil, ale povedlo se.

            0 0
    • capis  

      jednou mě při pomalé jízdě do kopce proletěl motýl předním výpletem a bez problémů letěl dál, jen já jsem civěl

      0 0
    • fil  

      ja jsem v tomto tydnu potkal v okoli Modransky rokle „pouze“ 3× veverku.Vubec se nebala/-ly a cucela na me na ceste. Dokonce jsem musel jednou hodne pribrzdit!Treba je ochocena nebo v minulym zivote byla bajker/-ka.

      0 0
    • Manas  

      Akorat naka vosa za dresem, vcela v helme a miliony komaru na Heinikarne. :-)

      0 0
    • vzduch  

      20.7. a opět žihadlo, tentokrát do spodního rtu a je ze mne Valach s negroidními rysy .

      0 0
      • Blade  

        ja dostal zihadlo v nedeli do stehna. no konecne sem vypadal jak vypracovanej bajker :-D

        0 0
    • Darkson  

      v úterý jsme jeli na Točný s Bluem a Andym kolem plotu, a dole hned pod nejtěžším úsekem ležela mrtvá srnka přes cestu. tak tak jsem se jí vyhnul kopřivama:(. nezdá se mi, že by si chcípla jen tak na cestě. měl jsem takovej pocit, že jí tam snad dal někdo schválně:(

      0 0
    • kajulka2  

      V Beskydech jsem potkal na cestě nějakýho hada, docela dlouhej byl, ležel si napříč lesní cesty, já si ho všiml na poslední chvíli,taktak dobrzdil a málem na něj přepad přes vlajdy, byla to akrobacie po přednim kole. Had se v klidu odplazil…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.