Marzocchi All Mountain 2 nebo Rock Shox Pike 454 U-Turn ?

18 nepřečtených
  • well

    Pike 06 je dražší a budu muset dokoupit ještě novej náboj na pevnou osu. Přesto je mi celá vidlice sympatičtější než All mountainka 06. Má někdo s některou z těchto vidlic zkušenost? Taková ta klasická hláška, že Marzoška je nej a ostatní je šmejd mi sem prosím nepište, díky :-).

    0 0
    • Berkut  

      Naco sa to potom pytas ked ti Rock shox sympatickejsi zober Pike a hotovo neries to !!!

      0 0
    • filipes  

      Marzoška je nej a ostatní je šmejd ;-) Na co to chces, na toho Jamise?

      0 0
      • well  

        Jo na Jamise, Foxka nějak nejde naladit. Buď je krásně komfortní nebo už téměr nefunguje. Pružin mám doma, že nevím co s tím budu dělat. Chci něco co jde dofouknout vzduchem.

        0 0
        • filipes  

          Letosni XLT ma uhel hlavy 68.5 se 130 foxkou. To mi prijde uz dost polozeny, normos trail bikes maj tak 69. Nevim co to udela kdyz tam das 130 Marz, ktera je vyssi nez 130 fox, nebo 140 Pike. Tam mas Vanillu? Co se na ni muze podelat, krome futer a tesneni?

          0 0
          • well  

            Jak jsem psal, životnost při tom co najedu neřeším, ale Foxka funguje jen s orig modrou pružinou a ta je na mě měkká. Když tam dám tvrdší pružinu, tak je komfort v prd… Myslím, že ten cenťák zdvihu tomu neuškodí, spíš naopak. Já na tom kole jen jezdím a užívám si :-) (neskáču ani jinak neblbnu).

            0 0
            • filipes  

              A zkousel jsi ty pera nakombinovat – jedno trvdsi a druhy mekci? Jestli mas nastavenou latku komfortu s mekkym perem ve vanille, tak muzes byt s novou vidli taky celkem lehce zklaman…Ja uz bych uhel pod 69 vic nepodkopaval a pokud neskacet tak bych klidne usetril vahu s Revelation.

              0 0
              • well  

                Vanilla má pružinu jen v jedné noze. Já bych to klidně podkopnul :o)

                0 0
                • filipes  

                  Koukam na to – to je to kouzlo lehke pruzinovky ;-) Kdyz to chces jeste vic podkopavat, tak bych sel do neceho, kde muzes dlouhodobe snizit zdvih a vidli uplne vysunout jen na extra sjezdy. 130 Marz je vyssi, podkopnes to bez moznosti to vratit na „normalni“ geometrii. Omrkni geometrie ruznych kol v teto kategorii, uvidis ze i tedka je to docela sikmy uhle hlavy.

                  0 0
    • wroum  

      jakozto majitel AM 1 bych ti doporucil Pika :-) ne ze by Am byla spatna, ale Pike mi prijde mnohem lepsi.

      0 0
    • vifon  

      No mam Pike 454 Air U-turn. Skvela vidla. Doteraz ziadne problemy, tlak v poz. i negat. komore drzi. Nastavovanie kompresie tym modrym cudlikom je za jazdy parada. Da sa nastavit tak, aby bola citliva a prilis sa pri brzdeni nenorila. Rychlost odskoku aj Motion control funguje ako ma. Je super tuha, nekruti sa. To s tou negativkou u RS-neviem. Predtym som mal Sida Race, a tam takisto ziaden problem. Vysledne resume-s Pikom som moooc spokojny.

      0 0
    • MartinXC  

      Z těch dvou je Pike lepší volba, hlavně kvůli pevné ose.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.