• kurýr na bajku

    Nepředpokládám, že by toto byl rekordní thread, ale musim ho založit a žádám tímto veškeré osazenstvo B-F co mne potkalo, aby se zde ohlásilo, protože jinak mám většinou dost otazník, koho sem to vlastně zdravil, jako např. dnes. Dík všem ;-)

    0 0
    • enjoy  

      ja se ti uspesne vyhybam:-)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Jezdíš furt po lese a tam já se bojim :-o

        0 0
        • enjoy  

          to ja casto jezdim i po meste,kolikrat je to zabavnejsi.

          0 0
        • enjoy  

          ale uz nejakou dobu hodne koukam po messengerech,kvuli tobe:-).ale dneska mi utkvel v pameti jenom jeden,asi konkurence,mel cervenej bagl na zadech.no a na tom jeho kole mel tak 120mm kotouce bych to tipnul.docela zajimavy.

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Stříbrnej Specialized ?

            0 0
            • enjoy  

              jejda tak to ti nepovim:-),ale vypadalo to jak cross.mozna mi to tak prislo kvuli tem kotouckum:-). ale to mas jedno.ps:hele ty znas asi kazdyho co?:-))

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Doufal sem že jo, ale takovýho crossa neznám :-o Sem teď nervózní :-/

                0 0
                • Jogador  

                  Poslední dobou často potkávám jednoho sčerveným 4 evrem, tušim lonský model, ale tebe jsem už taky jednou potkal, ale to jen, že sem koukal po 29 Toře a až pak se dozvěděl, že tu máš ty…

                  0 0
    • Meesha  

      nekolikrat, ale dneska zrovna ne…

      P.S. Pokazdy bez helmy! :-)

      0 0
    • Pebe  

      proto si na mě tak připitoměle koukal :-))) si mě nepoznal :-) kolem půl čtvrtý v Opletalově ulici u vchodu do pasáže…

      0 0
    • Elwing  

      zdravim kulíška ;) teda nezdravila sem tě ale viděla z tramvaje dneska v holeškách, netvářil ses moc vesele v tom lijáku…

      0 0
    • Bed-Sore  

      zdravime kuryra, jen to chce trochu slapat na ty nohy, at je to poznat na vejplate, jo a cece to chlastani trochu vomezit :)

      0 0
    • Bed-Sore  

      myslis mire slapani nebo mire chlastani? V mire slapani asi nejsem ta prava osoba ktera by mela nejak moralizovat, ale to chlastani....­.chlastas nejak moc beze me :))

      0 0
      • kurýr na bajku  

        manas už se na tebe těší… kdybych měl kameru, tak ji beru ssebou ;-) no a v chlastání slevim na tvou úroveň, ok ? ;-)

        0 0
        • Bed-Sore  

          nechci te nejak moc kazit aby sis nepripadal nejak moc casto strizlivej, staci kdyz zacnu vydelavat naky poradny skvarky abych moch chlasta jak pumpicka, cili kazdou zasilku prolozim jednim kouskem v nekazu, nebo je to snad jinak?

          0 0
          • kurýr na bajku  

            dokud to bude házet škvarky, tak proč ne… ovšem tvůj návrh počítá s přímou úměrou zásilek a piv, což je nebezpečné :-o

            0 0
            • Bed-Sore  

              musis do toho zahrnout trenink, cili s kazdym natrenovanym (vypitym) pivem se zvysuji me moznosti chlastani (mnozstvi odvezenych zasilek) :))

              0 0
    • kurýr na bajku  

      Teď už nemám moc času, takže pokud jsem někomu nereagoval, tak to flákněte sem. dík

      0 0
      • dancing dog  

        Já těžko, leda že by Tě někdo poslal se zásilkou z Prahy do Krušných hor…nicméně i tak Tě zdravím…

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Došlo to až tak daleko, že sem si koupil tachometr. ,–) Den co den chodim domů úplně zničenej a navíc eště zlitej, takže regenerace žádná (dneska sem udělal výjimku, protože sem za jízdy sežral obrovskou masařku, takže se mi udělalo tak zle, že sem musel jít ve dvě domů) . Jedu např. se zásilkou na kterou už nemám moc času a najednou začínám dostávat křeče do takových míst, že sem ani netušil, že je tam vůbec nějakej sval.

          Kdyby ta Tereza byla v tom Saint Tropez déle, tak to asi nepřežiju :-)

          0 0
          • dancing dog  

            Kolik denně najezdíš? Myslím tím takový naprosto průměrný den? Myslím tím- v práci, ne na švihu…

            0 0
            • kurýr na bajku  

              kolem 100km na švihu 120km, protože jezdim na chalupu, takže to vim přesně ,–)

              0 0
              • petebike  

                100 ? vzdy jeste spis :-DDDD

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Tos koukal jaxes netrefil, co ? Pěkně mne to nasr… To jako, že mám pod sebou kusy a nejsem oficiálně v práci, nebo jak to je ? Měl by tě automaticky přihlásit první kus, ne ?

                  BTW: ani nevíš, že poslední kus vyhazuju i v 9 a že třeba ve čtvrt na 8 večer si beru UPP do centra (Manas může potvrdi, neb sem mu díky tomu pokazil romantickou večeři).

                  0 0
                  • petebike  

                    prihlasi te prvni coolback nebo jak se to pise a ne prvni zadanej kus, ale to bys uz mel vedet, nedelas tady prvni patek, navic kdyz mas pod sebou kus tak tam mas hvezdicku…cece

                    0 0
              • Manas  

                Vidis, ja vcera 40 a dneska me boli koleno jak prase. Asi zacnu zase jezdit spis dirt a sjezd :-) Pristi tyden zaskolime Bed-Soreho :-)

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Počítám s tím, jinak tento weekend mne opět čeká PIM (foto o pár řádků níže ,–)

                  0 0
    • JMT  

      dneska sem te potkalna magistrale a cumel sem jak buk ze jedes bez helmy…

      0 0
      • petebike  

        tusim ze tak 90 % kuryru u nas jezdi bez helmy, ja patrim k tem nekolika malo co maj mozek v helme :-)

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Nesmysl ! Vzpadám, že nemám přilbu ?

        0 0
        • enjoy  

          tyjo a v cele..!:-O

          0 0
        • Thidney  

          nevim jestli vzpadas.. to jako vzhuru padas? pak prilbu nepotrebujes .-) Vypadas ze minmalne s ni nechces mit nic spolecnyho

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Tak to je snad nejčastější překlep. Každopádně ji nevozim jen kvůli enjoyovi, takže veškeré protesty na jeho hlavu ,–)

            0 0
            • enjoy  

              Dik!je fjan pocit,mit v tobe zastani..

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Jsi můj VZOR !!! :P

                0 0
                • enjoy  

                  ja?!takovy ucho?:-))

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Naopak ty vago, naopak. Ty jsi obrovská persona ,–)

                    Ti co v tom tvým threadu psali, že tě nemaj rádi to mysleli ironicky. To je snad jasný, ne ? :P

                    0 0
                    • enjoy  

                      no ale ted posledni dobou jsem nejak zatah:-/.malo pisu,citim to na sobe:-). mozna to tady mam tezce v… a nebo tu nejak neni nic zajimavyho:-) ANEBO!:-),malo pises ty!:-))

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Já píšu určitě méně. Potřebuju teď dělat byznys. Čeká mne totiž platba za Superiora 07. Pošlu ti ho mailem.

                        0 0
                        • Ice-goofy  

                          Skoda, ze ten nas konicek je tak drahej co? clovek by stale neco vylepsoval na kole , ale ty platby co ?

                          0 0
                          • kurýr na bajku  

                            U mne je to víc než koníček, ale jinak máš absolutní pravdu.

                            0 0
                            • Ice-goofy  

                              Tak samozrejme to chapu u tebe… sak to ted vidim na sobe sotva neco koupim na kolo uz se divam hm co by se dalo jako dal… nastesti se to musi brat s rozumem jinak bych snad za ty veci uvalil vsechno co mam ci nemam ;)

                              0 0
                              • kurýr na bajku  

                                Hlavně největší ostuda, je mít model 07 až v roce 07. Otřesná představa :-DDD

                                0 0
                                • Ice-goofy  

                                  No prave ..ten samej pocit znam.. No, ale pak si trham hlavu kdyz to koupim a pak za pul roku to je o pulku levnejsi ha .. radeji pockat obcas je lepsi..

                                  0 0
                                  • kurýr na bajku  

                                    Tak to se mne naštěstí netýká, protože výrobce má zájem na tom abychom jezdili na jeho kolech a podle toho se k nám chová. Jinak máš jistě pravdu.

                                    0 0
                                    • Ice-goofy  

                                      Tak to vam asi zavidm, i kdyz to je asi i u nas stejne jako s vybavenim na treninky a botama vzdy nam davaji ty nove modely , ale kupovat bych to nechtel..

                                      0 0
                        • kurýr na bajku  

                          Měl bys to tam mít.

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.