Ako rychle a ucinne zbavit bolest kolena

15 nepřečtených
  • mdk

    Proste ma boli koleno us 4 den a dnes som presiel 10 kilakov prislo vacsie stupanie a z jednou nohou us som nemohol tak som to vzdal..

    0 0
    • mdk  

      A daco som zabudol mozno to ani neni koleno…mozno dajaky sval pri kolene ale pochybujem ze bi natiahnuty sval tak sk..ne bolelo a hlavne pri zatazi

      0 0
    • favorit.  

      taplo, sucho, klid a pripadne navsteva doktora. Ale kdyz klid, tak opravdu klid! Proste nic nedelat a vyhybat se i treba chozeni…

      0 0
    • Alex  

      Kostihojova mast, wobenzin, 4–5 dni klud, ked nepomoze tak cesta na ortopediu.

      0 0
    • pos3k  

      hledej smudlo :-)

      0 0
    • wroum  

      uriznout!

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Rychle a spolehlivě pomůže VOLATREN, ale neléčí, takže pokud máš něco v koleni špatně, taxi to jen zhoršíš.

      0 0
      • mdk  

        Jej dnes som sa zobudil a vyzera to ovela lepsie ako vcera predvcerom…Ked som vstal z postele ani som to nepocitil akoby by vsetko bolo fporiadku..Trosku som sa snazil to napnut a bola tam malilinka bolest..ale dnes to este necham v klude dacim pomastim a zajtra skusim na bike aspon do lesa a uvidim tam ked OK tak idem dalej

        0 0
      • Vrci  

        mě Voltaren nepomohl vůbec, jediné co trochu bolest vazů utlumilo byl Dolgit. Ale jak píšeš, jen to odstraní bolest, s příčinou to neudělá nic.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.