• Jaro01

    Urcite sa vam uz podarilo spadnut na asfalte a dobre si zodrat kozu na zadku – taky celkom slusny krvavy biftek. Mate nejake zlepsovaky na rychle zahojenie ? Ako to obviazat ? … atd … Vdaka.

    0 0
    • Jaro01  

      oprava

      0 0
    • Jaro01  

      kua … oprava naposledy : lieba → LIECBA :-)

      0 0
      • mastihuba  

        ti nezávidím..... 14dníspát na břichu..:)))

        0 0
        • Smazaný účet  

          lepší než si zlomit žebra a spát 7 tejdnů vsedě… :o))

          0 0
          • mastihuba  

            jo přesně takhle teď spává jeden známej. A furt mužem řikat nechlastej porád to pivisko ( dvě žebra a klíček)

            0 0
        • Jaro01  

          Spanok na bruchu sa da vydrzat, lenze rana je stale mokra a nechce sa vysusit :-(

          0 0
          • kungpao  

            Nemáš jazdi? v daždi. Nabudúce jazdi v suchu a ani nevieš ako rýchle bude suchá… :-)) Inak úprimnú sústras?, ja som pred rokom a pol šmirgľoval betónovú cestu na Martinské hole vlastným kolenom, spadol som cca v 60 km/h a šmýkal som tak cca 50 metrov. Veru som sa vracal pre bike poriadne dlho :-(( Kua, ešte teraz mi zimomriavky po chrbte lezú ako to bolelo…

            0 0
          • muff  

            Dneska existujou „celý systémy“ na hojení vlhkých,chronických aj ran.Např TENDER WET – určitě to najdeš na webu i někde v lékárně nebo zdravot. potřebách.Teo­reticky by tím mohl disponovat každý ambulantní chirurg,ale moc to nepoužívaj,páč je to dost drahý. Co by ale člověk neinvestonal do vlastní ******.Hodně zdraví

            0 0
          • MARIN  

            Stejny problem jsem mel tak pred 5 lety – biftek pres celou jednu pulku a kus stehna. Ranu jsem si vycistil doma sam ale jak se ukazalo po 3 dnech asi spatne porad to mokvalo. Zasel jsem k doktorce, ta strhla strup vzala kartac a to bylo sado-maso, kdyz jsem od ni odchazel cekal jsem kdy mi odpadne noha od tela. Asi po 4 dalsich dnech uz jsem mohl ale aspon sedet na kole a vydrzet tak hodinovou vyjizdku :)

            0 0
    • KM  

      jsou na to nejake ,,vyzivne´´naplasti (viz.Armstrong kniha-tam to mel jen US Postal spesl doktor) ale kde u nas,jake a za kolik, neviem. Zkus lekarnu, mozna exist. i neco obycejnejsiho.

      0 0
    • rasto  

      doporucuji Ti navstivit kozni doktorku. mozna Ti da i hojive masti (pomaha to, ver. cim bude smradlavejsi, tim lepsi). drzim palce ;-)

      0 0
    • zdenek  

      Já jsem používal hadičku průměr 6–8 mm stočenou do kroužku kolem rány. Ještě jsem to omotal náplastí kvůli dezinfekci. Obvaz byl přes to a nelepil na ránu a hojila se rychleji. Hlavně při převazech mi to netrhali se strupem. Doktorka z toho byla u vytržení, že takovej zlepšovák ještě neviděla.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.