• vratan

    Ako casto menite helmu? Vyrobcovia doporucuju tusim po 3 rokoch. Nepochybne im vsak ide o kseft, takze to beriem s rezervou. Mate nejaku skusenost so starnutim polystirenu z ktoreho je vyrobena helma?

    Anketa: Ako casto menite helmu?

    2x
    4%
    2x
    4%
    0 0
    • HonzaV  

      Helmu menim kdyz praskne po padu, nebo dostane velkou pecku a nepraskne. Takze uz mam za poslednich 7 let treti. Vyrobci ti vymenu dopurucujou, proteze kdybys jezdil porad v jedny, tak by za chvili nemeli co zrat :-))

      0 0
    • smallbrother  

      po pádu samozřejmě. Ta poslední Met anaxagore to se mnou táhne už od roku 2000. Už sháním novou. :)

      0 0
      • vratan  

        vymena po pade je samozrejma. len mi nie je jasne ci polystiren nejako casom nemeni svoje vlastnosti. nerad by som to zistil pri nejakom naraze…

        0 0
      • vratan  

        inak anaxagoru tiez vlastnim – fajn helma. ale zacinam sa namotavat na met veleno v ciernej…

        0 0
        • smallbrother  

          MET VELENO, ten už mám taky vybranej. Bílo-modrá kombinace. :)

          0 0
          • vratan  

            veleno bude pravdepodobne vetrat trochu viac ako anaxagore…

            0 0
            • smallbrother  

              tak já jsem si na něj nikdy nestěžoval. Spíš to je otázka designu. Přemýšlel jsem že bych pořídil helmu bez štítku (IPPOGROFO), když se z anaxagoru sundal tak to vydalo víc než divně. :)

              0 0
              • filipes  

                jsem ksilt z Anaxagora sundal po prvni jizde – sice je to frajerina, ale me akorat prekazi ve vyhledu. Jinak se mi nelibi aerodynamicky hluk, mnohem vetsi nez u stare bellky. Holt tyhle parametry si clovek v krame nevyzkousi…

                0 0
              • scret  

                otazka vkusu,anaxagoru mam cca od r.2000 a driv jsem ji vozil se stitkem,posledni 2 roky ji vozim bez a libi se mi stejne…

                0 0
        • cabbage  

          veleno sem chtěl taky, ale nějak zrovna nebylo v černý, modrý nebo titanový, prý jen růžová nebo bílomodrá, fuj:-(

          0 0
        • scret  

          vratan: a nechces ji prodat??:)) tahle barevna kombinace by se mi hodila:))

          0 0
          • vratan  

            zatial len spekulujem a hladam dovody preco sa zbavit starej. tuto sezonu este asi vydrzim a kupim na buduci rok. inak veleno robia aj bledomodre…

            0 0
            • scret  

              jj,vim o tom:) Kdyz me se porad libi stara anaxagorka:)ikdyz veleno je horkej kandidat,az rozstrelim svoji anaxagorku:)

              0 0
        • blue  

          sem na ni vcera koukal v kramu, ta matna cerna je fakt paradni

          0 0
    • Daf  

      Menil jsem ted po vic jak 5-ti letech Giro Exodus. Nebyla praskla spis precijen trochu zastarala a nedaly se do ni sehnat nove vystelky. Ale porad se mi libila. Precijen vetrani a hmotnost novych i levnejsich prileb byly na mnohem lepsi urovni nez stary topmodel. Proto jsem si koupil novou.

      0 0
    • MartinXC  

      Po pádu, ve kterém šla helma do kontaktu. Jinak ne.

      0 0
      • kubad  

        Po pádu a nárazu by to mělo být automaticky. Jinak cca po 3 letech – ale je to spíš o pocitu z nové než z nedůvěry k výrobku.

        0 0
        • libi  

          huh, tak to bych menil letos uz asi trikrat az ctyrikrat, ale ted uz fakt budu memit, pac je praskla, takze ji vozim jenom abych si tu sisku nerosek÷)

          0 0
          • MartinXC  

            Tak to měň radši 3× i 4× do roka – každý pád se na helmě podepíše, můžou být trhliny uvnitř v materiálu a tak.

            0 0
    • Peslezedirou  

      Měním helmu vždy když se mi přestane líbit.....

      0 0
      • blue  

        me se moje stara porad libi, ale taky se mi libi uz zase i jiny a kazdou chvili jina… tezky dilema :-)

        0 0
        • Peslezedirou  

          Přestal jsem raději kupovat velo, peloton, cykloservis, protože v té době jsem také nejvíc utrácel. A pak, že reklama člověka neovlivňuje :))

          Moje přilba se mi zatím líbí i když už je out :)

          0 0
        • Vrci  

          žeský kupujou botičky, tak kupuj helmičky

          0 0
        • filipes  

          to je o helmach nebo o zenskych ;-)

          0 0
      • pepino  

        Přesně a proto mam ode dneška doma Hexe:-)

        0 0
    • lubos  

      polystyren starne, to jo. Ale jak a odkdy .. hmm asi zalezi i na zpracovani.

      0 0
    • DragON  

      Chybí mi v hlasování kolonka – nikdy, protože helmu nemám. Měním šátek až je propocenej durch. Á teď mě sežerete:-)).

      0 0
      • pop  

        To je tvůj problém…dnes mě opět jeden týpek za volantem málem sejmul a ještě na mě troubil přitom jsem byl na hlavní

        0 0
        • Pavlis  

          Malem, ale nesejmul. Opet se investice do hlemy nevyplatila co :))

          0 0
      • vratan  

        pokial si zdravy, tak to nie je problem. o tvoje organy sa lekari urcite pobiju :-)

        0 0
        • enjoy  

          jeje to je kecuu:-).zato tebe ta havarka jenom prizabije a umres pri prevozu do nemocnice,aspon budes trosku cerstvejsi..:-)

          0 0
          • vratan  

            citim s teba mladicku nerozvaznost. kukni sem: www.bikemagazin.sk/…-prilby.html jemu by helma hodne pomohla a od darovania organov nemal velmi daleko…

            0 0
            • TheIF  

              fujjjj to je chuťovka, ale stejně zůstala přilba v ném žebříčku nákupu (+ šetření $) až na 3 místě.

              0 0
            • enjoy  

              mladicka nerozvaznost je moje dobra vlastnost:-) tvoje poznamka byla hloupa..ale jak to nazvat,kdyz ty uz bysi mel byt dospely:-)

              0 0
              • vratan  

                tak teraz neviem enjoy na ktorej strane stojis. na strane darcov organov alebo tych sa tomu snaziu vyhnut? je to mozno trochu tvrde vyjadrenie ale realita je taka. betonovy obrubnik bude vzdy tvrdsi ako tvoja hlava.

                0 0
                • enjoy  

                  stojim vzdycky na svy strane. a taky nemam rad tzv. „dobry rady nad zlato“.ale ja si asi rovnou necham vytetovat na kuzi v mistech kde mam dulezity organy takovy ty prerisovany carky,co se kreslej pred operaci,aby pani doktori vedeli jak riznout,az mi budou brat ty organy. anebo bych mohl rovnou ted jeste zaridit ze si nepreju aby me nekdo po smrti fidlal na organy.tim se aspon zbavim oznaceni DDO.

                  0 0
                  • filipes  

                    dokud mas kliku, tak mas taky spoustu silackych reci. Jsem zvedavej jak budes mluvit, jestli na tebe taky nekdy, nedej boze, dojde.

                    0 0
                    • enjoy  

                      täk to asi mluvit nebudu ze? ps:spousta silackych navzajem se podporujicich reci myva prave druha strana,nemylim-li se. aby to nebylo za chvilku s tim opovrhovanim stejny i jinde:-/.viz treba:ty volis CSSD??jsi vul.mas rad fotbal?jsi taky vul. co dal?:-)

                      0 0
                      • filipes  

                        Na nejaky fatalni uraz jsem ani nemyslel, to vubec ne. Ono staci tyden cumet v nemocnici do stropu, a/nebo par mesicu bez sportu, a to je casto ta stastnejsi variant… no nic. S tou druhou stranou jsem to nejak nepochopil :-( Ale jestli sis vsim, tak jsem ti helmu nikde nevnucoval

                        0 0
                        • enjoy  

                          nene,nevnucoval.ty jses jeden z tech stastnejsich pripadu.. ale stejne se projevujes v necem jako vsichni ostastni a totiz,ze jak mas helmu,tak jsi v bezbeci.to nechapu..

                          0 0
                          • filipes  

                            uff, na to s tim bezpecim jsi prisel jak, smim-li se zeptat? Jinak pasivni pomucky jako helma nebo paterak se nosi spis proto ze se clovek nebezpeci uvedomuje, ne?

                            0 0
                            • enjoy  

                              je to dobre poznat i z toho jak ty pises.ale o tom debata nema smysl. helma nebo paterak se spis pouzivaji kdyz se delaji nebezpecny veci.a jak vime,nebezpecny veci nejsou bezpecny:-).tak proc to delat?tim padem je kazdy kdo nosi k necemu helmu predem pripadny DDO. ale at si kazdy jak chce vybere..,ja budu rad kdyz vsichni okolo me budou vozit helmy. ps:me se snazi kdejakej silenec kteryho bavi se v odevu policejniho tezkoodence snazit prizabit pri downhillu a podle nej jsem silenec ja.je to tezky.....

                              0 0
            • Peslezedirou  

              Hele, ten kluk na tý fotce je dost vykutálenej. Sem si všim, že si dělá takovou autotransfuzi. Čelem mu to vytejká a pak teče do ucha, solidně vymyšlený......

              0 0
    • SoLaX  

      To si takle jednou steluju sedlo za jizdy a jak s tim kvrdlam, tak se nejak zvrtlo i rizeni a hups..uz sem vystupoval pres riditka. Kolo udelalo taky jedno salticko a dopadlo primo na me – nemit helmu, tak mi slapka rozsekla hlavu (i pres ni to ale byla neprijemna rana). Nastesti je v tom polystyrenu jen lehky dulek a praskly ten krici plast, takze s tim v klidu jezdim dal..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.